Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w ogóle jeszcze zamierza grać w BFa jak wyjdzie AK, czy wszyscy już szczają i czekają na BF4?
Ja odpuściłem. Ta gra, w ogólnym rozrachunku, nie dorasta do pięt BC2. Może zakupię paczkę dodatków jak dadzą jakąś promocję -75% z okazji wyjścia ostatniego dodatku do tego tasiemca ale jak narazie nie grzeje mnie nawet ten dodatek_OMGWTFBBQ_wielka_mapa_i_pojazdy.

 

Prawda to, że broń z dodatków jest mocniejsza niż te z podstawki?

Odnośnik do komentarza

Prawda to, że broń z dodatków jest mocniejsza niż te z podstawki?

Nadal nic ni przebije m16a3 i m4a1 jeśli chodzi o inżyniera i medyka, ale...

 

L86A2- porownywalny do RPK, feeling taki sam jak w jego assaultowym odpowiedniku tyle, że bardziej kopie, dla mnie obecnie najlepsza broń dla supporta

LSAT- mały rat of fire, bardzo celny, nie odstaje za bardzo od reszty

 

AUG- porownywalny recoil do m16a3, ale 100 rpm mniej

SCAR-L - najmniejszy recoil ze wszystkich broni, mały rof

 

M417 - gra mi się nią najlepiej, identyczna jak EMR, ale ma więcej ammo w magazynku, SKS wciąż najlepszy, jeśli chodzi o tego typu snajperki

JNG- za mało grałem, ale nie wybija się spośród reszty

 

MTAR- duży rof, ale kopie jak skurczybyk, taki f2000 dla enga

ACWR- na początku jarałem się nią, 850 rpm i min, 16.7 dmg czyli najwięcej ze wszystkich na dlugich dystansach, ale jedynie 27 naboi i 20 standard dmg

 

Jak widać nie odstają prawie w ogóle od podstawowych broni, może jedynie sa wygodniejsze dla niektórych.

Odnośnik do komentarza

Mam ruską wersję bf3. Ostatnio wyszedł nowy patch, a więc trzeba było też wgrać aktualizację do spolszczenia. Wszystko pięknie zrobiłem i spróbowałem wejść na jakikolwiek serwer, żeby sprawdzić czy wszystko działa. Niestety podczas dołącznia do serwera cały proces zatrzymuje podczas logowania ;/

Odnośnik do komentarza

Tak, żeby nie było jaki ze mnie jest nieuczciwy gracz itd. to bf3 na xboxa kupiłem na premierę. Dopiero jak wymieniłem kartę graficzną postanowiłem też zakupić grę na komputerek ;)

Co do strony to ściągnąłem z niej odpowiednie patche, gdybym ich nie użył miałbym black screena albo ruską wersję.

Odnośnik do komentarza

Mam ruską wersję bf3. Ostatnio wyszedł nowy patch, a więc trzeba było też wgrać aktualizację do spolszczenia. Wszystko pięknie zrobiłem i spróbowałem wejść na jakikolwiek serwer, żeby sprawdzić czy wszystko działa. Niestety podczas dołącznia do serwera cały proces zatrzymuje podczas logowania ;/

 

(pipi) czekałem tylko na taki post xDDD

Odnośnik do komentarza

OK "złodzieje" górą ;D Okazało się, że nie wiem jakim cudem, ale pobrałem update do spolszczenia, który nie zawierał części niezbędnych plików (dokładnie GDFBinary_en_US.dll). Pobrałem jeszcze raz, wgrałem i działa.

Nie jestem aż takim noobem kruhol, żeby nie umieć dwóch plików podmienić ;)

Odnośnik do komentarza

Z każdym paczem jestem coraz bardziej przekonany, że nie ma bardziej po(pipi)onego developera niż DICE.

 

Te ciule zamiast naprawiać bugi, ktorych lista z każdą łatką się POWIĘKSZA, to nerfią mechanizmy działające dobrze i nikt nie ma z nimi żadnego problemu. Teraz znerfili kartacz tak, że nie mogę go używać jako broń dodatkowa do czołgu, tylko jako ALTERNATYWNĄ AMUNICJĘ, co oznacza, że nie da się oddać strzału kartaczem zaraz po primarce, lecz muszę czekać NA PRZEŁADOWANIE.

 

I jak ja mam tera walczyć z piechotą? Coaxialem, tym (pipi)ym pestkownikiem, do (pipi)a wacława?!?

 

DŻIDŻI DAJS, ŻEŚCIE SIĘ DOBRALI Z TYM I-EJ.

KURWIORZE.!!!!

 

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Tak, żeby nie było jaki ze mnie jest nieuczciwy gracz itd. to bf3 na xboxa kupiłem na premierę. Dopiero jak wymieniłem kartę graficzną postanowiłem też zakupić grę na komputerek ;)

Co do strony to ściągnąłem z niej odpowiednie patche, gdybym ich nie użył miałbym black screena albo ruską wersję.

bf3 mozna wyrwac za 50 zl w promocji na originie ( a one ostatnio czeste są) a ludzie nadal kupuja ruską wersje ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...