Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja z UK ma polską wersję językową?

Ja mam kupioną grę w polsce ale jest to 100% wydanie angielskie (okładka i książeczka tylko po angielski, jakaś wkładką o filmach z pss których nie ma u nas w sklepiku oraz brak znaczka pl na froncie) i gra posiada normalnie polskie napisy. Oczywiście trzeba mieć wybrany polski xmb

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od premiery minęło już kilka miesięcy, a mnie gra nadal trzyma : D Wciąż jestem zachwycony gameplayem, pomimo, że przeszedłem dawno temu fabułę to wciąż jest masa rzeczy, które można zrobić, a co ważniejsze - chce się je robić. Na razie szukam trofeów Zagadki i ratuje zakładników, a w kolejce czekają jeszcze kampanie, challenge rooms i new game + (no i Arkham Asylum, którego jeszcze nie przeszedłem). Naprawdę polecam AC, to najlepsza gra 2011r, przebiła nawet U3 (nie gram w multiu, może dlatego). Ostatni raz miałem taką zajawkę na Burnout Paradise City.

 

Przy okazji mam pytanie dla osób, które wycisnęły ostatnie soki z drugiego nietoperka - w gadżetach wciąż mam zablokowany ostatni slot (w prawym dolnym rogu) - jaka tam powinna być broń i jak ją zdobyć (treningi rozszerzonej rzeczywiśtości?).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i wreszcie ogrywam CITY. Pierwsze to żałuję, że nie zacząłem grać od razu na hard. Skill został mi z ASYLUM :)

Specjalnie zostawiłem ten tytuł jako ostatni z moich must have ze świąt, żeby go spokojnie "lizać" a nie "na jana".

Najpierw robię zadania poboczne (co możliwe ofkors), jak już wyczyszczę mapę, lecę dopiero do głownego wątku.

Jedyna wada jak dla mnie to uczucie deja vu :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podobno w grze nadal są jeszcze nieodkryte sekrety.

 

Is there a comparable secret in Arkham City that hasn't been found yet?

 

There's definitely a few things that people haven't discovered but I've been surprised about how quickly our community found stuff - some pretty obscure ones like Scarecrow's Barge. No one on the team thought anyone would ever find that. There's still a couple of bits and things that people haven't found, though...

 

http://www.computerandvideogames.com/335174/interviews/the-ending-was-almost-taboo-rocksteady-looks-back-on-arkham-city/?page=2

Odnośnik do komentarza

Niech będzie tutaj jako ciekawostka.

 

Tak miał wyglądać Batman od twórców Fear. O ile samo wykonanie dosyć słabe, to samo dotyczy projektu Batmana i animacji. Tak Gotham przypominające Londyn z końca XIX i poszukiwanie Kuby Rozpruwacza nawet intryguje. Gra miała być w stylistyce steampunku.

 

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/03/batman-i-steampunk-byly-takie-plany

 

 

Fajnie byłoby, gdyby za coś takiego zabrali się ludzie z Rocksteady.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Jeśli stworzą taką bombę jak pierwsze dwie części Batmana, to ok. Ale jak będzie niewypał, to żal będzie tyłek ściskał, że nie wzięli się za kolejną część nietoperka.

 

Pewnie ten nowy projekt zaczęli jeszcze w trakcie prac nad Batmanem i wypuszczą go w przyszłym roku na obecne konsole, a trzecią część batmana zrobią już na nowy sprzęt.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

U mnie Rocksteady ma olbrzymi kredyt zaufania i czekam na każdą ich nową grę. Dobrze, że robią przerwę z Gackiem i tutaj liczę już na mocne pierdolnięcie na przyszłej generacji ze zmianami w rozgrywce przynajmniej na takim poziomie jakie zaszły między Arkham Asylum i Arkham City. Szkoda, że kiedyś ta plota z żółwiami nie wypaliła. :/ To chyba jedyny deweloper w ostatnich latach, który był praktycznie nieznany, a po jednej grze wybili się na szczyt. Oczywiście mówimy tu o producentach gier wysokobudżetowych, a nie małych ekipach, które tworzą gry w dystrybucji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...