Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

To jest najlepsze DLC od czasów dodatków do Grand Theft Auto IV.

 

Co to za fachowy serwis pisał?

 

Bo chyba umknęło im Undead Nightmare to tak nawiasem mówiąc.

 

to news z mafiatown.gram.pl :P ten Undead Nightmare niby taki dobry jest? Na ile starcza godzin i ile kosztuje?

 

To jest najlepsze DLC od czasów dodatków do Grand Theft Auto IV.

 

Co to za fachowy serwis pisał?

 

Bo chyba umknęło im Undead Nightmare to tak nawiasem mówiąc.

 

Słupek->Dokładnie.

 

 

 

A nie lepiej poczekać na edycje ze wszystkimi dodatkami?? Tylko kupować takie powycinane fragmenty gry ??

 

Ja grę mam, więc bez sensu byłoby drugi raz kupować, tyle że bardziej dopakowaną edycję, zwłaszcza, że te dwa pierwsze dodatki niezbyt mnie interesują.

 

Edit. Mysza - Joe's Adventures będzie miało premierę 23 listopada, ale pewnie i tak nie będzie działać z polską wersją gry... :(

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Słupek->Dokładnie.

 

Ja grę mam, więc bez sensu byłoby drugi raz kupować, tyle że bardziej dopakowaną edycję, zwłaszcza, że te dwa pierwsze dodatki niezbyt mnie interesują.

 

Edit. Mysza - Joe's Adventures będzie miało premierę 23 listopada, ale pewnie i tak nie będzie działać z polską wersją gry... :(

 

Nawet nie kracz. Najlepsze DLC do Mafii musi działać z polską wersją gry :(

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Co prawda cena wersji na Xboxa.

 

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1402&sub=4

 

Ale i tak jest śmieszna, a grę mimo wszystko warto kupić, tym bardziej, że to będzie prawdziwe wydanie. Oby tylko już później nie wypuszczali kolejnych dodatków, bo będzie to kolejny przekręt ze strony 2k.

 

Chociaż za dodatek z Henrym bym się nie pogniewał. :turned:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, bo nie gram w Mafię na PS3.

 

Pograłem już trochę i zadania są całkiem spoko, ale szkoda, że później nie ma scenek, tylko dostajemy krótki opis co trzeba zrobić w misji. Przy okazji każde zadanie jest oceniane, a prawym górnym rogu pojawił się zegar, nie wiem co się stanie jeśli przekroczy się czas, ale zawsze miałem go dużo w zapasie.

 

Co ciekawe zadania nie są liniowo narzucone, można je wybierać dowolnie jak w GTA.

 

Fajnie, że Joe ma zupełnie nowe ruchy, czy to podczas walki, czy np przy zakradnięciu się za przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

DLC bardziej skupiają się na misjach, zadania masz podane w formie tekstowej. Jeździsz sobie po mieście, najeżdżasz na ikonke i odbierasz zlecenie. W Joe's Adventure są dodatkowo misje trochę powiązane z głównym wątkiem, ale nie jest ich dużo. Większość właśnie opiera się na tym schemacie z ikonkami. Są przy okazji nowe lokacje, a nawet bronie.

Jak Ci się dobrze grało w misje z podstawowej wersji, to te też przypadną do gustu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...