Skocz do zawartości

Spiderman


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem okazję trochę pograć w Shattered Dimensions, mianowicie w cały pierwszy akt i kawałek drugiego. Jak dla mnie bez rewelacji. Sam pomysł z czterema wymiarami wydawał się być oryginalny i miał być powiewem świeżości dla serii, a tymczasem po raz kolejny mamy do czynienia ze zmarnowanym potencjałem. Każdy level ma taką samą strukturę, bardzo szybko odczuwamy monotonie i znudzenie. Mimo, iż każdy kolejny poziom rozgrywa się w nowym wymiarze to w samej rozgrywce wbrew zapowiedziom twórców nie wiele się zmienia (poza etapami w noir, aczkolwiek w tym wypadku głównie pochwalić trzeba stylistykę, gdyż kwestia rozwiązania taktycznego i cichego podejścia eliminacji przeciwników w tym uniwersum wypada dość blado, zabrakło chyba pomysłów.)

 

Każdy poziom to także liczne challengery, na które raczej nie zwraca się uwagi, zaliczamy je mimochodem dostając punkty za które potem rozwijamy arsenał ruchów naszego bohatera a także jego poziom zdrowia i tym podobne rzeczy. Mimo dość długiej listy dostępnych ulepszeń zasób ruchów pajączka oszałamiający nie jest. Sama walka z początku wydaje się dość efektowna, ale z czasem zaczyna nużyć z powodu braku urozmaiceń.

 

To chyba tyle ode mnie. Generalnie rzecz ujmując spodziewałem się czegoś więcej. Jest to z pewnością tytuł inny niż ostatnie produkcje z człowiekiem-pająkiem. Grając naszła mnie myśl, jakbym kiedyś już to widział. Zastanawiam się czy nie jest to trochę krok w tył w stosunku do free ride'owego poruszania się po mieście, które sprawiało tyle frajdy począwszy od SM2, a na Web of Shadows kończąc. Takie sztywne ograniczenie do niewielkich bądź co bądź obszarów przypomniało mi stare Spider-Many na PSXa. Z tą różnicą, że tamte gry miały niesamowity klimat, czego moim zdaniem Shattered Dimensions zdecydowanie brakuje ;)

Edytowane przez R4V3N
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

cisza nagle z tym tytułem ... Ktoś przeszedł?? Podobała się?? czy jest chodź w połowie tak dobra jak batman AA?? (tzn. czy dalej nastawić się mam na spapraną licencję...)

 

Ja ukończyłem i jako fan Pajączka muszę przyznać rację Estelowi, czyli:

 

Nuda, powtarzalność, nuda, jazda po rynnie, nuda, marny system walki, nuda.

 

Batman AA przewyższa pod każdym względem S-M:SD. W tej grze tak naprawdę nawet nie ma jakiejś konkretnej fabuły. :confused:

 

No i trzeba dodać, że słaby line-up bossów jest. Jedynie dwójka z moich ulubionych. :whistling:

 

Od siebie daję tej grze 6/10.

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Odświeżam temat, ale zainteresowałem się ostatnio tą grą. Z dzieciństwa to Batman i Spider-Man to moja dwójka ulubionych superbohaterów. Bardzo dobrze wspominam grę opartą na pierwszym filmie. Bodajże Treyarch ją zrobił.

 

Teraz posucha w temacie gier o Człowieku Pająku, a z tego co mi wiadomo, ta gra nie ma raczej opinii crapa.

 

Tytuł żeby kupić, przejść i sprzedać, ale pytanie czy w ogóle warto?

Odnośnik do komentarza

Mi o wiele bardziej się podobał Web Of Shadows. SD z kolei jest ładny, ma w miare fajny gameplay, ale po prostu zabija schematycznością. Serio, każdy level to IDENTYCZNY schemat. Biegniesz, lejesz przeciwników, walka z bossem, przegrywasz, idziesz dalej, walka z bossem, wygrywasz. Zawsze tak jest. Przejdziesz po jednym levelu każdym spiderem, a reszta to jest to samo, tylko zmienione otocznie i boss. Uwielbiam gry ze spidermanem, ale tej nie polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...