Skocz do zawartości

Salt


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj w kinie, mając wybór między rzeźnią ze Stallonem i innymi a Jolie i Olbrychskim. Zdecydowałem się na to drugie, chociażby dlatego żeby zobaczyć Angelinę (która swoją drogą cały czas się nieźle trzyma i nadal to dla mnie przykład za(pipi)istej kobiety). Film jak to ostatnimi czasy filmy akcji - amerykańska agentka CIA okazuje się być tajnym rosyjskim szpiegiem przygotowanym przez KGB do dnia X mającego rozpocząć atak na Amerykę. Mniej więcej chwilę po środku filmu nie bardzo wiedziałem dla kogo główny bohater gra, zaś końcówka to już ogółem straszna sztampa. Bardzo fajnie zagrał polak, oby to nie był jedyny taki debiut w najbliższym czasie. Ale poza tym to chyba następnym razem pójdę na to, co wypatrzyłem wcześniej. Ogólnie raczej nie polecam nikomu poza tymi, którzy obejrzeli większość hitów granych w kinach a nadal mają ochotę coś obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak można w ogóle porównywać te 2 filmy do siebie.

 

The Expendables >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Salt

Odnośnik do komentarza

Strzelanie z samolotu > strzelanie z gaśnicy. Expendables jest lepszym filmem od Salt, nawet jeśli Salt ma Olbrychskiego. Niestety sam Olbrychski nie dał rady udźwignąć tego karpia.

 

 

Oczywiście nie zmienia to faktu, że po obu tych arcydziełach miałem silny krwotok z oczu.

Edytowane przez WWilk
Odnośnik do komentarza
Byłem wczoraj w kinie, mając wybór między rzeźnią ze Stallonem i innymi a Jolie i Olbrychskim. Zdecydowałem się na to drugie

I pewnie teraz płaczesz w poduszkę

 

Salt to (pipi), w dodatku bardzo średnie i z Niezniszczalnymi ma wspolnego chyba tylko to, ze w podobnym czasie weszły do kina

 

3 smutke buźki dla Salt :(:(:( i 3 krzywe dla Brandzeliny :confused: :confused: :confused:

Odnośnik do komentarza

Każdy mężczyzna mając przed wyborem Salt a Niezniszczalnych, wybrałby to drugie, wiec niesmiało zapytam, co skłoniło Cie, ze poszedłeś na Salt?

 

 

Tym bardziej, ze po obejrzeniu Salt, oczywiście za darmo na kompie, żałowałem straconego czasu

Odnośnik do komentarza

Każdy mężczyzna mając przed wyborem Salt a Niezniszczalnych, wybrałby to drugie, wiec niesmiało zapytam, co skłoniło Cie, ze poszedłeś na Salt?

 

 

Tym bardziej, ze po obejrzeniu Salt, oczywiście za darmo na kompie, żałowałem straconego czasu

 

Ty żałowałeś straconego czasu , ja natomiast żałowałem tych 700-800 Mega na ściągnięcie tego filmu.

Odnośnik do komentarza

Ale kaszana ten Salt. W Matrixie przynajmniej było uzasadnienie na bzdurne akcje, a tutaj to szkoda gadać.

 

Jedyny dobry akcent to oczywiście Olbrychski, fajnie zobaczyć rodaka w amerykańskiej produkcji. Minus za to że w takim głupim filmie gra i drugi minus, że gra Ruska, wedle przykazania, że jak już Polak ma grać w Holywoodzie, to przez akcent musi grać Rosjana i oczywiście pić wódkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...