Skocz do zawartości

HALO: REACH - Forge World


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny pomysł.

Nie edytowałem dotąd map Forge na tak zaawansowanym poziomie stąd pytanie.

Można tworzyc nowe rodzaje broni, sprzętu itp., bo wydaje mi się, że nie ?

 

 

P.S. Proponuje ogłosić konkurs na nazwe projektu - bardziej uniwersalną. Nie pamietam nazwy klanu, który specjalizował się w tworzeniu map na PC Custom Edition. Stworzenie nowej broni, pojazdu wymagało opracowania koncepcji graficznej w 3DMax i zaimplementowania jej do mapy (o ile pamietam) za pomocą edytora HEX.

 

Nie, nie ma takiej opcji jak tworzenie własnej broni jak i również pojazdu pamiętaj że to nie PC tylko konsola do grania:)

Jedynie co to można dodać kij do golfa a no i są strasznie spore problemy z oświetleniem confused.gif Tam gdzie powinien być cień tam go nie ma.

 

Anyway pomysł z krzyżem w dech myślałem że padnę biggrin.gif

 

 

Odp)

 

- Zeby było jasne. Nie jestem fanem gier na PC i nie pragne powrotu serri na tą platforme. Uważam ze, dedykowane rozwiązanie jest najlepsze. Problem polega w tym, ze MS nie wypuszcza takich "freewarów", przynajmniej nie oficjalnie. Gdzieś widziałem na sieci HEX'a do H3 lecz nie znam jego możliwości.

 

Cyt "Nie, nie ma takiej opcji jak tworzenie własnej broni jak i również pojazdu pamiętaj że to nie PC tylko konsola do grania:)"

 

Odp)

- Konsola to tez komputer. Inny jest stopien integracji podzespołów (brak np. slotów kart rozrzeżających możliwości "hardwarowych") - tym bardziej, że znajdziesz na YuTube nieformalną implementacje XP na konsole (albo linuksa na PS2).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Odp)

 

- Zeby było jasne. Nie jestem fanem gier na PC i nie pragne powrotu serri na tą platforme. Uważam ze, dedykowane rozwiązanie jest najlepsze. Problem polega w tym, ze MS nie wypuszcza takich "freewarów", przynajmniej nie oficjalnie. Gdzieś widziałem na sieci HEX'a do H3 lecz nie znam jego możliwości.

 

Cyt "Nie, nie ma takiej opcji jak tworzenie własnej broni jak i również pojazdu pamiętaj że to nie PC tylko konsola do grania:)"

 

Odp)

- Konsola to tez komputer. Inny jest stopien integracji podzespołów (brak np. slotów kart rozrzeżających możliwości "hardwarowych") - tym bardziej, że znajdziesz na YuTube nieformalną implementacje XP na konsole (albo linuksa na PS2).

 

Nic złego nie miałem na myśli ;), jestem programistą więc chciałbym tylko podkreślić że bez przerobionej konsoli niczego nie zrobisz:) NA starym Xie w Halo CE można było również robić mapy jak i bronie ale tylko po jej przestrojeniu.

 

 

Ciekawe kto będzie chciał grać po stronie obrońców krzyża?

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Nikogo nie zachęcam do "zbanowania" konsoli. Tak czy owak mało jest "użytków" pod konsole (nie koniecznie musza być darmowe).

 

P.S. Co do PS2 się nie zgadzam ponieważ istniało legalne oprogramowanie tego typu. Producent przegrał w sądzie walke o licencje i software przestał istniec na rynku.

 

Salwador

 

Odp)

- Jakie masz kompilatory (interesuje mnie VBA, coś nowszego)

 

P.S. Co do PS2 to się nie zgadzam ponieważ istniało legalne oprogramowanie tego typu. Producent przegrał w sądzie walke o licencje i software przestał istniec na rynku.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Mapa jest praktycznie gotowa do fazy testowania. Generalnie jestem z niej bardzo zadowolony, pare rzeczy calkiem przypadkowo wyszlo fajnie. Najwazniejsze zeby byla wywazona. Dzisiaj jeszcze raz sie po niej przelece i poszukam niedociagniec, a w nocy zostanie udostepniona do testow i mam cicha nadzieje, ze uda sie ja ladnie przetestowac i poznac jej slabe i mocne strony.

Podziekowania dla Hosen, wrog, Markoo PL, Smok, Qbek i Virtual Greg!

 

Szczegoly odnosnie trybu rozgrywki:

bronie: DMR i Magnum

brak radaru

Player Speed: 120%

Player z flaga: x1.5 shield, 100%speed, enchanted radar, color: pink

 

Filmik i pare shotow

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2010/09/obrona-krzyza-w-showshowshowshow-day-2.html

Odnośnik do komentarza

Serdecznie zapraszam wszystkich graczy Halo Reach do Beta testów mapy Cross Defense. Amerykanie wymyślili Griffball?a Polacy będą mieć ?Obronę Krzyża?. Mapa powstała w Forge World i opiera się na prostych zasadach 1CTF. Zadaniem jednej z drużyn jest kradzież krzyża (flagi) spod pałacu prezydenckiego i przeniesienie jej do kościola ?Zimny Lech?. Zadaniem drugiej drużyny jest oczywiście niedopuszczenie do tego. Mapa jest dosyć rozległa w związku z tym zaleca się granie 4vs4 albo 8vs8. Mapę i wariant rozgrywki należy pobrać z http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileShare.aspx?player=ZERATUL%20PL

 

W związku z tym, że jest to wersja Beta może się zdarzyć, że spotkają was różnego rodzaju błędy czy ogólnie rozgrywka będzie nie wyważona i zadaniem graczy jest zgłoszenie wszelkich błędów czy propozycji zmian.

 

Proszę też o rekomendowanie obu plików!

 

Podziękowania wędruja do: Hosen, kroolik, Mr Markoo, Qbek, Smok, Virtual Greg, wrog

 

Mapa została zbudowana od podstaw przez: ZERATUL PL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...