Skocz do zawartości

HALO: REACH - Forge World


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do dzielenia sie godnymi znaleziskami odnosnie map tworzonych w Forge.

Remake, Nowe Mapy, Wlasny Firefight.

Starajcie sie sprawdzac czy czegos juz nie bylo.

 

Wszelkie naprawde swietne mapy tworzone przez fanow, na ktorych bardzo chetnie gracie mozemy pododawac do tego posta.

 

Stworzyliscie/Znalezliscie cos? Podzielcie sie!

 

Oczywiscie interesuje nas jedynie content zwiazany z Halo Reach (nie Halo 3).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

To teraz niech mi ktoś wytłumaczy jak ściągać te mapy za pomocą gry. Poszukałem trochę w Forge i jedyna rzecz którą można z stamtąd ściągnąć to tryby gry.

Z tego co tutaj dalem to podalem ci nawet link by zakolejkowac (wtedy jak sie zalogujesz na Live w Reach samo sie sciagnie).

Tam w linku klikasz na download to xbox i jedzie :)

Odnośnik do komentarza

Cooldown: Chill Out Halo Reach remake:

 

http://www.youtube.com/watch?v=15FBY1ZGvVc

 

Download:

http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileShare.aspx?player=Max%20Fightmaster

 

Prisoner Remake:

 

prisoner-2.gif

prisoner-1.gif

 

Download:

http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileDetails.aspx?fid=25948&player=Digital%20Chaoss

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Projekt Obrona Krzyza to rozbudowany pomysl mojego autorstwa, ktory zrodzil sie podczas rozmowy w czasie grania w multi Reach. Zostanie zbudowana osobna mapa w Forge World, ktora bedzie trzypoziomowa. Zadaniem gracza bedzie dostarczenie flagi (krzyza) spod palacu prezydenckiego do kosciola. Oczywiscie obie miejscowki beda tylko umownie tak nazwane. Zasada rozgrywki 1F CTF. Wstepny projekt mapy jest juz gotowy. Zakladam, ze bedzie ona trzypoziomowa. Jednak dopiero testy pokaza ilosc koniecznych zmian nie tylko w architekturze mapy jak i jej wyposazeniu. Projekt wchodzi obecnie w faze realizacji. Czas realizacji 30 dni. Bede informowal o przebiegu prac systematycznie.

 

EDIT DAY 1

http://zeratulpl.blogspot.com/2010/09/projekt-obrona-krzyza-w.html

Odnośnik do komentarza

Czy będzie to BT CTF 8v8:) realistycznie j by było, no i zamiast młotków i mieczy przydały bu się siatki z zakupami, laski, kule(np.kil do golfa jest) , a mongosee zamienić na wózek inwalidzki. Bungie stworzyło system melee idealnie nadający się do takich potyczek. Podział na klasy obrońców krzyża

( w zależności od koloru beretu).Jeszcze abilitis specjalne by się przydały Niby jaja se robię, ale bungie prędzej wprowadzi takie zmiany niż poprawi idiotyzmy na multi.

Jak tu .jpg wstawić to ni uja nie wiem:(

Edytowane przez Zuzu PL
Odnośnik do komentarza

Czy będzie to BT CTF 8v8:) realistycznie j by było, no i zamiast młotków i mieczy przydały bu się siatki z zakupami, laski, kule(np.kil do golfa jest) , a mongosee zamienić na wózek inwalidzki. Bungie stworzyło system melee idealnie nadający się do takich potyczek. Podział na klasy obrońców krzyża

( w zależności od koloru beretu).Jeszcze abilitis specjalne by się przydały Niby jaja se robię, ale bungie prędzej wprowadzi takie zmiany niż poprawi idiotyzmy na multi.

Jak tu .jpg wstawić to ni uja nie wiem:(

 

alko - [ img ]adres obrazka[ /img ] ( tylko rób bez spacji w kwadratowych nawiasach) ;)

 

zeratul - nie ma to jak być na czasie ;P

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł.

Nie edytowałem dotąd map Forge na tak zaawansowanym poziomie stąd pytanie.

Można tworzyc nowe rodzaje broni, sprzętu itp., bo wydaje mi się, że nie ?

 

 

P.S. Proponuje ogłosić konkurs na nazwe projektu - bardziej uniwersalną. Nie pamietam nazwy klanu, który specjalizował się w tworzeniu map na PC Custom Edition. Stworzenie nowej broni, pojazdu wymagało opracowania koncepcji graficznej w 3DMax i zaimplementowania jej do mapy (o ile pamietam) za pomocą edytora HEX.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł.

Nie edytowałem dotąd map Forge na tak zaawansowanym poziomie stąd pytanie.

Można tworzyc nowe rodzaje broni, sprzętu itp., bo wydaje mi się, że nie ?

 

 

P.S. Proponuje ogłosić konkurs na nazwe projektu - bardziej uniwersalną. Nie pamietam nazwy klanu, który specjalizował się w tworzeniu map na PC Custom Edition. Stworzenie nowej broni, pojazdu wymagało opracowania koncepcji graficznej w 3DMax i zaimplementowania jej do mapy (o ile pamietam) za pomocą edytora HEX.

 

Nie, nie ma takiej opcji jak tworzenie własnej broni jak i również pojazdu pamiętaj że to nie PC tylko konsola do grania:)

Jedynie co to można dodać kij do golfa a no i są strasznie spore problemy z oświetleniem :/ Tam gdzie powinien być cień tam go nie ma.

 

Anyway pomysł z krzyżem w dech myślałem że padnę :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...