Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego tych statsów nie wrzucą do gry, tylko trza się fatygować do kompa, zabiłoby ich to :blink: ?

 

Bo dla Sony ważniejsza była obsługa Move i 3D z której skorzysta zepwne całe 5% posiadających PS3 i KZ3. Niestety to samo co przy GT5. Czas i kasa poszła w bajery, które dla większości są bezużyteczne...

Odnośnik do komentarza

Kocham GG za to, że wyższy priorytet ma brutalny atak nad kampiącym kolesiem przy winklu! Miooodzio!

 

Są też komiczne sytuacje. Puszczam serię kolesiowi na klatę, ale on mnie dopada i zaczyna się sekwencja zakładania brutala na twarz, w tym samym momencie kod przypomina sobie o mojej serii na typa i egzekwuje u delikwenta zgon. Nie wiem czy to lag czy kwestia skryptu brutala, ale takie sytuacje są zabawne.

 

Ciekaw jestem czemu czasem nie wchodzi brutal tylko zwykły łokieć. Kod nie wyrabia czy jakieś inne cudo.

Odnośnik do komentarza

Są też komiczne sytuacje. Puszczam serię kolesiowi na klatę, ale on mnie dopada i zaczyna się sekwencja zakładania brutala na twarz, w tym samym momencie kod przypomina sobie o mojej serii na typa i egzekwuje u delikwenta zgon. Nie wiem czy to lag czy kwestia skryptu brutala, ale takie sytuacje są zabawne.

 

 

Taka sytuacja występuje wtedy, gdy ściąga go Twój sojusznik. Ty jak już jesteś złapany i zmienia się kamera możesz liczyć jedynie na pomoc ziomków. Może lagi - dziwna sprawa.

 

PS. No i stało się. Ranking na www nie wyrabia i nie aktualizuje punktów.

Odnośnik do komentarza

Mialem wczoraj komiczna sytuacje. Podbiega do mnie typ i rozpoczela sie sekwencja melee killa, ale jakis tym z mojej druzyny w tym czasie go rozstrzelal i przezylem, po czym ten koles do mnie przez heda po polsku - "nie ma za co" :D To bylo naprawde piekne ;)

 

 

Dobrze się gra z przytomnymi ziomami, nie raz taki mnie uratował. Wczoraj ja pomogłem kolesiowi, a ten w ramach podziękowania wy(pipi)ał mi z łokcia i kiwnął bronią abym szedł za nim. :) Takie akcje zostają w pamięci.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Na razie jest bardzo chaotycznie ze wzgledu na ludzi w multi grajacych. Z czasem, jak w przypadku K2 wszystko sie ustabilizuje i zacznie sie powazna gra. Sa przeblyski, ze trafi sie na rozumnych ludzi, lecz wiekszosc to gracze, ktorych mozgi to antymateria i w ogole nic poza fragami ich nie interesuje. Nie potrafia tego ogarnac, ze wiecej fragow beda miec grajac zespolowo, wykonujac zadania i uzupelniajac sie klasami ;)

Odnośnik do komentarza

Hehe, aż się ciepło na sercu robi, kiedy jakiś medyk leci specjalnie do ciebie w samym środku strzelaniny, a kule fruwają na prawo i lewo - widać, że ma gość powołanie:D Mogłoby się to przytrafiać częściej.

 

 

Ja dziękuję za medyka, który mnie przywraca do życia w środku strzelaniny.. ^^ Musi mieć wyczucie, a ja na takiego jeszcze nie trafiłem.

Odnośnik do komentarza

Ja dziękuję za medyka, który mnie przywraca do życia w środku strzelaniny.. ^^ Musi mieć wyczucie, a ja na takiego jeszcze nie trafiłem.

 

Ja nie wiem czemu się na tych medyków uwzieliście, w Becie jak i teraz w Multi, mi się gra medykiem bardzo dobrze, nie jestem na tyle durny by biec prosto

pod ogień wroga ale udaje mi się część rannych ratować:potter:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pomęczę Was narzekaniem. Co z tego, że grafika jest super, jak na dalszy dystans doczytują się obiekty? To jest żenuła pełną gębą, żeby odwalać takie kwiatki w multi. Widzę całą sylwetkę gościa, który stoi na jakiejś instalacji, a po przybliżeniu pojawia się przed nim jakiś kontener, który go zasłania. Czasami ziomki zdają się lewitować na tej samej zasadzie. Nie muszę mówić, jak to utrudnia strzelanie na taki dystans.

Co do brutal ataków. Nie rozumiem, dlaczego GG nie zdecydowało się tylko na jeden system ataków melee. Przecież randomowość tych ataków(no chyba, że jest możliwość odpalania tylko jednego rodzaju, ale nic mi o tym nie wiadomo) powoduje, że łatwiej ściągnąć ziomka, któremu odpala się brutal niż zwykłe pacnięcie bronią, nie mówiąc o innych tego plusach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Faktycznie zauważyłem materializujące się obiekty, ale muszę przyznać, że nigdy jeszcze spotkałem się z takimi kwiatkami jak wspomina pajgi.

 

Powoli zaczyna mnie denerwować biedny tryb multi. Jasne mapy są świetne, grafika też, ale zaczyna mi brakować zwykłych trybów S&D, CTF itp. Brak statystyk też robi się powoli uciążliwy - nawet na killzone.com nie ma pełnych danych.

Odnośnik do komentarza

Od kilku godzin mam problem z gra online. Wyskakuje mi blad, ze zostalem odlaczony od sieci i Kod błędu 4001 WTF? Przez 3 dni wszystko dzialalo, a dzisiaj po poludniu takie kwiatki? Ktos sie moze z tym spotkal?? Z gory dzieki za odp.

 

 

Siema, ja dzisiaj 3 razy straciłem połączenie - to samo co u Ciebie, ale zaraz sie zalogowałem ponownie i śmigało wszystko. Szkoda tylko punktów w podsumowaniu.

Odnośnik do komentarza

Od kilku godzin mam problem z gra online. Wyskakuje mi blad, ze zostalem odlaczony od sieci i Kod błędu 4001 WTF? Przez 3 dni wszystko dzialalo, a dzisiaj po poludniu takie kwiatki? Ktos sie moze z tym spotkal?? Z gory dzieki za odp.

 

 

Siema, ja dzisiaj 3 razy straciłem połączenie - to samo co u Ciebie, ale zaraz sie zalogowałem ponownie i śmigało wszystko. Szkoda tylko punktów w podsumowaniu.

 

Ja niestety nie moge sie od kilku godzin wejsc w gre wieloosobowa, gdyz wyskakuje mi takowy komunikat - jakas paranoja!

Odnośnik do komentarza

A inna sprawa chyba lecą bany za używanie czegoś nie dozwolonego dzisiaj w Partyzantce w ciagu jednej rundy zostało zablokowanych 4użytkowników. Nie pamiętam ale pisało chyba tak "Użytkownik.... został wyrzucony z mapy, zgłoszony i zablokowany"

 

W dwójce nie było takich sytuacji. Być może cheaty się pojawiły, ale widać że są blokowane.

Odnośnik do komentarza

Są też komiczne sytuacje. Puszczam serię kolesiowi na klatę, ale on mnie dopada i zaczyna się sekwencja zakładania brutala na twarz, w tym samym momencie kod przypomina sobie o mojej serii na typa i egzekwuje u delikwenta zgon. Nie wiem czy to lag czy kwestia skryptu brutala, ale takie sytuacje są zabawne.

 

 

Taka sytuacja występuje wtedy, gdy ściąga go Twój sojusznik. Ty jak już jesteś złapany i zmienia się kamera możesz liczyć jedynie na pomoc ziomków. Może lagi - dziwna sprawa.

 

 

Miałem już identyczną sytuację i z pewnością był to zgon z mojej broni a nie od kompana - naliczyło mi punkty

Odnośnik do komentarza

Od kilku godzin mam problem z gra online. Wyskakuje mi blad, ze zostalem odlaczony od sieci i Kod błędu 4001 WTF? Przez 3 dni wszystko dzialalo, a dzisiaj po poludniu takie kwiatki? Ktos sie moze z tym spotkal?? Z gory dzieki za odp.

 

 

Siema, ja dzisiaj 3 razy straciłem połączenie - to samo co u Ciebie, ale zaraz sie zalogowałem ponownie i śmigało wszystko. Szkoda tylko punktów w podsumowaniu.

 

Ja niestety nie moge sie od kilku godzin wejsc w gre wieloosobowa, gdyz wyskakuje mi takowy komunikat - jakas paranoja!

 

 

Faktycznie są jakieś problemy.. Grałem Strefę wojny i nie naliczało nam punktó za wykonanie misji - w konsekwencji graliśmy ok. 40 minut. Głos 'misja powiodła się był chyba z 8x" Natrzaskaliśmy na ziomkach po ok. 15 tys. i lipa.. Rozłączyło nas, bez punktów i killów z partii.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób które zdobywały kod w PShome na punkty do odblokowania itemów. Zdobyłem go, wklepałem w PSstore i niby dostałem 3 punkty i rzekomo dostęp to retro map. Ale o dziwo nic się nie ściągało na hdd. Nie mam jeszcze K3 więc nie wiem czy wszystko było ok. Będę wdzięczny jak ktoś kto to robił odpowie mi.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób które zdobywały kod w PShome na punkty do odblokowania itemów. Zdobyłem go, wklepałem w PSstore i niby dostałem 3 punkty i rzekomo dostęp to retro map. Ale o dziwo nic się nie ściągało na hdd. Nie mam jeszcze K3 więc nie wiem czy wszystko było ok. Będę wdzięczny jak ktoś kto to robił odpowie mi.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba nie ściągnąłeś po prostu tych map z PS Store'a(wklepałeś kod=zapłaciłeś, ale nie dałeś download). O co chodzi z tym zdobywaniem punktów w PShome? Z innymi grami też robią takie akcje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...