Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Patch jest dostepny. Wlasnie sciagam, 45 MB ;)

 

Super, dzięki za info.Dajcie znać co zmienili itd.. Dzisiaj zagram dopiero po 24, a będę miał dostęp do forum. Z góry dzięki.

 

Nie wytrzymałem i odpaliłem na chwilę. W menu nic się nie zmieniło, czy jestem ślepy? To są raczej poprawki związane z płynnością rozgrywki, błędami serwerów?

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

2 pytania dla dociekliwych (jak znajdę pierwszy to dopiszę):

 

1. Ile punktów trzeba w multi na odblokowanie wszystkich klas umiejętności itp.?

2. Ile punktów można maksymalnie zdobyć w multi?

 

Czy można po prostu wydawać te punkty na co popadnie, czy raczej oszczędzać na ulubione klasy?

 

PS.

 

Znalazłem - potrzebujesz 110, zarobisz też 110

 

killzone

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko, chodzi Wam PSN po ściągnięciu patcha ? U mnie nie :P test połączenia z netem wychodzi pozytywnie oprócz właśnie połączenia z PSN.

Hehe już po problemie zalogowało, no to czas na obczajenie poprawek :turned:

 

U mnie działa, moge dołączyć do rozgrywki, ale nie mam dostępnego żadnego ziomka na liście znajomych. Dam znać jak padnie i u mnie, na razie jest OK.

Odnośnik do komentarza

2 pytania dla dociekliwych (jak znajdę pierwszy to dopiszę):

 

1. Ile punktów trzeba w multi na odblokowanie wszystkich klas umiejętności itp.?

2. Ile punktów można maksymalnie zdobyć w multi?

 

Czy można po prostu wydawać te punkty na co popadnie, czy raczej oszczędzać na ulubione klasy?

 

Level 11 - 20 you get 2 points

Level 21 - 30 you get 3 points.

 

potem nie wiem

 

 

 

Odnośnik do komentarza

2 pytania dla dociekliwych (jak znajdę pierwszy to dopiszę):

 

1. Ile punktów trzeba w multi na odblokowanie wszystkich klas umiejętności itp.?

 

5.000.000 żeby odblokować Commander in Chief. Tak, dobrze przeczytałeś, 5 milionów ;).

 

2. Ile punktów można maksymalnie zdobyć w multi?

 

Czy można po prostu wydawać te punkty na co popadnie, czy raczej oszczędzać na ulubione klasy?

 

Do zgarnięcia jest bodaj 110 punktów. Więc sam sobie policz... Ogólnie zdecydowanie wydawać je z głową.

Odnośnik do komentarza

To tak jak z GT5 dodali masę pierdół z których skorzysta może 0.01% posiadaczy gry, ale zawalili masę spraw z których skorzysta 100%. To samo jest w KZ3. 3D? Ile osób z tego skorzysta? 5% posiadaczy PS3? Move niech będzie nawet 20%. Sony dało ciała na całej linii. Mogli sobie z SOCOMem kombinować, a nie z flagową marką stającą w szranki z Halo, CoD czy BC.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj niestety rozegrałem może ok. 3 gry i kurcze 2x mnie wywaliło "mistrz gry jest niedostępny" Sama strefa wojny działała bardzo płynnie nawet przy pełnej ilości graczy obstawone działka, mechy, więc jest progress. W moim odczuciu za to duży plus, ale o co chodzi z tymi dropami? :/ Obadam dzisiaj. Piszczie jak Wasze odczucia po sobotnim cioraniu.

Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu kilku gier na nowym patchu zauważyłem kilka rzeczy które wcześniej mi się nie przytrafiły:

 

- nie zaliczyło mi kilka razy asyst, za pierwszym razem pomyślałem, ok, może rzeczywiście nie trafiłem w kolesia, ale sytuacja powtórzyła się kilka razy, też tak macie?

 

- pierwszy raz mnie wywaliło z gry online.

 

- teleportacja - ogromne lagi, wcześniej tego nie widziałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie chciałem pytać - czy po aplikacji patcha też zauważyliście większą częstotliwość pojawiania się różnych problemów? Z gry mnie wprawdzie nie wywalało, ale znowu pojawiał się mały lag i problemy z dołączaniem do poszczególnych gier. Czytam wcześniejsze posty i widzę, że u niektórych jeszcze gorzej jest :(

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

patch geniusz - pobrałem godzinę temu i od tego czasu dwa razy zawiesił konsole i nie rozegrałem jeszcze meczu bez lagów

Identycznie, po patchu więcej miałem zwisów niż przez 3 lata używania PS3 :diablo:

 

...nie zaliczyło mi kilka razy asyst, ..., też tak macie?

U mnie nalicza wszystko OK, lagów nie doświadczyłem :thumbsup:

Ogólnie gra mi się lepiej, może dlatego że preferuję partyzantkę, muszę zobaczyć jeszcze jak w strefie wojny.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że po kilku wczorajszych partyjkach które udało się rozegrać (też mnie wywalało non stop echh) , wydaje mi się że po patchu z karabinu snajperskiego ciężej trafić teraz jednym strzałem , miałem kilka razy akcję że musiałem poprawiać czego wcześniej sobie nie przypominam (wszystko wchodziło hehe) , ciekawe czy to to zapowiadane zwiększenie staminy czy wzieli się konkretnie za ten sprzęt , co nie zmienia faktu że parę osób się pewnie ucieszy ( mi tam nie przeszkadza , mniej ofiar ale większa satysfakcja heh )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...