Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wczoraj qwiłem i padem rzucałem bo mi nie wchodziły melee i miałem laga myślałem że szlag mnie trafi... ale coś mnie tknęło i patrzę, a tu w tv gaming mode mam na off... i stąd lag. Dałem na on i od razu wszstko zaczęło wchodzić, no ja nie mogę ale wtopa :). Grrrrr!

 

Że co zrobiłeś? Jaki masz TV?

Odnośnik do komentarza

U mnie wszystko uber fajnie chodzi - zero lagów, łączenie okej. Gram z reguły tak od 21-22 do 02 rano. Mam zwykłe neo 2MB.

 

Co do gry, bo community to już zjechaliśmy z każdej strony. W kwestii samego grania nie mam naprawdę się do czego przyczepić. Ale to naprawdę do niczego. Wręcz przeciwnie: trzeba chwalić.

 

Podobają mi się triki takie jak np. umiejętność infiltratora do szybszego podkładania/rozbrajania ładunków. Nie tylko się fajans przebiera się za innych, ale daje też większe możliwości zabawy. W tej grze podoba mi się to, że jest naprawdę mnóstwo możliwości rozgrywki. Bałem się, czy będę miał jeszcze radość z gry w niezniszczalnym środowisko, ale granie w KZ3 jest rewelacyjne. Znów, po grubszym ograniu (choć stuknął mi dopiero 22 lvl) dostrzegam różnicę między mną i graczem z 40 lvl. Nie chodzi o skill, ale również o zgranie na mapach. Jest dobre kombinowanie jak podejść przeciwnika, często on ma przewagę taktyczną - jest wyżej, lepiej się ustawił, nie wyszedł zza jednego rogu tylko drugiego - widać tutaj przegrane godziny. Takie coś mnie motywuje, bo widzę jak robią to lepsi i naprawdę czasami same nooby pchają się pod lufę (nie znając mapy). Dzięki temu wczoraj udało się ustanowić mój życiowy rekord w serii KZ - 16-krotny killstreak.

 

Operacje to świetny tryb - ponownie widać kto rządzi. Pomysł na przechwytywanie baterii uważam za nowy: wreszcie nowy tryb w FPSie (ile to już lat gramy w oklepane Domi, CTF, TDM, DM i tym podobne?). Szkoda tych 3 map, ale prawda jest taka, że 3 wieczory z rzędu na 3 mapach przeciupałem...

 

TDM po staremu - nie wiem co w tym widzicie. Ja naprawdę mam już dość tego trybu.

 

Strefa Wojny - full wypas. Jest wszystko czego chcę, jak za czasów KZ2. Nic dodać nic ująć.

 

to co osobiście bym ograniczył to chaos ludzi biegających z bazookami czy czymś takim. Z tego samego powodu nie lubię mapy z wielkim reaktorem po środku (i dwoma respami na górze): latający kolesie, bazooki, granaty, snajperzy + hałas jak cholera co parę minut powodują, że gra tam mnie męczy.

 

Znów widać doskonałość map z dwójki - tyle to już lat, tyle innych gier a ciągle Rynek i Krwawy Kanał rwą jaja - naprawdę pogratulować.

 

Zdecydowanie najlepiej gra mi się taktykiem, już odblokowałem prawie całego infiltratora i połowę medyka, a wszystko to za punkty ugrane taktykiem. Świetna klasa.

 

Poraz kolejny pokaz majstersztyku na warstwie gameplay'u - polecam pograć i dać się wciągnąć w zabawy w podchody a nie chaotyczne latanie za killami. nawet jak ktoś nie ma ekipy.

Odnośnik do komentarza

U mnie wszystko uber fajnie chodzi - zero lagów, łączenie okej. Gram z reguły tak od 21-22 do 02 rano. Mam zwykłe neo 2MB.

 

Jest to zadziwiające 2MB w porywach 256 kb/s.. Stary nie wiem, ale chyba mieszkasz w centrali. :) Na takim łączu ciężko się gra na kurniku w szachy. Grubo!

U mnie dzisiaj zdecydowanie lepiej. Widać, że dłubią coś przy serwerach.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Mi od kilu dni kasuje statystyki i doświadczenie jakie zdobyłem.

Gram wieczorem np dostałem nowy stopień, wstaje rano odpalam "z(pipi)zona", a statystyki mam sprzed kilku dni i zostałem zdegradowany , już 4 raz tak miałem po niedzielnej instalacji update.

Odnośnik do komentarza

Mi od kilu dni kasuje statystyki i doświadczenie jakie zdobyłem.

Gram wieczorem np dostałem nowy stopień, wstaje rano odpalam "z(pipi)zona", a statystyki mam sprzed kilku dni i zostałem zdegradowany , już 4 raz tak miałem po niedzielnej instalacji update.

 

Sprawdzałem właśnie i to samo u mnie, lecą mi nadal ok. 70 tys. punktów doświadczenia. Niby coś tam spływa, ale to zawsze 1/3 z tego co ugram danego dnia. Jest lipa, www nie działa i jestem level w plecy. Już mnie raz oszukali na jakieś 200 killów przed patchem.

Odnośnik do komentarza

U mnie wszystko uber fajnie chodzi - zero lagów, łączenie okej. Gram z reguły tak od 21-22 do 02 rano. Mam zwykłe neo 2MB.

 

Jest to zadziwiające 2MB w porywach 256 kb/s.. Stary nie wiem, ale chyba mieszkasz w centrali. :) Na takim łączu ciężko się gra na kurniku w szachy. Grubo!

U mnie dzisiaj zdecydowanie lepiej. Widać, że dłubią coś przy serwerach.

 

w żadnych grach praktycznie nie mam problemów, a jeszcze rok temu grałem na neo 1mb i też było baaardzo dobrze. co do statsów to faktycznie znów jest kompletny rozdźwięk, poczekamy, zobaczymy.

 

dawać mi tego patcha do custom games bo byśmy wreszcie coś forumowo pociupali...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

U mnie wszystko uber fajnie chodzi - zero lagów, łączenie okej. Gram z reguły tak od 21-22 do 02 rano. Mam zwykłe neo 2MB.

 

Jest to zadziwiające 2MB w porywach 256 kb/s.. Stary nie wiem, ale chyba mieszkasz w centrali. :) Na takim łączu ciężko się gra na kurniku w szachy. Grubo!

U mnie dzisiaj zdecydowanie lepiej. Widać, że dłubią coś przy serwerach.

 

w żadnych grach praktycznie nie mam problemów, a jeszcze rok temu grałem na neo 1mb i też było baaardzo dobrze. co do statsów to faktycznie znów jest kompletny rozdźwięk, poczekamy, zobaczymy.

 

dawać mi tego patcha do custom games bo byśmy wreszcie coś forumowo pociupali...

 

Aaa.. mieszkasz w Kraktown, dwa lata temu, gdy mieszkałem w Twoim mieście też ciupałem na łączu tp 2MB i faktycznie bez lagów. Podobno duże znaczenie ma nowe okablowanie, a właściwie częste wymiany danych odcinków. Poza tym co kawałek masz skrzynkę, tzw. centralę ze względu na ilość ludzi korzystających z usługi tp.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o pingi, nie prędkość łącza. Kumpel w nowym mieszkaniu w wawie zanim założył neta jechał na łączu "blokowym" 512kb i zero lagów, ping w granicach 20ms. Akurat pracuję w przemyś internetowym i powiem,że czasem lepsza opcją dla gracza jest takie 2mb niż 6 czy tam 10 z tego względu,że łącze jest mniej obciążone i w efekcie ping jest mniejszy=mniej lagów. Mówię tu o ADSL, jeśli miałby ktoś światłowód to hohohoho.

 

Ad wcześniej wspomnianego trybu gracza-też mam coś takiego ale to tylko da się odpalić w trybie 3d, także dunno.

 

Osobiście nadal się nie mogę wkręcić coś, za często gram z i przeciw debilom chyba by mieć przyjemność z gry-grałem infiltratorem, zrezygnowałem bo pukawki ssą, grałem tacticianem, ok ale to nie to, teraz gram inżynierem i zobaczymy. Staram się utrzymać k/d w okolicach 1 ale strasznie ciężko mi to idzie, w bc2 miałem coś koło 1.3 a tu ledwo co 1. Dunno.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o pingi, nie prędkość łącza. Kumpel w nowym mieszkaniu w wawie zanim założył neta jechał na łączu "blokowym" 512kb i zero lagów, ping w granicach 20ms. Akurat pracuję w przemyś internetowym i powiem,że czasem lepsza opcją dla gracza jest takie 2mb niż 6 czy tam 10 z tego względu,że łącze jest mniej obciążone i w efekcie ping jest mniejszy=mniej lagów. Mówię tu o ADSL, jeśli miałby ktoś światłowód to hohohoho.

 

Ad wcześniej wspomnianego trybu gracza-też mam coś takiego ale to tylko da się odpalić w trybie 3d, także dunno.

 

Osobiście nadal się nie mogę wkręcić coś, za często gram z i przeciw debilom chyba by mieć przyjemność z gry-grałem infiltratorem, zrezygnowałem bo pukawki ssą, grałem tacticianem, ok ale to nie to, teraz gram inżynierem i zobaczymy. Staram się utrzymać k/d w okolicach 1 ale strasznie ciężko mi to idzie, w bc2 miałem coś koło 1.3 a tu ledwo co 1. Dunno.

 

Nie zgodzę się z Tobą do końca, pingi - ok mam w granicach 20/40ms, ale upload też jest bardzo ważny. W takiego PES'a nie pograsz na mniejszym jak 500 kb/s.

Ten program jest dobry do testowania pingu: http://pingtest.bigpoint.net/ server jest bardzo daleko, ale oddaje poniekąd realny stan rzeczy łącza w danym momencie.

Odnośnik do komentarza

Not really, nawet upload 256 kb daje spokojnie radę-możesz sobie mieć nawet upload 20mb a co ci po tym skoro pingi będziesz miał 200? Miałem neo 2mb, teraz mam 10mb, upload wzrósł mi dwukrotnie, pingi się ciut zwiększyły bo o 10ms-guess what? Lepiej grało mi się na 2mb z tym uploadem 256kb bo ping był mniejszy. Upload nie ma aż tak znaczenia, sorry.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Mi od kilu dni kasuje statystyki i doświadczenie jakie zdobyłem.

Gram wieczorem np dostałem nowy stopień, wstaje rano odpalam "z(pipi)zona", a statystyki mam sprzed kilku dni i zostałem zdegradowany , już 4 raz tak miałem po niedzielnej instalacji update.

 

Sprawdzałem właśnie i to samo u mnie, lecą mi nadal ok. 70 tys. punktów doświadczenia. Niby coś tam spływa, ale to zawsze 1/3 z tego co ugram danego dnia. Jest lipa, www nie działa i jestem level w plecy. Już mnie raz oszukali na jakieś 200 killów przed patchem.

Kilkoro znajomych też ma ten problem, mam nadzieję, że to naprawią nie mam ochoty na dzień świstaka.

Odnośnik do komentarza

Nabija normalnie ale czasem takie bugi sie wkradaja.

 

Jeszcze mi nie doszło zaległe 70 tys. i już (pipi) ponad 1 tys. jestem w plecy dodatkowo za dzisiejszy dzień. 5 tys. spłynęło, a ten tysiak wisi gdzieś w próżni.

Wchodze do multi, patrze a tutaj nie mam całych statystyk za dzisiejszy dzien. Ponad 10 tysiecy.

 

Kuzwa.

 

Odpalilem multi Killzona 2 i... poezja. Gameplayowo K3 poszedl do przodu, ale K2 dalej ma swoj urok. Poza tym ratio ponad 2.5, az chce sie grac. Od razu w oczy rzucaja sie te swietne menusy :P Wszystko pieknie, wychodze z meczu i... nic mi do statystyk z tego meczu nie zaliczylo. <_<

Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany w gąszczu narzekań napisze , że u mnie wszystko działa cacy. Zero problemu ze statami, lagami, połączeniami/dołączeniami/rozłączeniami , w dzień i w nocy , przed i po patchu. Dwójka była lipa , trójeczke chwale sobie po całości , zarówno technicznie, graficznie , jak i gameplay'owo !

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przerwa techniczna w działaniu serwerów:

 

Server Side Maintenance March 18th - 9:00am GMT

 

Hi all,

 

Tomorrow we will be doing a server side update to improve performance. The servers will be brought down at 9:00 am GMT.

 

This is only the first step in improving performance.

 

After the server maintenance we will be rolling out the patch 1.06. Some territories will get this faster than others!

 

The patch will improve some performance issues on the client side.

 

We are 'skipping' 1.05. That contained a fix for the score processing issue. It has been incorporated in 1.06. We did this in order to get both fixes out to you as soon as possible.

 

So: preformance should improve over the next couple of days, starting tomorrow morning.

 

If you want to see what else you can do to improve performance, check out this post.

 

Thanks,

 

Lev

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przerwa techniczna w działaniu serwerów:

 

Server Side Maintenance March 18th - 9:00am GMT

 

Hi all,

 

Tomorrow we will be doing a server side update to improve performance. The servers will be brought down at 9:00 am GMT.

 

This is only the first step in improving performance.

 

After the server maintenance we will be rolling out the patch 1.06. Some territories will get this faster than others!

 

The patch will improve some performance issues on the client side.

 

We are 'skipping' 1.05. That contained a fix for the score processing issue. It has been incorporated in 1.06. We did this in order to get both fixes out to you as soon as possible.

 

So: preformance should improve over the next couple of days, starting tomorrow morning.

 

If you want to see what else you can do to improve performance, check out this post.

 

Thanks,

 

Lev

 

Bardzo dobra wiadomość! :) Oby tym razem faktycznie zmiany wyszły na plus.

 

Panowie jest patch, jest nadzieja! :) Zaciągać, testować i pisać jak Waszym zdaniem wpłynął na rozgrywkę.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...