Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

jak macie problemy z zalogowaniem się, to najpierw zalogujcie się tu:

https://store.playst...outSuccess=true

 

a potem dopiero na killzone.com ... dzięki temu nie wybija mi error url, tylko normalnie loguje...:rolleyes:

 

Nie wiem co ma jedno do drugiego.. Chyba, że kolega dzień wcześniej zaczął robić psikusy, albo ma układy z sony. :)

Odnośnik do komentarza

O dziwo moje statsy sprzed dwóch dni zostały jednak zapisane, mimo że nie pokazały się wcześniej na liście wyników przyjaciół. Wczoraj pograłem więc trochę dłużej - "na gorąco" zaktualizowało mi jedynie część zdobytych punktów, ale niedługo sprawdzę czy pojawiła się już (albo znikła :P) reszta.

 

Aha i jeszcze jedno - wczoraj miałem "super" sytuację. Koło nosa przebiegł mi gość z przeciwnej drużyny - pobiegłem za nim z zamiarem wykonania brutal melee, co prawie się udało. Załączyła się właściwa animacja, ale kill nie został odnotowany, bo.. gostek pojawił się nagle 10 metrów dalej. I co lepsze, leciał na pałę zabijając kolejno 10 graczy stojących mu na drodze i pakujących w niego tony ołowiu. Sam ciągle biegłem za nim i pakowałem wszystko co miałem w magazynku - bezskutecznie. Facet rozwalił w imen całą naszą drużynę i tym samym wygrał mecz. Jego wynik to było coś w stylu 22:11. Jeśli tak ma wyglądać gra za każdym razem gdy ktoś laguje, to ekhm.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Link nic nie mówi - 1.IV? :P

 

Btw, wróciły statsy online... znowu przepieprzając progres z ostatnich kilku dni :/

 

edit:

 

No i ofkoz nie idzie się połączyć z multi w grze, ech...

 

edit2:

 

I znowu statsy leżą. Cóż, kpina jak dla mnie i tyle.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Mapy generalnie bardzo mi się podobają - niektóre wprawdzie mogłyby być nieco lepiej zbalansowane (umieszczenie pewnych strategicznych punktów często niesprawiedliwie przemawia na korzyść drugiej drużyny). Bardziej brakuje mi jednak industrialnych klimatów z KZ2 właśnie, a MAWLR Graveyard to trochę za mało. Dlatego czekam na DLC, bo zarówno projekt, jak i klimat map zapowiada się bardzo interesująco. Domyślam się zresztą, że to nie będzie ostatni pakiet map.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na tej zielonej mapce przez połowę meczu w pojedynkę próbowałem przejąc jedynego respa. Nikt nie chciał pomóc, więc zaczęła się zabawa infiltratorem. Zacząłem z k/d coś koło 20/20, skończyłem 52/31. Jest za łatwo panowie, za(pipi)ałem serię 11 (słownie jedenastu) brutal melee :blink: Bieg na tyły respa, melee na każdego robiąc w międzyczasie kółeczko i znowu. Razem w rundzie miałem coś koło 30 melee.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie chciałem zapytać - JAK wy to robicie, że nabijacie takie ratio grając Infiltratorem? Próbowałem ostatnio pograć nim nieco i nawkurzałem się jeno :P

 

Nie mam nawet szans nikogo podejść/zajść, czy wykonać killstreak dłuższy niż 3, bo notorycznie dostaję kulkę w łeb. Irytuje mnie to z tego względu, że klasę rozwinąłem do tego stopnia, że "rozpoznać" można mnie tylko z bardzo bliskiej odległości. Tym czasem często ledwie wybiegnę zza rogu w przebraniu i dostaję headshota. Takiej sytuacji nie tłumaczy fakt, że ktoś z drużyny przeciwnej jedynie "sprawdza" - po prostu od razu dostaję całą serię. A przyjrzałem się już dobrze niektórym i wiem, że często zapominają o tym i profilaktycznie do siebie nie strzelają. Do mnie natomiast pakują od razu, jak by byli już w 100% pewni, że jestem w przebraniu. W wypadku Taktyków mógłbym to zrozumieć, ale reszta? Kiedy staram się kogoś zajść od tyłu (a nie lecieć jak idiota z miejsca spawnu własnej drużyny, bo to już zbyt oczywiste), to i tak ktoś na mnie już czeka i na dzień dobry zabija. W innych wypadkach ktoś potrafi mnie bez problemu ściągnąć z drugiego końca mapy. Sam sprawdzałem jak wygląda to, gdy mam do czynienia z innym infiltratorem - na dużej odległości celownik się nie zmienia, więc musiałbym po prostu pakować w kogoś całą serię od razu, żeby się przekonać co i jak, a na dłuższą metę to przecież bezsens.

 

Ja mam jakiegoś pecha, czy trafiacie po prostu na samych debili?

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie chciałem zapytać - JAK wy to robicie, że nabijacie takie ratio grając Infiltratorem? Próbowałem ostatnio pograć nim nieco i nawkurzałem się jeno :P

 

Nie mam nawet szans nikogo podejść/zajść, czy wykonać killstreak dłuższy niż 3, bo notorycznie dostaję kulkę w łeb. Irytuje mnie to z tego względu, że klasę rozwinąłem do tego stopnia, że "rozpoznać" można mnie tylko z bardzo bliskiej odległości. Tym czasem często ledwie wybiegnę zza rogu w przebraniu i dostaję headshota. Takiej sytuacji nie tłumaczy fakt, że ktoś z drużyny przeciwnej jedynie "sprawdza" - po prostu od razu dostaję całą serię. A przyjrzałem się już dobrze niektórym i wiem, że często zapominają o tym i profilaktycznie do siebie nie strzelają. Do mnie natomiast pakują od razu, jak by byli już w 100% pewni, że jestem w przebraniu. W wypadku Taktyków mógłbym to zrozumieć, ale reszta? Kiedy staram się kogoś zajść od tyłu (a nie lecieć jak idiota z miejsca spawnu własnej drużyny, bo to już zbyt oczywiste), to i tak ktoś na mnie już czeka i na dzień dobry zabija. W innych wypadkach ktoś potrafi mnie bez problemu ściągnąć z drugiego końca mapy. Sam sprawdzałem jak wygląda to, gdy mam do czynienia z innym infiltratorem - na dużej odległości celownik się nie zmienia, więc musiałbym po prostu pakować w kogoś całą serię od razu, żeby się przekonać co i jak, a na dłuższą metę to przecież bezsens.

 

Ja mam jakiegoś pecha, czy trafiacie po prostu na samych debili?

 

Ja nie gram tym ścierwem, natomiast nie rozumiem dlaczego dziwi Cię fakt, że zbierasz łomot. Jeżeli gracz opanował dobrze mapę i wie skąd i kiedy wybiegnie przeciwnik, to nie ma znaczenia czy grasz infiltratorem, czy też nie.

Odnośnik do komentarza

Mnie nie dziwi łomot - pytam jakim cudem wy nabijacie takie ratio w takim razie :P Z wcześniejszych wypowiedzi można by wywnioskować, że gra Infiltratorem to niemal jak włączenie Godmode. Sam większych problemów z infiltratorami nie mam - rzadko kiedy mnie jakiś podejdzie. Próbuje jedynie jak się nimi gra teraz, ale to męczarnia jak dla mnie.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Mnie nie dziwi łomot - pytam jakim cudem wy nabijacie takie ratio w takim razie :P Z wcześniejszych wypowiedzi można by wywnioskować, że gra Infiltratorem to niemal jak włączenie Godmode. Sam większych problemów z infiltratorami nie mam - rzadko kiedy mnie jakiś podejdzie. Próbuje jedynie jak się nimi gra teraz, ale to męczarnia jak dla mnie.

Dla mnie obok taktyka to ulubiona klasa. Nie wiem z jaką bronią biegasz, ale ja preferuje ostatnią z tłumikiem bardzo dobrze kosi reszta słabizna. Przebieranie to według mnie tylko dodatek (też z przejrzeniem ich problemów nie mam) ale szybkie bieganie i podkładanie ładunków bardzo in plus. No i wspomniana broń z tłumikiem + ciche chodzenie po przejściu na tyły daje radę. Ale Godmode to to nie jest :)

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj o tym ,że grając przebierańcem przeciwnicy na mapie cię nie widzą , natomiast swoich mają zaznaczonych kropkami, jeżeli obok ciebie nie ma żadnego ich sprzymierzeńca łatwo się obciąć.

 

This, w warzone infiltratorzy są koszeni strasznie, w guerilla warfare zaś kończę mecz z wysokim ratio zawsze jak gram infiltratorem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...