Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

i tak jeśli powtierdzi się,że custom serwery nie będą rankingowe to będzie fail...jakoś nie widzi mi się nabijać doświadczenie w meczach na z góry ustalonych zasadach gdzie pewnie kwestią czasu będzie jak wszyscy będą latać z bazookami lub jedną(tą najbardziej przegiętą) klasą wojaka.

 

Cała nadzieja w fajnym i mądrym wsparciu klanowym :(

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o menu i samo wyszukiwanie/dołączanie, kolorystykę.. Ten (pipi)iący czerwony to jakaś porażka. Charakterystyczny dla killzone jest modowy - żółty co oni zrobili? ;/ Tutaj zdecydowanie zaliczyli regres. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale w Kz2 mogłem ciupać 4h z małymi przerwami, a tutaj dwa mecze po 30 minut i kaplica, jestem zmęczony i oczy mnie bolą, dla odpoczynku odpalam PES'a na 2/3 mecze.

 

quote name='Ficuś' timestamp='1297206774' post='2338773']

i tak jeśli powtierdzi się,że custom serwery nie będą rankingowe to będzie fail...jakoś nie widzi mi się nabijać doświadczenie w meczach na z góry ustalonych zasadach gdzie pewnie kwestią czasu będzie jak wszyscy będą latać z bazookami lub jedną(tą najbardziej przegiętą) klasą wojaka.

 

Cała nadzieja w fajnym i mądrym wsparciu klanowym :(

Odnośnik do komentarza

Mi lezy o wiele bardziej (przy pierwszym kontakcie szczegolnie to wyszlo) menu kz3. Zamiast ikonek jest normalnie napisane kill, dth, ass. Jak wszedlem w menu kz2 to nie moglem pokapowac sie o co chodzi ;D Gdybym nie zagral wczesniej w bete kz3 to chyba bym sie sam z menu nigdy nie domyslil, ze pentagon to asysta... Z reszta do tej pory nie jestem pewien. Anyway, co wy baby jestescie, ze na KOLOR narzekacie?? Menu jest funkcjonalne i to sie powinno liczyc.

 

ps. pierwsza muzyczka z menu jest calkiem calkiem.

Odnośnik do komentarza

Po kolejnej porcji grania, o ile uda mi się połączyć bo z tym to jest padaka :P

zaczeło mnie lekko irytować że po padnięciu i zmianie klasy nie zapamiętuje wszcześniej ustawionego uzbrojenia tylko zawsze jest default'owe , wiem że to pierdoła ale mogli by to zmienić bo ułatwiło by rotację klasami w czasie gry. Tak czy tak gierka pierwsza klasa, jeszcze tylko 2 tygodnie :potter:

Odnośnik do komentarza

Nie czepiam się samej rozgrywki - uważam, że jest niemalże idealna. Czekam jak głupi aż zwolni się miejsce na serwerze żeby chociaż godzinę pociupać. Dla mnie sposób wyszukiwania serwerów, czytelność jak i sama funkcjonalność w Kz2 nie ma sobie równych i boleje nad tymi zmianami cholernie w Kz3 - tego mogli nie ruszać.

 

 

@hellofriend - to trzeba było od razu pisać, że to zboczenie zawodowe ;)

Odnośnik do komentarza

Mi tam menu się podoba. Jest minimalistyczne, proste i szybko można sobie wszystko poustawiać. Kolor mi tam nie przeszkadza, kto wie może jeszcze go zmienią w finalnej wersji.

Dzisiaj trochę grałem, szkoda tylko, że tak ciężko się ostatnio zalogować. Connecting, connectng...conecting...error i od nowa :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...