Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Bajer z atakiem moździerzowym na plus, dziś padło 4 helgastów i 2 boty PD leciały jak szalone :P (kolejny powód do strategicznego przejmowania resp'ów)

O jaki atak mozdzierzowy chodzi? :unsure:

 

Przy respie na środku planszy "w bramie". Za jedną z części bramy masz do podniesienia "atak moździerzowy". Odpalasz go wciskając dół na "krzyżyku", rzucasz i łubudu :)

Edytowane przez Fru
Odnośnik do komentarza

masakra. Czy Sony potrafi wydac jakis tytul bez ciaglych problemow z serwerami ? Jeszcze brakuje, by w fullu byly takie kwiatki ! <_<

O to sie nie boj, beda kwiatki w dniu premiery, beda. Dlatego ludziom, ktorzy beda chcieli wykorzystac ten 24 godzinny kod radze nie robic tego od razu tylko tydzien po premierze, kiedy wszystko sie uspokoi ;)

Odnośnik do komentarza

masakra. Czy Sony potrafi wydac jakis tytul bez ciaglych problemow z serwerami ? Jeszcze brakuje, by w fullu byly takie kwiatki ! <_<

O to sie nie boj, beda kwiatki w dniu premiery, beda. Dlatego ludziom, ktorzy beda chcieli wykorzystac ten 24 godzinny kod radze nie robic tego od razu tylko tydzien po premierze, kiedy wszystko sie uspokoi ;)

 

Akurat żeby wymasterować singla :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Grałem dzisiaj kolejne 2 godzinki i cóż coraz bardziej podoba mi się inżynier, to prawie kopia tego z W:ET (nawet miny ma ^^)więc jest świetnie. Mam tylko jedną obiekcję, niech w full wersji zrobią coś z ostatnim karabinem od inżyniera bo jego accu/rate of fire i damage to kosmos. Czułem się choćbym biegał z jakimś one shot=one kill gnatem, naprawdę muszą go stanowczo osłabić w pełnej wersji bo inaczej to będzie przegięcie. Tak poza tym to nadal jestem zachwycony. Jak dla mnie to takie swego rodzaju ET w realiach KZ, przynajmniej jeśli chodzi o tryb Operations. Bo tylko w niego gram.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...