Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

zdarza się zdarza, ja dziś próbowałem pół godziny jednocześnie kapiąc dzieciaki i przy myciu zębów słyszę że załapało, a później to był najszybszy paciorek w historii i trzy świnki streszcone w 260 sekund.

 

warto się wysilićza którymś razem załapie, z meczu na mecz jest coraz lepiej tyle że się mi jeszcze przyciski mylą rok BFBC2 wyrobił pewne nawyki i nie raz ginę od swojego granatu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

z meczu na mecz jest coraz lepiej tyle że się mi jeszcze przyciski mylą rok BFBC2 wyrobił pewne nawyki i nie raz ginę od swojego granatu

Dobrze ze mowisz o swoim sterowaniu bo jesli chodzi o sama rozgrywke to z z meczu na mecz jest ze zlego na gorsze,z gorszego na fatalnie itp.Wy wszyscy ktorzy nie mozecie sie polaczyc:

Uwierzcie mi,nic nie tracicie.Demko stalo sie juz niegrywalne.Zagralem dzis pare meczy i jedyne co widzialem to kamperstwo na maxa.

W strefie wojny(warzone)

-Helghanscy snajperzy ze swojego respa pilnuja srodkowego wyjscia,tam gdzie jest resp do przejecia,i ostrzal mozdzierzowy.

-Paru gosci zawsze kampi po lewej stronie (patrzac ze strony respa HGH) w tych korytarzach (tam gdzie odbywaja sie operacje).

-Po prawej stronie od srodkowego respa patrzac jako HGH,tam gdzie jest drugie wyjscie z respa ISA, zawsze jest C4 i paru gosci co kampia i rzucaja granaty.

Zenada na maxa....zagralem tez pare razy operacje i dochodze do wniosku ze calkowicie zrabali ta mape w operacjach.Ostatnie 3 ladunki sa nie do podlozenia.Zawsze wygrywa HGH.Gdyby chociaz mozna bylo respic sie na swoich czlonkach skladu to jeszcze bo cos mozna powalczyc ale z takimi respami nie ma mowy.

Partyzantka (nie pamietam jak jest po ang) jest za krotka,tam nie zdazysz sobie pograc.Przy max graczach trwa ona dluzej niz 5min?Nie wydaje mi sie.Respisz sie byle gdzie a i tak przypada 1 koles na 5m kwadratowych wiec znowu za mala mapy na tyle osob.

 

Odechcialo mi sie juz grac w ta bete i nawet szkoda slow aby ja opisywac.Rozumiem ze to beta ale i tak plakac sie chce widzac ile rzeczy zrabali :confused:

Odnośnik do komentarza

nic nie zrabali tylko grać ludzi trzeba w to nauczyć. nikt nie rzuci apteczki, nikt nie ożywi, nikt nie rzuci przede wszystkim respawna gdzieś na (pipi)e dla przeciwnika. to beta - pare ludków zagra, leveli nikt nie będzie przecież wbijał jakiś ogromnych, by odkryć zdolności. jest duża roszada. anyway - potencjał jest, udźwiękowienie kopie mosznę no i nadal można znikać oraz się przebierać - CZAD :)

Odnośnik do komentarza

nic nie zrabali tylko grać ludzi trzeba w to nauczyć. nikt nie rzuci apteczki, nikt nie ożywi, nikt nie rzuci przede wszystkim respawna gdzieś na (pipi)e dla przeciwnika. to beta - pare ludków zagra, leveli nikt nie będzie przecież wbijał jakiś ogromnych, by odkryć zdolności. jest duża roszada. anyway - potencjał jest, udźwiękowienie kopie mosznę no i nadal można znikać oraz się przebierać - CZAD :)

 

PRO TIP: Nie można rzucać apteczek, ani spawnów.

Odnośnik do komentarza

nic nie zrabali tylko grać ludzi trzeba w to nauczyć. nikt nie rzuci apteczki, nikt nie ożywi, nikt nie rzuci przede wszystkim respawna gdzieś na (pipi)e dla przeciwnika. to beta - pare ludków zagra, leveli nikt nie będzie przecież wbijał jakiś ogromnych, by odkryć zdolności. jest duża roszada. anyway - potencjał jest, udźwiękowienie kopie mosznę no i nadal można znikać oraz się przebierać - CZAD :)

 

PRO TIP: Nie można rzucać apteczek, ani spawnów.

Dokladnie,chyba pomyliles tematy :teehee: ...w K2 mozna bylo rzucac apteczki i respy tutaj respy sa narzucone przez GG i co najwyzej mozna je przejac.Apteczek nie ma ale Medyk ma jakiegos skilla ktory leczy sojusznikow w poblizu aczkolwiek osobiscie nie wiem jeszcze jak to dokladniej dziala

Odnośnik do komentarza

i tak jeśli powtierdzi się,że custom serwery nie będą rankingowe to będzie fail...jakoś nie widzi mi się nabijać doświadczenie w meczach na z góry ustalonych zasadach gdzie pewnie kwestią czasu będzie jak wszyscy będą latać z bazookami lub jedną(tą najbardziej przegiętą) klasą wojaka.

 

Przecież w KAŻDYM normalnym fpsie w customach nie można nabijać rankingów. Tylko w KZ2 pozwalało na takie cyrki. Mecz na 30 min, wszyscy z bazukami, i dawaj nabijamy punkty. :lol:

Odnośnik do komentarza

nic nie zrabali tylko grać ludzi trzeba w to nauczyć. nikt nie rzuci apteczki, nikt nie ożywi, nikt nie rzuci przede wszystkim respawna gdzieś na (pipi)e dla przeciwnika. to beta - pare ludków zagra, leveli nikt nie będzie przecież wbijał jakiś ogromnych, by odkryć zdolności. jest duża roszada. anyway - potencjał jest, udźwiękowienie kopie mosznę no i nadal można znikać oraz się przebierać - CZAD :)

 

PRO TIP: Nie można rzucać apteczek, ani spawnów.

 

a to temu nikt nic nie rzuca :D ale fakt faktem - ludzie biegaja jak koguty z obciętymi głowami, sanitariuszy jest mało a nawet jak są to są zajęci :) ale spawny to chyba można teraz przejmować coby moździerz zdobyć czy inne cuda. nie podoba mi się jak przerobili karabinek, który w K2 miał przebieraniec. teraz owy karabin ma optyke i ogólnie nie działa mi tak zajo jak w K2.

 

 

Odnośnik do komentarza

A czego się dziwicie, że nie macie w drużynie medyków, czy taktyków?

Jak gracie z przypadkowymi osobami, którzy na dodatek nie mają jak się ze sobą komunikować, to kto ma wiedzieć jaką klasę wybrać?

Wy się wkurzacie, że nikt nie wybrał medyka, a inni przecież tak samo myślą. Dlaczego wy go nie wybierzecie, skoro brakuje go w drużynie?

Teraz jest wolna amerykanka, każdy bierze sabo, czy inżyniera i fraguje, żeby tylko mieć jak najlepszy współczynnik a drużyna go nie interesuje.

Chcecie grać drużynowo, z podziałem na klasy, to skumajcie w parę osób, załóżcie sobie oddział i jazda.

Odnośnik do komentarza

Podobnie mam zaczynam taktykiem i montuję respy, lecę coś tam ubić z mortara i podstawowej po drodze sprawdzając radarem, potem raczej zawsze inżynier i tak do końca gry. I da się wygrać nawet samemu (no ewntualnie lądując w pierwszej trójce gry) blokując punkty respa, rozwalając skrzynki i stawiając drony, kosząc kamperów mortarem i infiltratorem. Ale jak tam kufa założyć drużynę to nie wiem, a znacznie by pomogło. Współpraca tutaj to podstawa, combo medyk/taktyk inżynier to wszystko czego potrzeba.

 

A co do skrzynek to powinny lecieć dodatkowe punkty jak ktoś skorzysta, a co wszystko ma być darmo.

 

edit a no i jeszcze mi się nie zdarzyło aby mnie medyk podniósł, choć bywało że koło mnie biegało z 3

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem nauczony z BC2 żeby ciągle zmieniac klasy w zalezności od potrzeb - z reguły jednak biegam taktykiem i przejmuje respy żeby brudasy z przeciwnej druzyny czuli na plecach ołowiany oddech :D

 

Btw - gdzie ten moździeż? bo grałem moze z 5h ale za duza zadyma zawsze zebym ogarnął to (w kazdym trybie to jest?)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem nauczony z BC2 żeby ciągle zmieniac klasy w zalezności od potrzeb - z reguły jednak biegam taktykiem i przejmuje respy żeby brudasy z przeciwnej druzyny czuli na plecach ołowiany oddech :D

 

Btw - gdzie ten moździeż? bo grałem moze z 5h ale za duza zadyma zawsze zebym ogarnął to (w kazdym trybie to jest?)

 

Tam, gdzie masz respa w budynku a obok są drzwi na zewnątrz. Obok tych drzwi jest taki komputerek, czy coś i tam jest moździerz. Słychać takie charakterystyczne pikanie jak jesteś w pobliżu. Tylko pamiętaj, że jak już go ktoś wziął, to przez chwile będzie niedostępny.

 

E: Jest on w strefie wojny i chyba w operations jak odblokujesz dalszą część mapy.

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Wciśnij kwadrat w menu jak będziesz ustawiał kim zagrasz i wykup za punkt broń, skilla - co chcesz, dla kogo i jak chcesz. :)

 

I to nie jest głupie pytanie - ja zaskoczyłem po 5 h grania.. :) Tez liczyłem na cud.. ;)

 

Wiem że debilne pytanie: Kiedy odblokowujemy nowe bronie bo mam już 16 level i ciągle nie mam nic nowego :/

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

Wciśnij kwadrat w menu jak będziesz ustawiał kim zagrasz i wykup za punkt broń, skilla - co chcesz, dla kogo i jak chcesz. :)

 

I to nie jest głupie pytanie - ja zaskoczyłem po 5 h grania.. :) Tez liczyłem na cud.. ;)

 

Wiem że debilne pytanie: Kiedy odblokowujemy nowe bronie bo mam już 16 level i ciągle nie mam nic nowego :/

Dopiero teraz ta gra pokazała mi co ma do zaoferowania ;) DZIĘKI

Odnośnik do komentarza

Tylko kurcze teraz mam dylemata.

Od paru dni boli mnie oko, chyba zapalenie spojówki :/ A dzisiaj mam akurat ostatni wolny dzień do końca bety...

No i co tu robić? Grać i katować dalej oko, czy wypoczywać? Ale się głupio pytam, widzimy się w uniwersum KZ :) Mam nadzieje, że po 20 nie będzie problemu z połączeniem.

 

edit: albo odpalam teraz, bo zanim się to połączy to pewnie godzina minie heh jak chcecie pograć z mistrzem, to piszcie na PSN :D

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Online śmiga - zero problemów z połączeniem. Co do bolących oczu, również mam zapalenie spojówki - ciupałem wczoraj ok. 5 h w KZ i się nabawiłem.. :/

Beta tylko do 15?

 

Tylko kurcze teraz mam dylemata.

Od paru dni boli mnie oko, chyba zapalenie spojówki :/ A dzisiaj mam akurat ostatni wolny dzień do końca bety...

No i co tu robić? Grać i katować dalej oko, czy wypoczywać? Ale się głupio pytam, widzimy się w uniwersum KZ :) Mam nadzieje, że po 20 nie będzie problemu z połączeniem.

 

edit: albo odpalam teraz, bo zanim się to połączy to pewnie godzina minie heh jak chcecie pograć z mistrzem, to piszcie na PSN :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...