Skocz do zawartości

Telewizory LED


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja stoję przed kupnem LED'a. Budżet to 2500 zł. Jak na razie pod lupę biorę 37/40 calowe Sharpy i Samsungi. Co lepsze, myślicie?

Zdecydowanie Sharpa, najlepiej model LE700, ale za 2500zł będzie ciężko, do 40" musisz z tysiaka dołożyć. Z Samsungów, dobry jest UE40C6000, ale tu również trzeba dozbierać kilka stów. Ja bym wolał kupić Sharpa, sam chyba zrezygnuje z zakupu kolejnej Bravi na rzecz LE700, tylko czekam na obniżke po nowym roku, bo planuje wyrwać 46".

Odnośnik do komentarza

Wiem, że na porządny lcd trzeba wydać dwa razy tyle co ja planuje, ale znalazł by się jakiś dobry sprzecior 32 calowy do 2 tysiaków ?

Zależy mi, aby gry zarówno z current genów, jak i starszych konsol ( XBox, PS2, DC, Wii) wyglądały "znośnie" z czym w drugim przypadku, ponoć bywają spore problemy....

 

 

Fuuuuu.... Sorry, pomyliły mi się tematy xD Jak coś, to wywalcie mojego posta, albo odpowiedzcie na pytanie. Z góry dziękuje.

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Kupiliśmy ostatecznie Samsunga LE40C650 za 2500 z nadajnikiem Wi-Fi, zamiast UE40C6000, którego cenę doradca proponował nawet o stówę ściąć, ale dobry tradycyjny LCD w porównaniu z jakimś uśrednionym LEDem wygrywa. Telewizor za(pipi)isty, opór opcji i wstyd mi patrzeć na mojego Samsunga LE26R71B :(

Odnośnik do komentarza

Kupiliśmy ostatecznie Samsunga LE40C650 za 2500 z nadajnikiem Wi-Fi, zamiast UE40C6000, którego cenę doradca proponował nawet o stówę ściąć, ale dobry tradycyjny LCD w porównaniu z jakimś uśrednionym LEDem wygrywa. Telewizor za(pipi)isty, opór opcji i wstyd mi patrzeć na mojego Samsunga LE26R71B :(

I słusznie, świetny zakup, najlepszy Samsung nie LEDowy, ostatnio w robocie polecałem wszystkim ten model, mieliśmy w promocji za 2600zł. Nadajnik WiFi w cenie czy dopłacałeś?

Ja natomiast mam już upatrzony swój tivik, Sharp 46LE820, teraz pozostaje pokonać przeszkodę, gdzie go wstawię jak zakupię :D

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

tydzień temu kupiłem 42' LED LG, obraz masakruje gałki oczne ;] obraz ostry jak żyleta, żadnego smużenia, prawdziwa czerń i kolory.

Masa opcji/bajerów odpala chyba wszystkie formaty Video przez USB, polskie napisy bez problemu.

 

Miałem kilka TV na celowniku parę LCD i parę LEDów ale po opiniach i testach w sklepie za pomocą kilku filmów w róznych formatach/rozdzielczościach na USB padło na ten model (42le5500).

Odnośnik do komentarza

Wiem, że na porządny lcd trzeba wydać dwa razy tyle co ja planuje, ale znalazł by się jakiś dobry sprzecior 32 calowy do 2 tysiaków ?

Zależy mi, aby gry zarówno z current genów, jak i starszych konsol ( XBox, PS2, DC, Wii) wyglądały "znośnie" z czym w drugim przypadku, ponoć bywają spore problemy....

 

 

Fuuuuu.... Sorry, pomyliły mi się tematy xD Jak coś, to wywalcie mojego posta, albo odpowiedzcie na pytanie. Z góry dziękuje.

Zdecydowanie Samsung C 650, lub (nawet lepiej) Sharp Aqos. Będziesz bardziej niż zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...