Skocz do zawartości

Nowy Dashboard 2.0.12416


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

w sieci pojawił się nowy Dash do zassania, nie wiem czy tutaj takie linki można dać więc nie daje ;]

 

Jest to wersja BETA z przed 1-2 miechów, jeszcze sporo może się zmienić, jeśli ktoś sobie go wgra to będzie miał konsole offline do czasu wyjścia oficjalnego dasha przez XBL > listopad.

 

różnice:

- lekka zmiana wyglądu i animacji dasha > kwestia gustu

- nowa animacja przy starcie konsoli

- obsługa kinecta

- inne dźwięki dasha > lepsze

- dla HDMI nowe rozdzielczość

- dział z ustawieniami dla połączenia bezprzewodowego

- rozbudowane filtry rodzinne ?

- avatary które teraz sylwetką przypominają człowieka

- nowe menu z avatarami

- nowy kodek audio który znacznie poprawia jakość rozmów

- szybsze działanie

 

to chyba wszystko co wyłapałem :)

 

2e30e2s.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=pnrDSSwi6hk

Edytowane przez bigdaddy
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dziś sprawdzę dokładniej ale chyba ixiak nie sprawdza już płyty przed jej uruchomieniem - na daszu 9199 kiedy odpalałem grę (która i tak była zainstalowana na hdd) na chwilę załączał się napęd a na tym tego nie zauważyłem

 

 

@bodzio - ix Ci się muli najprawdopodobniej kiedy jesteś online ja grając offline nigdy czegoś takiego nie zauważyłem

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

@bodzio - ix Ci się muli najprawdopodobniej kiedy jesteś online ja grając offline nigdy czegoś takiego nie zauważyłem

 

To na bank nie kwestia neta, bo po pierwsze jest bardzo szybki, a po drugie na offline jest to samo. I może przesadziłem z tymi kilkoma sekundami, ale jeśli chodzi o szybkość działania softu jestem dość wymagający. Żeby było jaśniej - jest różnica w szybkości dasha między tym ogólnodostępnym a tą nową betą?

Odnośnik do komentarza

 Niech oni się nie pier__lą z jakimś kolorowankami i pierdołami, które tak naprawdę nie wnoszą w większości nic istotnego tylko niech w końcu poprawią technologie dźwięku podczas rozmów przez headset bo jest a.) za cicho [ przy ustawieniach max i nie mam nic ze słuchem ;p] b.) jakość rozmowy w dobie skype to jakiś smutny żart. Zdaje sobie sprawę że w czasie gry dźwięk musi być w jakiś sposób skrajany by zapobiegać lagom, ale podczas zwykłem rozmowy podczas gdy jesteśmy z interfejsie konsoli jest to samo GÓWNO  

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

 Niech oni się nie pier__lą z jakimś kolorowankami i pierdołami, które tak naprawdę nie wnoszą w większości nic istotnego tylko niech w końcu poprawią technologie dźwięku podczas rozmów przez headset bo jest a.) za cicho [ przy ustawieniach max i nie mam nic ze słuchem ;p] b.) jakość rozmowy w dobie skype to jakiś smutny żart. Zdaje sobie sprawę że w czasie gry dźwięk musi być w jakiś sposób skrajany by zapobiegać lagom, ale podczas zwykłem rozmowy podczas gdy jesteśmy z interfejsie konsoli jest to samo GÓWNO  

 

no wlasnie ten dash czy inny update w listopadzie ma podnieść znacznie jakość rozmów na XBL, było o tym 3-4tyg temu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...