Skocz do zawartości

Nowy Dashboard 2.0.12416


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

SKANDAL! Microsoft znowu wypuszcza nietestowaną wersję beta, a może raczej alfa?

(2 lata temu gry się nie uruchamiały z HDD po włączeniu konsoli, mimo że musiały, OK następny rok, następny X360 i straciłem obraz po HDMI).

Obecny rok, kolejny X360 i teraz matoły zrobiły, że płyty się same nie uruchamiają po włączeniu konsoli!!! I to nie tylko mój problem, na oficjalnym forum też są tacy, nie ma znaczenia czy wybiorę w opcjach Dashboard czy płytę (jedynie Media Center robi różnicę). Niektórym nawet konsola widzi płyty jako filmy DVD (ale to niepotwierdzone, może przypadkowa awaria).

 

Wkurza mnie to, ale dopiero od wczoraj, więc nie tak bardzo jak ... niedziałający od kilku dni xbox.com! oraz niedziałające jego forum! (wyskakuje strona z Runtime Error, na każdej przeglądarce). Sprawdziłem na innym kompie i jest OK, więc to wina mojego kompa, ale co z tego, mam kilka obrazów partycji systemowej w plikach i szybko mogę wrócić do czystego systemu (100% bez wirusów). Mógłbym zrobić pełną reinstalkę od: oryginalny XP+SP1+SP2+SP3 itd., ale mi się nie chce dla jednej strony www (a tak to pewnie nic nie da).

 

Co do samego nowego Dashboarda to chodzi bardzo wolno (wolniej niż poprzedni), a biały kolor denerwuje jak wyżej w postach (wydaje się że jest to maksymalny biały kolor, czyli RGB FF FF FF, wali po oczach na maxa, ciężko zobaczyć godzinę itp), ciekawe czy da się go zmienić (np. jakimś tłem).

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj zauważyłem problem z jednym filmem w formacie WMV HD. Mianowicie po ok. 5 sekudach wywala z jakimś komunikatem że może to być jakiś problem, dlatego nie może kontynuować. Co ciekawe inny film, ale w tym samym formacie i konwertowany tym samym programem działa idealnie...nie wiem o co chozi...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze nowy dashboard szybciej chodzi (chyba wkoncu na poziomie tego pierwszego, oryginalnego dasha), ale ten cholerny bialy kolor to jedna wielka tragedia, jakim trzeba byc debilem zeby zatwierdzic cos takiego ? Mam nadzieje, ze z czasem bedzie mozna to zmienic. Kolejny bol to pogorszona jakosc rozmow w grupie ...

 

PS. Podobno Live dla pierwszego Xboxa ich ograniczal, ciekawi mnie w czym skoro juz jakis czas go nie ma, a niczego nie poprawiaja, ani nie dodaja zadnych nowych funkcji.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

(...)

Co do samego nowego Dashboarda to chodzi bardzo wolno (wolniej niż poprzedni), a biały kolor denerwuje jak wyżej w postach (wydaje się że jest to maksymalny biały kolor, czyli RGB FF FF FF, wali po oczach na maxa, ciężko zobaczyć godzinę itp), ciekawe czy da się go zmienić (np. jakimś tłem).

 

Chyba nie zmienisz tego tła niestety, mam temat z kolekcjonerki mass effect i biały jak był tak jest...

Może jakaś opcja w przyszłości będzie? Kto wie?

 

Dla mnie dashboard jak na razie na plus, podoba mi się wywalenie pozostałych paneli w trybie offline (tych "z góry" i "z dołu").

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...