Skocz do zawartości

Nowy Dashboard 2.0.12416


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że sprawdzanie będzie trwało chwilkę i dalej płytka będzie w bezruchu. Całe szczęście, że nie będzie się można zrzucać, bo wg. mnie zrzutka 5 graczy na jedną grę to tak naprawdę kradzież (wkońcu na koncie panów z Sony pojawi się 1 opłata, a nie 5). Oczywiście znajdą się eksperci, którzy i tak ominą ten proces :whistling:

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

U mnie po zainstalowaniu tego dasha pojawiły się problemy z obsługą pendrive'a sformatowanego jako "jednostka pamięci". Już przy samej próbie sformatowania tego pena konsola się zawiesiła i musiałem ją wyłączyć przyciskiem na przednim panelu (pad nie reagował). To samo dzieje się przy próbie usunięcia z pena jakiegoś większego pliku jak choćby demo Fify 11 - usuwa się w nieskończoność aż w końcu totalna zwiecha.

Wykluczam tu raczej winę pendrive'a, bo na starym (najnowszym oficjalnym) dashu nic takiego się nie działo.

 

Co do sprawdzania płyty przed startem gry z HDD, to nie zauważyłem absolutnie żadnej różnicy - jest dokładnie tak samo jak poprzednio, czyli bardzo krótkie cyknięcie napędu, po czym napęd wyłącza się całkowicie.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

@michał102 - tak? u mnie na daszu 9199 napęd wchodził na wysokie obroty (3-4 sekundy) i gra startowała z hdd a w nowym prawie bezszelestnie (cyknięcie takie)

 

co do pena - nie widzi demówek a z płyty chodzi

 

nie zapominajmy że to beta dasha jest - napewno coś zmienią, poprawia itd

 

@orion - zejdziesz na zawał chłopie od tego czekania :)

Odnośnik do komentarza

Są do wyboru nowe rozdzielczości, tylko szkoda, że u mnie przez HDMI(nie wiem czy to od tego zależy) nie działa 1360x768 <_<

U mnie taka rozdzielczość jak mówisz włącza się na starym dashu - wystarczy że wybiorą opcję "rozdzielczość optymalna" wtedy włącza się właśnie ta rozdzielczość (mój TV ma 1366x768 natywnie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...