Skocz do zawartości

Team ICO Collection


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Takie parcie załapałem na TIC, że dzisiaj odkopię PSX-y z ich recenzjami ;].

 

Najlepsze jest to, że (czytałem tylko recki) do teraz nie wiem czego się spodziewać. W "ohydnym skrócie" z tego co pamiętam W ICO uciekamy z jakiegoś zamku z dziewczynką którą się opiekujemy i walczymy z duchami/cieniami?

 

A Shadow to hmm polowanie na kolosy?

 

I jeszcze jedno Shadow nie jest żadnym oficjalnym sequelem ICO tylko czym? Duchowym spadkobiercą? Są jakieś powiązania pomiędzy tymi tytułami?

 

No i najważniejsze która gra jest lepsza? ;]

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Nie moge się doczekac ,az te wszystkie osoby ,którym genniusz tych tytułów gdzies przeleciał obok nosa (Mnie ominął ICo ,którego nie moge sie juz doczekac ) położą swoje łapska na tych tytułach ,a zwłaszcza SotC którego mam juz za sobą . Wspaniale będzie znowu czytac opinnie ludzi podniecających się takim tytułem :thumbsup:: > Pierwszy "wyjazd" na Agro z Tajemnicznej światyni Dormina . Pierwsze skerowanie naszego oręża i skumulowanie swiatła by pokazało nm droge do naszego przeciwnika. Pierwsza ubita jaszczurka i smakowanie tajemniczych owoców z pobliskich drzew. Tajemnicza aura putkowia , pustkowia które będzie towarzyszyc nam juz do konca naszej podrózy po tym świecie. Dla mnie ten świat po dziś dzień ma ogrom tajemnic i nadal kiedy wsiadam na swojego rumaka i wyruszam na pordóz ku nieznanemu ,które czyha na mnie w tym tajemniczym miejscu , mimo tego ,że "wszystko juz wiem" ,że wszystko to juz miałem zas sobą ,jestem sponiewierany i zaskakiwany raz i raz ciągle tak samo. Pierwsze dotarcie do ruin ,wspinaczka i pokonanie pierwszych prostych przeszkód postawionych przede mną przez ten cudowny świat i dotarcie na samą góre ,gdzie czeka mnie mój przeciwnik którego w głebi serca tak naprawde nie chce zabic .Cel jednak przez który tu przybyłem jest tak wielki ,ze nie możliwe jest oszczedzenie tego "stworzenia" i musze go ułagodzic moim mieczem wprost w jego "pięte achillesa". Moment kiedy pierwszy kolos pada daje nam chwile na przemyslenie co własnie zrobilismy i daje nam do myślenia jak nasza dalsza podróz w krainie spowieloną przez tajemnice będzie wygladac. Mimo tego ,że niby wszystko bedzie wygladac tak samo ta podróz nigdy nie bd taka sama jak na początku kiedy przybylismy do tego miejsca...

 

... A wspinaczka na Gaiusa i majestatyczne kolysanie na tej jego chudej głowie zapadnie wam na zawsze w pamięci.

Rzekłem.

 

 

Post sponsorowany pzez ten utwór

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nie ma powiazania, ico jest lepsze.

jest cala masa powiazan. 1 z brzegu : na pustyni w sotc leza fragmenty zamku z ico. co oczywiscie obala tezy jakoby sotc bylo prequelem ico.

 

fabularnych nie ma, a takie easter eggi sa nic nie warte, kazdy moglby wrzucic do swojej gry origami z HR i inni by pisali o powiazaniu.

 

 

nawiazanie maksymalnie, nie powiazanie

Odnośnik do komentarza

Mnie tak samo jak tutaj paru osobom przeszły ciary po plecach. Wszystko się świetnie prezentuje, a do tego dochodzi jeszcze ta wspaniała muzyka. No po prostu cud, miód i orzeszki :thumbsup:

 

Swoją drogą dobrze, ze dostaniemy tyle czasu przed premierą TLG to spokojnie sobie obadamy ten cudowny świat :)

 

 

Tutaj jeszcze parę nowych screenów oprócz tych, które wrzucał Musiol:

 

http://www.vg247.com/2010/09/16/ico-shadow-of-the-colossus-for-ps3-coming-soon/

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Nie moge się doczekac ,az te wszystkie osoby ,którym genniusz tych tytułów gdzies przeleciał obok nosa (Mnie ominął ICo ,którego nie moge sie juz doczekac ) położą swoje łapska na tych tytułach ,a zwłaszcza SotC którego mam juz za sobą . Wspaniale będzie znowu czytac opinnie ludzi podniecających się takim tytułem :thumbsup:: > Pierwszy "wyjazd" na Agro z Tajemnicznej światyni Dormina . Pierwsze skerowanie naszego oręża i skumulowanie swiatła by pokazało nm droge do naszego przeciwnika. Pierwsza ubita jaszczurka i smakowanie tajemniczych owoców z pobliskich drzew. Tajemnicza aura putkowia , pustkowia które będzie towarzyszyc nam juz do konca naszej podrózy po tym świecie. Dla mnie ten świat po dziś dzień ma ogrom tajemnic i nadal kiedy wsiadam na swojego rumaka i wyruszam na pordóz ku nieznanemu ,które czyha na mnie w tym tajemniczym miejscu , mimo tego ,że "wszystko juz wiem" ,że wszystko to juz miałem zas sobą ,jestem sponiewierany i zaskakiwany raz i raz ciągle tak samo. Pierwsze dotarcie do ruin ,wspinaczka i pokonanie pierwszych prostych przeszkód postawionych przede mną przez ten cudowny świat i dotarcie na samą góre ,gdzie czeka mnie mój przeciwnik którego w głebi serca tak naprawde nie chce zabic .Cel jednak przez który tu przybyłem jest tak wielki ,ze nie możliwe jest oszczedzenie tego "stworzenia" i musze go ułagodzic moim mieczem wprost w jego "pięte achillesa". Moment kiedy pierwszy kolos pada daje nam chwile na przemyslenie co własnie zrobilismy i daje nam do myślenia jak nasza dalsza podróz w krainie spowieloną przez tajemnice będzie wygladac. Mimo tego ,że niby wszystko bedzie wygladac tak samo ta podróz nigdy nie bd taka sama jak na początku kiedy przybylismy do tego miejsca...

 

... A wspinaczka na Gaiusa i majestatyczne kolysanie na tej jego chudej głowie zapadnie wam na zawsze w pamięci.

Rzekłem.

 

 

Post sponsorowany pzez ten utwór

 

Można też było wykonać skok z miecza, kiedy unosi go w górę, Wanderer leci wtedy dobre kilkadziesiąt metrów i ląduje na głowie. Wygląda to rewelacyjnie. :]

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem trochę recenzji włącznie z tymi z PSX-a i całkowicie zapomniałem czy w sumie nawet wtedy nie zwracałem uwagi na te gry więc zlewałem to, że recki pisał jeszcze STAR no i Butch. Pooglądałem trochę gameplayi no i jestem w niebie ;] ale się cieszę mimo wszystko, że nie ograłem tych gier w swoim czasie a okazji miałem mnóstwo szczególnie jak sobie teraz przypominam.

 

Bo wszystko dopiero przede mną hehe. Epickość, magia, mistycyzm, piękno, dzieła takie hasła czytam w reckach nawet gdzieś ktoś napisał, że to ten sam format gry co SH2. To już mniej więcej wiem czego się spodziewać a najlepsze jest to, że obydwie gry zapowiadają się równie zaje.biście ale zgoła odmiennie. Gdzieś czytałem, że takie zagadki w ICO to podobno "najlepsze zagadki" do tego wszędzie hasła, że te gry to coś więcej itd. Ale załapałem ciśnienie kurde szkoda, że teraz na jesień/zimę nie wychodzi TIC ;/.

 

Cholernie pozytywnie grafika mnie zaskoczyła w takim Shadowie nawet teraz "ciekawie" nie odpychająco wygląda. Szczerze mówiąc to nawet bardzo przyjemnie wygląda a Kolosi robią wrażenie hmm... to w HD to już w ogóle będzie ciekawie. Tylko animacja Agro i Wandera wygląda śmiesznie i słabo ale to mi tam kompletnie nie przeszkadza pewnie gdyby nie RDR to nawet bym nie zwrócił uwagę na animację konia hehe.

 

Chwała Kolekcjom Sony ;].

Odnośnik do komentarza
Agro i Wandera

Agro to najlepiej animowany koń w grach ever ,za dużo chyba w RDR przegrałes. A do Wandera tez nie można sie przyczepic.

 

 

 

<IMO>

Może Agro robił wtedy wrażenie ale nie teraz no proszę Cię gdzie to do RDR i tamtejszej animacji rumaka.

A co do Wandera no chyba żartujesz ;p jak nawet w reckach piszą, że animacja biegu jest słaba i koślawa to znaczy już wtedy pisali.

 

Ale zaznaczam ja mam to gdzieś mi to kompletnie nie przeszkadza KOMPLETNIE. Tylko piszę co widzę...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...