Skocz do zawartości

Team ICO Collection


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

W maju będzie L.A. Noire a w czerwcu Infamous 2 ;].

 

Jak Square ostatnio pisał o kwietniu to wiedziałem, że raczej na pewno nie będzie to kwiecień. Prosty powód, taką grą (gry) którą trzeba rozdmuchać zapowiadaliby kilka tygodni przed premierą? Hmmm... TLG w 2011 - nie wierzyłem od początku ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nowy zwiastun (niestety po japońsku), m.in. z porównaniem grafiki.

http://www.youtube.com/watch?v=r6rjrBrqays

 

Ale co ważniejsze, SCEJ ogłosiło datę premiery Team Ico Collection w Japonii - jest to 22 września (tego roku) ! Mam nadzieję, że Europa nie będzie musiała znaczniej dłużej czekać.

 

Co więcej Japończycy dostaną wersję specjalną w skład której wejdą:

  • Specjalne ozdobne pudełko
  • oczywiście obie gry w osobnych pudełkach
  • 100 stronicową książkę o Fumito Uedzie
  • 2 dynamiczne tematy oczywiście nawiązujące do gier Team ICO

teamico.jpg

 

źródło - niezgrani.pl

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle Japończycy postarali się o fajną edycję specjalną. Zdecydowanie bardziej podoba mi się pomysł z oddzielnymi boxami na każdą część niż jeden box z jakimś nieciekawym artem i dużym napisem HD remake czy coś w tym stylu.

Mam nadzieję, że w europie premiera odbędzie się bez poślizgów i również i my na jesień będziemy mogli pograć w tą kolekcję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wyglada na to, że dostaniemy "...z jakimś nieciekawym artem i dużym napisem HD remake czy coś w tym stylu."

 

 

 

http://www.siliconera.com/2011/06/17/ico-and-the-shadow-of-the-colossus-in-a-deluxe-package-just-for-japan/

 

 

w takim razie ciesze się, ze nie wpadłem na pomysł żeby sprzedac moje ico/sotc na allegro w celu późniejszego reedycji HD. żółtki znowu wychodzą z założenia, że to nie sa gry dla europejczyków/amerykanów i dlatego serwują nam ubogą wersję?

Odnośnik do komentarza

wyglada na to, że dostaniemy "...z jakimś nieciekawym artem i dużym napisem HD remake czy coś w tym stylu."

 

Ale oficjalna europejska okładka gry jest już ujawniona:

 

57932833745b1f81b194.jpg

 

 

Plusem jest to że rewers będzie miała taki:

 

57932838469e688fcbd0.jpg

 

 

A to że nie dostaniemy takiej specjalnej wersji jak Japończycy to było pewne, i w sumie raczej nie ma czego żałować.

 

P.S. Premiera w Europie - 28 września.

 

źródło - psblog eu

Odnośnik do komentarza

ja mam tak, ze nie szukam informacji o grach, które mnie interesują (bo po co skoro i tak je kupie :)), a na to info wpadlem przypadkiem i troszku sie zawiodłem, bo jednak żyłem w przekonaniu, że dostanę ładne wydanie tych gier...

 

No ja też to się staram wprowadzić w życie (żadnych trailerów, gameplay'ów czy innych filmików do gier które na pewno kupię, czyli też do TIC), ale jednak datę premiery trzeba gdzieś sprawdzić (bo niby jak będę wiedział kiedy iść do sklepu :teehee:).

 

A co do okładki, to fakt nie jest za ładna, ale i tak jest najlepsza z tych wszystkich kolekcji/trylogi HD (GoW, Sly czy TR), w ogóle jest rewers więc nie ma o czym mówić. Jedyne czego mi brakuje to dema TLG, najpierw obiecywali a teraz nic.

Odnośnik do komentarza

To jedyna perełka obok serii Uncharted, której jak na razie zazdroszczę posiadaczom PS3 z tą różnicą że ICO znam od paru ładnych lat i mam cholerny do niej sentyment :kiss: m.in. pewnie to zasługa Zeldowatego zbliżonego systemu wraz z końcowym jej efektem czyt. zakończenie :thumbsup: A w szczególności pomijając resztę skupię się na klimacie, który dowalił swoje :wub: Nietuzinkowa produkcja, polecam szukać tylko ze świecą i brać zamkniętymi oczami.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

w jakim sensie zeldowaty system?

Miałem na myśli skojarzenia w sensie machania patykiem-mieczem ;),

walący się zamek, końcowy boss i sposób jego zlikwidowania...itp.

opiekowanie, epickie zakończenie, przygoda pełną gębą, porywający klimat ...żaden tytuł nie był wstanie podskoczyć Zeldzie tak w tym przypadku to się udało.Oryginalna, jedyna swoim rodzaju perełka i bardziej przemówiła do mnie niż SoTC ,który o dziwo tak na marginesie, noty dostał o wiele wyższe ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...