Skocz do zawartości

Team ICO Collection


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Bonusy do ICO and Shadow of the Colossus HD:

('full 1080p HD and stereoscopic 3D support, 7.1 surround sound, full PSN Trophy support', premiera - 27 września)

 

- dwa dynamiczne tematy (po jednym na każdy tytuł),

- tony ekskluzywnych materiałów video z ICO, Shadow i, co najważniejsze, TLG.

 

Szczerze mówiąc mogli się bardziej postarać. Jak nie chcieli już dawać tego dema TLG, to mogli rzucić soundtrack (nawet w wersji cyfrowej) z Ico i Shadow (a już najlepiej byłoby gdyby dali oba te bonusy, wtedy mógłbym nawet zapłacić pełną, normalną cenę).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bonusy do ICO and Shadow of the Colossus HD:

('full 1080p HD and stereoscopic 3D support, 7.1 surround sound, full PSN Trophy support', premiera - 27 września)

 

- dwa dynamiczne tematy (po jednym na każdy tytuł),

- tony ekskluzywnych materiałów video z ICO, Shadow i, co najważniejsze, TLG.

 

Szczerze mówiąc mogli się bardziej postarać. Jak nie chcieli już dawać tego dema TLG, to mogli rzucić soundtrack (nawet w wersji cyfrowej) z Ico i Shadow (a już najlepiej byłoby gdyby dali oba te bonusy, wtedy mógłbym nawet zapłacić pełną, normalną cenę).

 

 

te bonusy są w każdej zwyklej wersji ? Są w ogole jakeis inne wersje niz zwykle?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skoro już jest recka, to mogliby przyśpieszyć premierę (a nie, że jeszcze nam każą czekać 3 tygodnie) . Mam nadzieję, że będzie tak samo jak z Res3 (Ultima wysyłał na tydzień przed premierą).

 

P.S. Jaką ocenę wystawiło GT (bo nie chcę oglądać, żeby się na spoiler nie nabić)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dostał od sony:)

 

btw. ico i sotc to chyba jedyne gry, które znam na pamięc - nawet ico, mimo tego, że grałem tylko raz, 4h w kawałku... lata temu.

w hd? całość wyglada super - to są po prostu stare dobre gry w 1080p, bez udziwnień i z mega klimatem.

 

troszkę szkoda, że nie popracowali nad przenikaniem tekstur i kilkoma innymy babolami ale... kto by sie tym przejmował :)

 

że też muszę teraz mieć gościa, ktory chce grac w dead island....

Odnośnik do komentarza

sterowanie jest dokładnie to samo, tylko nie jestem pewien co do auto targetingu przy strzelaniu z łuku... pamięta ktos czy na ps2 to było? nie mam ps2 i nie mogę porównać :confused:

 

jak dziś grałem i jak walczyłem z "jaszczurką", to myślałem, że cisnę padem gdzieś w ścianę... ok, przesadzam, ale zdenerwowało mnie auto centrowanie na 'korpus' jaszczura zamiast na łapy... nie przypominam sobie takich problemów na ps2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...