Skocz do zawartości

Team ICO Collection


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

do gry dodane sa jakies ekskluzywne dynamic themes i filmiki jak gry powstawaly i pewnie cos o last guardian z tym ze nie jest to na plycie, ale do sciagniecia z psn po wpisaniu kodu dolaczonego w pudelku z gra, kupilem ja wczoraj ale kod nie zadzialal, znalazlem dzis rozwiazanie problemu, podobno kody beda dzialac dopiero na poczatku pazdziernika, moze po 10, czyli trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i nie latac z reklamacja do sklepu, mam nadzieje bynajmniej, ze to prawdziwe info

zrodlo http://www.ps3trophies.org/forum/team-ico-collection-shadow-colossus/126686-ico-collection-psn-voucher.html

 

co do samej kolekcji - wymiata, grafika mile mnie zaskoczyla, no a same gry, szczegolnie sotc - brak slow, juz lekko zapomnialem jakie to arcydziela, dla tych gier mam ps3 :] i dla last guardian oczywiscie, polecam

Edytowane przez rado_PL
Odnośnik do komentarza

Tak, trzeba z tym poczekac.

 

Prosze panstwa, jestem po wieczorno-nocnej 3h sesji w ICO w 3D. To wyglada PRZEPIEKNIE! Klimat urywa jaja, polecam grac tylko wieczorami. Akurat w ICO nie gralem na PS2 wiec tym bardziej jestem podjarany. Podoba mi sie minimalizm tej gry wsrod dzisiejszych mega rozbudowanych fabularnie tytulow.

Odnośnik do komentarza

Co trzeba zrobić, żeby po wyjściu z gry było jakieć "Continue", a nie tylko New game ? :P Bo pograłem wczoraj ze 20 minut, wyszedłem z "laską" na dach i "czarnuchy" mi ją zabrały :/ i było pytanie czy chcę kontynuować. Wziąłem No i wywaliło mnie do menu głównego gdzie było tylko New game. Dzisiaj doszedłem do tego samego miejsca, zabrali mi ją i wziąłem Yes i zacząłem od Checkpointu jakiegoś wcześniej. Ale jak wyszedłem z gry to znowu w menu głównym mam tylko New game.

 

Ogólnie klimacik w gierce super :) Grafika też lepsza niż myślałem, że będzie. Już w pierwszej sekundzie gry uśmiech na twarzy się pojawił :D Żadnego Follow, Objectives itp. Pobudka i do dzieła hehe :)

Odnośnik do komentarza

Musisz sejvować. Siadasz na kanapie z Yordą i tam jeat save.

Dzięki wielkie. No nic. Wieczorem zacznę sobie od początku trzeci raz. Ale w taką gierkę to sama przyjemność :) Trzeba pokazać "czarnuchom" gdzie ich miejsce.

Polecam zdobyć sekretną broń, jest bardzo mocna i szybko schodzą duchy, na drugim przejściu w tym samym miejscu można zdobyć miecz świetlny, to to już jest maszynka do ciachania.

Odnośnik do komentarza

Ja staram sie obecnie wkęcić w Ico ale powoli mi to idzie. Bylem bardzo napalony na tą edycje [bardziej na Shadow] i duzo sobie obiecywałem (nie gralem na ps2). Przyznam szczerze ze narazie troszke mi czegos brakuje, chyba ze dużo tych "dzisiejszch" gierek. Troche monotonne lokacje, jestem co prawda po jakis 3,5 h gry dopiero ale chetnie zobaczyłbym coś innego niż cegły, jak jest kawałek trawnika i drzewka [albo młyn na skarpie!] to wygląda miodzio. Czasami dziwnie sie zachowuje grafika, tak jakby probowala byc 3D bez 3Dtv ;) przy obracaniu jakby zostawały lekkie "duchy" obiektow.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak dostać się do Secret Garden? Mam staminę wykraczającą dużo ponad pole z ikonką broni, a mimo to niestarcza mi na nawet na drugi balkon. Na PS2 robiłem to na 1/3 tego co miałem. WTF? :|

 

Może mnie ktoś oświecić jak latać na orłach? Nigdy tego nie rozkminiłem, a jest za to trophy. To samo z rybami.

Co do pierwszego pytania mam ten sam problem, chyba stamina musi być na max aby tam się teraz dostać.

Ryby tak jak i orły chwytasz R1 30 sekund i "trophy pop" Orła się łatwo chwycić po południowej stronie przy jednym z ołtarzy jest skałka koło klifu tam się staje i on leci prosto na nas, skok R1 i gotowe, a ryby są w jeziorach jak to zwykle bywa i tam też koło ryby R1.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

@humanno

Taka stylistyka i to się nie zmieni. Tak samo jest z SoTC i podejrzewam, że LG (patrząc po zaprezentowanych materiałach).

 

@sentryandy

Tego się właśnie obawiałem, ale miałem nadzieję że to tylko u mnie.

A co do ryb: problem w tym, że ja żadnych jeszcze nie widziałem. Zbiorników wodnych jest wiele, przy drugim kolosie, trzecim, piątym itd. i nigdzie ryb nie widziałem.

 

Przy okazji zapytam jeszcze o "Argo circus". O co chodzi w tym trofeum? Stałem na koniu, jeździłem normalnie, skakałem z niego z różnych pozycji. To chyba komplet ruchów?

Odnośnik do komentarza

@humanno

Taka stylistyka i to się nie zmieni. Tak samo jest z SoTC i podejrzewam, że LG (patrząc po zaprezentowanych materiałach).

 

@sentryandy

Tego się właśnie obawiałem, ale miałem nadzieję że to tylko u mnie.

A co do ryb: problem w tym, że ja żadnych jeszcze nie widziałem. Zbiorników wodnych jest wiele, przy drugim kolosie, trzecim, piątym itd. i nigdzie ryb nie widziałem.

 

Przy okazji zapytam jeszcze o "Argo circus". O co chodzi w tym trofeum? Stałem na koniu, jeździłem normalnie, skakałem z niego z różnych pozycji. To chyba komplet ruchów?

 

Jeziora na C-3 i G-6 tam są ryby.

 

Lista sztuczek jest w tym poradniku:

http://www.ps3trophi...de-roadmap.html

 

Jak piszą osoby na tej stronie, to na max stamine trzeba 4 razy ukonczyć grę na jednym save i zdobyć przynajmniej 77 ogonów jaszczurek.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...