Skocz do zawartości

Shadows of the DAMNED


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow-of-the-Damned_PS3-ver_BOX-tempboxart_160w.jpg

 

Shinji Mikami, Goichi Suda, Akira Yamaoka te 3 osoby już są wystarczającym dowodem, że szykuje nam się coś co najmniej dobrego.

 

Dzisiaj w końcu ujawniono pierwsze szczątkowe informacje. Główny bohater jest zabójcą demonów poruszającym się na motorze a premiera jest przewidziana na okres wiosna-lato 2011.

Dzisiaj na konferencji EA mamy dowiedzieć się więcej szczegółów.

 

http://www.ppe.pl/ne...the_DAMNED.html

 

Krótko i na temat: CZEKAM ;].

Odnośnik do komentarza

Jak narazie to Ja nie wiem czym Wy się tak podniecacie. Może i gra bd zaje.biaszcza ,ale ten filmik to lekka ftopa. Gra może i jest utrzymana w stylu surv.horror ,ale na straszacza to racze nie wygląda.

Słupeczek ,tak na RE4 i 5 psioczysz ,a jak narazie to wygłąda jak spinoff z tych cześci.

Design głownego kolesia i tych wszystich demonków też padaka , jedynie muzyczka daje rade. Na ten moment ? Klon Dark Sector w iście podobnym klimacie.

Kompletnie nie tego się spodziewałem bo takich genniuszach, ;/ Czekam na gameplay , bo po tym pierwszym filmiku to niezła kupa jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Słupeczek ,tak na RE4 i 5 psioczysz ,a jak narazie to wygłąda jak spinoff z tych cześci.

 

A właśnie widzisz i w tym sęk. Dokładnie wiem, że przypomina to trochę RE4 ale to NIE JEST RESIDENT EVIL. A na co ja psioczę na to, że RE4 jest Residentem a nim być nie powinien.

To raz a dwa oczywiście widać, że raczej nie będzie to horror którego będziemy bać się ale konwencja o wiele lepsza, przyjemniejsza i nawet straszniejsza niż hiszpańskie wieśniaki, bagna, krokodyle.

 

Oczywiście IMO.

 

Myślałem, że w temacie RE6 napisałem o co mi konkretnie chodzi :whistling: zresztą nie tylko w tamtym temacie.

Odnośnik do komentarza

Nie czytałem dokladnie tematu bo jak zaczeliscie sobie skakac do gardłem w walce o e-penisa to mi sie odechciało . Także zwracam honor ;)

 

Co nie zmienia faktu ,ze bardzo sie napaliłem na mega horror ,a nie mix Dark Sector z Residentem. Zabrakło mi jakiegos pier.dolnięcia co by przykuło moją uwage do tego tytułu ,a tak po tym sredniawym trailerze to szybko o nim zapomne.

 

Trzeba czekac na DMC5 :potter:

 

E: Ale muza akurat jest gites .wiec +.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy miałbyć to horror czy nie, ale już na pewno nie będzie.

 

Grafika plastic-fantastic, no ale grafa to nie wszystko. Gameplay nie zapowiada się jakoś ambitnie, zresztą jak cała gra. Jak na pierwszy trailer gry od takich ludzi raczej słabo. Fajny klimacik.

Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku, że ludzie psioczą ;].

 

No faktycznie na horror wielkiego kalibru to raczej się nie zapowiada czy tym bardziej na survival horror.

Ale na zaje.bista gra już tak ;].

 

Jak zwykle kwestia gustu ja tam podjarałem się ;p.

 

Hehe nie mogę doczekać się jak Zwyrol obejrzy trailer ;p pewnie napisze, że hu.jnia bo przypomina słabą kopię RE4 hehe.

Co nie Zwyrol? Idę o browara ;]

 

Łowca demonów :wub: Lubię takie klimaty, że jest jakiś kozak i poluje na różne cuda i dziwy coś jak Constantine, Blade, Beowulf czy Van Helsing.

A tutaj to już w ogóle genialnie się to zapowiada.

Edytowane przez SłupekPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trailer i... jeżeli to jest gra od trzech wielkich postaci na japońskiej scenie wideo, to znaczy że Japonia się stacza.

 

Po pierwsze muzyka. Czegoś takiego to ja słuchałem w gimnazjum.

Po drugie bohater. Wytatuowany Hiszpan o imieniu García, który walczy z demonami za pomocą buta i pistoletu? Litości. Czy można uderzyć w większy stereotyp? Już czuję głębię dialogów.

Po trzecie gameplay. Kolejna strzelanka TPP. Podziękował.

 

Jednym słowem - gra nie dla mnie. Jarajcie się dalej, ja stąd znikam ;)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trailer i... jeżeli to jest gra od trzech wielkich postaci na japońskiej scenie wideo, to znaczy że Japonia się stacza.

 

Po pierwsze muzyka. Czegoś takiego to ja słuchałem w gimnazjum.

Po drugie bohater. Wytatuowany Hiszpan o imieniu García, który walczy z demonami za pomocą buta i pistoletu? Litości. Czy można uderzyć w większy stereotyp? Już czuję głębię dialogów.

Po trzecie gameplay. Kolejna strzelanka TPP. Podziękował.

 

Jednym słowem - gra nie dla mnie. Jarajcie się dalej, ja stąd znikam ;)

 

Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał estel. Lepiej bym tego nie ujął.

 

Gra, której na 100% nie odpalę.

Odnośnik do komentarza

Haha, spodziewalem sie klimatycznego, strasznego i nietypowego podejscia do tematu, a ta nowa gra Sudy i ekipy to... kawał syfu.

 

Takie tylko zdanie moge z siebie wykrztusic po obejrzeniu zwiastuna. Mamy po prostu do czynienia z kolejną strzelanką w stylu Residenta, podlana troche innymi klimatami i grafiką godną roku 2007. Jak to jest, ze pierwsze Uncharted wyglada o niebo lepiej od tego czegos? Widac to na samych postaciach, a gdzie reszta? Ja wiem, ze gra powstaje tez na Xbola, ale tamta konsole stac przeciez na wiecej.

 

Fabula tez stoi pod znakiem zapytania, ale znajac poprzednie dokonania developerow watpie aby historyjka byla sensowna i wciagajaca.

 

Ok. Moze przesadzam, moze gra bedzie grywalna, ale furory moim zdaniem nie zrobi. Kolejne kreatury do rozstrzelania, kolejny łowca demonów, kolejny tani romans z jakas kobietką... branza schodzi na psy, a horrorow pokroju pierwszego Silent Hill'a zapewne juz nigdy nie zobaczymy. Żal

Odnośnik do komentarza

Horror to nie będzie, co już widać. Raczej parodia. Natomiast fajnie zapowiada się ten mix RE4/5 (prowadzenie ostrzału) z DMC (lokacje, potwory) , chociaż postacie już po trailerze nie przypadły mi do gustu. Design całkiem spoko no i niezła jest ta giwera materializująca się z czaszki. chcę taką w DMC5. :)

 

Jak na razie podoba mi się.

Odnośnik do komentarza

o lol... do informacji o taim mixie podchodzilem sceptycznie, ale własnie ogladlem sobie trailer u wow ;] wyjdzie z tego niexle pokręcona gra :D taka abstrakcja wśród horrorkow na konsole ;]

 

bardzo mi sie podoba i faktycznie widac w tej grze pomysły tych 3 panów. moze must have to to nie bedzie ale napewno przyjemna gra.

Odnośnik do komentarza

EA chyba nie wierzy w sukces tej gry bo jeżeli dali jakieś pieniądze to chyba ze sprzedanych puszek po coli.

Klimatu Silenta tam w ogóle nie widzę, thrillera psychologicznego tym bardziej. Może ta gra będzie dodawana do Move?

Pograjcie lepiej w stareńkiego Darkwatch - lepszy w każdym calu.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/09/16/interview-suda-and-mikami-talk-shadows.aspx Suda and Mikami Talk Shadows

 

Ten wywiad polecam:

 

GI: What do you consider the major inspirations or influences behind Shadows?

 

Mikami: I would have to say Biohazard 4, Left 4 Dead, and some of BioShock 2.

 

GI: How do you define "Psychological Action?" How will this concept be infused into the game?

 

Suda: What I want to do is introduce the audience to a brand new experience. A very exciting experience that isn't like a normal action game. Not normal at all. That is where we came up with the idea of a "Psychological Action Thriller." We would like a dark atmosphere like in the movie Seven, but exciting like Robert Rodriguez. Also, like BioShock's bent and twisted experience.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...