Skocz do zawartości

Shadows of the DAMNED


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

czekam na jakies konkretniejsze info od tworcow, bo trailery i screeny to na razie za malo.

zarowno Suda, jak i Mikami podkrecaja moje zainteresowanie to na razie nie za bardzo wiadomo jak sie ustosunkowac.

 

nie wiem wogole skad sie wzielo okreslanie tej gry mianem horroru. przeciez od pierwszego trailera widac, ze to ma byc strzelanka przepelniona akcja.

jedyne powiazanie z horrorem to postaci ktore przyjdzie nam zabijac.

 

ale czy serie romansidel Twilight nazwiemy horrorem, bo wystepuja tam wampiry? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wczoraj odbyla sie konferencja zorganizowana przez tworcow na ktorej ogloszono date premiery - 07.07.11

http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-02-shadows-of-the-damned-release-date

 

przy okazji wspomniano o tym, ze:

- bohater bedzie sie kuorwac alkoholem - jak w zyciu ;)

- gra jest inspirowana filmem Grindhouse

- bron bohatera to ex-demon mogocy zmieniac ksztalt

- cos na temat jasnej i mrocznej mechaniki - to dla mnie niejasne

- beda zagadki

 

btw. zarowno w dziale Xbox360 jak i tu topic ma w nazwie 'Shadow', a przeciez od poczatku tytul gry to 'Shadows...'

nie moglem przez to znalez tematow przez search ;)

Odnośnik do komentarza

Jak bardzo jestem napalony na tą grę, to jest niepojęte, nawet na drugiego Infamous czy nowego Batmana tak nie czekam. Akurat grafikę mam głęboko w tyłku, bo ten element będzie miał najmniejsze znaczenie w przypadku tej produkcji, przede wszystkim nastawiam się na ostro zryty klimat, kilka niebanalnych motywów, koszący soundtrack oraz oczywiście mega-wciągający gameplay. Zapowiada się swoisty duchowy następca rewelacyjnego God Hand i jednocześnie jedna z lepszych japońskich gier ostatnimi czasy. Dawać mi to.

Odnośnik do komentarza

i prewiev by joystiq, przyznam, ze osobiscie mnie podkrecil.

 

recenzent zapewnia, ze wspolpraca z EA przyniosla tylko lepsza produkcje, a w grze nadal jest grasshopper'owy klimat - pelno punk rockowego stylu, dziwnego humoru, zuchwalych seksownych kobiet i przemocy z najwyzszej polki.

pozniej troche na temat samego gameplay'a, broni itp. jest niedobrze, bo zaczynam sie nakrecac ;)

 

moze demo wpadnie tez w nasze lapki?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.youtube.com/watch?v=tUakYgSysYw&feature=player_embeddedhttp://www.youtube.com/watch?v=tUakYgSysYw&feature=player_embedded

 

Z każdym kolejnym newsem czy nowym kawałkiem odsłoniętego gameplayu coraz bardziej kocham tą grę. Czerwiec będzie pozamiatany.

Tak się robi gry z unikalnym i nietuzinkowym klimatem. Tegoroczne lato zapowiada się wyjątkowo udanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...