Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grałem, ale dosyć dziwne. Ja sobie elegancko strzelam w te różne wyskakujące cuda, a ten reżyser jeszcze ani razu nie był zadowolony i co jakiś czas przerywa mi pokazując ile jeszcze prób mi zostało, a ja wszystko dobrze robię.:verymad:

 

mi się zdarzyło ze 2 razy miałem reeza i musialem restartowac konsole. raz w menu tej gry a 2 raz podczas akcji...

nie wiem czy to odosobniony przypadek czy takie gowniane demo wypuscili.

Odnośnik do komentarza

A ja mam normalnie zakwasy od ciorania w ping ponga, spociłem sie wczoraj jak dzik.

Już sobie wyobrażam co się będzie działo jak wyjdzie więcej hiciorów na to ustrojstwo.

Widze potencjał :thumbsup:

 

 

Te słowo "jak" może okazać się kluczowe dla tego sprzętu

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Grałem, ale dosyć dziwne. Ja sobie elegancko strzelam w te różne wyskakujące cuda, a ten reżyser jeszcze ani razu nie był zadowolony i co jakiś czas przerywa mi pokazując ile jeszcze prób mi zostało, a ja wszystko dobrze robię.:verymad:

U mnie tak sie działo jako za wolno strzelałem do wszystkiego. Poza tym twardy jesteś, że nie wyłączasz dźwięku :) Ja nie mogę polskiego dubbingu na takim żenującym poziomie słuchać :P ten reżyser to największa porażka polonizacyjna wszech czasów!!

Odnośnik do komentarza

zakupilem dzis z partyzanta PS Move. Narazie sprawdzilem tylko demo Sport Champions i widze ze trzeba bedzie kupic pelna wersje bo ping pong to jest ogien ;)

 

To prawda, PingPong bije wszystko na głowę. A raczej na różdżkę ;) Tyle, że przeciwnicy w brązowym pucharze dość łatwi. Mam nadzieję, że dalej będzie trudniej. Ale grywalność jest nieprawdopodobna. Mam PSMove'a od poniedziałku, no i we wtorek rano walczyłem z zakwasami :D Liczę też na to, że może jednak będzie jakieś online, choć faktycznie przy tego typu rozgrywce, problem z lagami może być uciążliwy.

W pełnej wersji SC polecam także DiscGolf. W pierwszej chwili wydawało mi się strasznie nudne i upierdliwe, ale ostatecznie wsiąknęliśmy w rozgrywkę ze znajomymi na dobre dwie godziny. Naprawdę rewelacja.

 

Tak przy okazji, witam wszystkich - jestem tu na forum nowy i pozdrawiam wyznawców PS ;)

Edytowane przez Kuba M.
Odnośnik do komentarza

Ciesz się, że w ogóle jest ten 'rynek'. W latach 90., w czasach pierwszych PSów, jedynymi miejscami gdzie można było dostać gry były nieliczne sklepy wysyłkowe(telefoniczne, bo netu przecież praktycznie nie było) i giełdy komputerowe, które czynne były w zasadzie tylko w weekendy.

A co do komuny, to tam brakowało nieco bardziej niezbędnych towarów, no ale z drugiej strony faktycznie, w dzisiejszych czasach granie nierzadko jest niczym niezbędne do życia chleb i woda ;)

Odnośnik do komentarza

Kuba M. Dokladnie pamietam lata 90-te. Bylem wtedy posiadaczem starego poczciwego PlayStation, za kotre zaplacilem wtedy ponad 1200 zl, co wtedy bylo naprawde duuuzo. Gry ciezko bylo dostac (Nowosci kosztowaly ponad 200 zl) Raz w miesiacu byl wyjazd na gielde, bo tam bylo najwiecej nowosci. Poza tym o konsolach qpowalem czasopismo Official PS Magazine. U nas czasopism konsolowych wtedy jeszcze nie bylo. To juz odlegle czasy. 

 

Uwazam jednak, ze dzisiaj raczej nie powinno byc probemu ze sprowadzeniem w ciagu tygodnia produktu, ktory zostal wyrpzedany. Chyba, ze cala Europa ma takie problemy i wszedzie pojedyncze rozdzki rozeszly sie jak swieze buleczki w 1-2 dni.

 

 

Odnośnik do komentarza

W Wawie w Blue City po 169 są te pojedyncze Move. Poczekam chyba jak stanieją. Jeden na razie daje radę. Na grę w dwie osoby przed telewizorem mam chyba trochę za mało miejsca i za mały telewizor.

 

Ale zabawa jest genialna. I to chyba jest kontroler dla casualli. Obsługi nauczyła się nawet moja teściowa, której opanowanie myszki zajęło pół roku.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Na kilku stronach czytalem newsy ze niby Playstation Move srednio sie sprzedaje, a wyniki sprzedazy z pierwszego tygodnia nie sa zachwycajace.

 

Jakies dwa dni premierze bylem w Media Markt i nie bylo ani jednego kontrolera Move, okazalo sie, ze mieli tylko okolo 40 sztuk, ktore bardzo szybko zostaly sprzedane. Ja na szczescie zdazylem kupic swojego, jednak jeszcze tego samego dnia reszta zostala sprzedana, a ludzie i tak pytali czy jeszcze sa, jedank w sklepie nawet nie znali terminu dostawy. Zestawy Starter Pack (Move + kamerka + Demo) rowniez szybko schodzily, ale mieli ich wiecej.

 

Dzisiaj bylem jeszcze w kilku sklepach i nigdzie nie ma samego kontrolera Move, wiec zainteresowanie jest calkiem duze. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Po kilku dniach ogrywania Move (głównie Sports Champions i Tumble) jestem OGROMNIE zachwycony. Jak dla mnie nowa jakość grania. Ta precyzja, odwzorowanie ruchów i świetne wykonanie samego kontrolera. Po prostu bomba. Niby "głupi" sport czy układnie klocków, a wciąga niesamowicie. A przecież to dopiero tytuły startowe, to co będzie jak deweloperzy w pełni i przy tym ciekawy i oryginalny sposób zaczną wykorzystywać te cacko. Jak wcześniej brałem za żart jak Sony mówiło że Move doda PS3 drugie 5 lat życia, to teraz mam taką nadzieję. I szczerze, z ręką na sercu, polecam każdemu! Tylko trzeba się przygotować na zakwasy oraz kupno drugiego Move (już mi go brakuje i jeszcze te braki w sklepach) i jakiegoś tytułu startowego (dema z Starter Packa starczyły mi na jakieś 2h, potem żałowałem że od razu nie kupiłem Sports Champions, na szczęście z pomocą mi przyszedł świetny Tumble - za 36zł to grzech nie kupić).

 

P.S. Jedyne mankamenty (które dotyczą samego wydania Starter Packa) to: brak jakiegokolwiek kabla ładującego, dema z płytki trzeba instalować (co gorsza, jakoś okropnie dłuuugo mi się instalowały, wam też??) i pudełko starter packa nie jest takie jak otrzymali, chyba, dziennikarze/recenzenci (te z futerałem środku, nie wiem może to jest jakieś wydanie EK Move ;P )/

Odnośnik do komentarza

Rowniez i ja uleglem hype'owi i zakupilem PS "dildo". Jaka jest moja opinia po pierwszej godzinie ogrywania demek ze starter packa? Mieszana. Z jednej strony fajna zabawa, do tego niezla precyzja(tenis stolowy daje rade) i fajny wyglad samego kontrolera. Z drugiej strony stwierdzam, iz bardziej sie to nadaje na pijackie imprezki w gronie przyjaciol, anizeli dla prawdziwego gracza. Wina to zapewne tytulow startowych, ktore sa po prostu casualowe i pozbawione wiekszej glebi.

 

Z niecierpliwoscia czekam na gry, ktore podobnie jak nadciagajace Sorcery sprawia, ze granie na padzie odejdzie do lamusa. Oczywiscie watpie, aby Move zastapilo joy'a w strzelankach, ale do przygodowek moze byc jak znalazl!

 

Poki co Move to zabawka dla imprezowiczów. Dla hardcorowego gracza nie oferuje nic, poza kilkoma grami typu RUSE czy RE5. Czekam zatem na premiery kolejnych gier...

Odnośnik do komentarza
Poki co Move to zabawka dla imprezowiczów. Dla hardcorowego gracza nie oferuje nic, poza kilkoma grami typu RUSE czy RE5. Czekam zatem na premiery kolejnych gier...

 

No, nie jestem pewien czy po kilku głębszych taki imprezowicz będzie w stanie trafić rakietką w piłeczkę itp ;) Z drugiej strony, co złego jest w tym, że ludzie bawiący się w większym gronie popróbują swoich sił z PSMove zamiast w nieskończoność ględzić o katastrofie smoleńskiej, tudzież wlepiać gały w kolejny mecz w tv? Swojego czasu, imprezową 'karierę' zrobiło karaoke, czemu więc nie iść w kierunku nieco bardziej aktywnego(pozytywnie) imprezowania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...