Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Move jest swietny, do teraz chetnie gram w Sports Champion, ale co poza tym ?

No wlasnie troche slabo bo ostatnia gra w jakiej korzystalem z tego kontrolera bylo Killzone 3, sterowanie jest o wiele lepsze niz na padzie.

Od jakiegos czasu jest cisza, niby wyszlo Playstation Move Heroes, ale po zagraniu w demo jakos mi nie podeszlo, mam nadzieje, ze Sony nie oleje sprawy i beda wspierac kontroler konkretnymi grami. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Move jest swietny, do teraz chetnie gram w Sports Champion, ale co poza tym ?

No wlasnie troche slabo bo ostatnia gra w jakiej korzystalem z tego kontrolera bylo Killzone 3, sterowanie jest o wiele lepsze niz na padzie.

Od jakiegos czasu jest cisza, niby wyszlo Playstation Move Heroes, ale po zagraniu w demo jakos mi nie podeszlo, mam nadzieje, ze Sony nie oleje sprawy i beda wspierac kontroler konkretnymi grami. ;)

RUSE ? Oczywiście jeśli lubisz strategie :) Lub Thumble, jeśli lubisz niespieszne gierki logiczno-zręcznościowe

 

 

Swoją drogą, też mam nadzieję że nie pokpią sprawy i nie skończą na wydawaniu popierdółek dla "każułali" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanka:

 

-można zmieniać jakoś "ręcznie" kolor tej kulki w PS Move?

-żeby korzystać z PS Move kamerka musi mieć ustawiony "szeroki kąt widzenia" ok to wiem. A w jakich sytuacjach ustawia się te "pokrętło" na lewo, co to niby daje/zmienia?

 

I odnośnie gier:

 

-jakie gry warte uwagi obsługują Move i Navi? Sports Champion też wymaga Navi (mam tylko demo a tam są tylko dwie dyscypliny które nie wymagają)?

 

Jak wypada RE5 i SOCOM? Coś jeszcze z takich "pełnych, pudełkowych" gier?

 

Move Herosi ssą na maksa, jak oni mogli coś takiego wypuścić...

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanka:

 

-można zmieniać jakoś "ręcznie" kolor tej kulki w PS Move?

-żeby korzystać z PS Move kamerka musi mieć ustawiony "szeroki kąt widzenia" ok to wiem. A w jakich sytuacjach ustawia się te "pokrętło" na lewo, co to niby daje/zmienia?

 

I odnośnie gier:

 

-jakie gry warte uwagi obsługują Move i Navi? Sports Champion też wymaga Navi (mam tylko demo a tam są tylko dwie dyscypliny które nie wymagają)?

 

Jak wypada RE5 i SOCOM? Coś jeszcze z takich "pełnych, pudełkowych" gier?

 

Move Herosi ssą na maksa, jak oni mogli coś takiego wypuścić...

 

Sport Championship w trzech dyscyplinach może,(choć nie musi) korzystać z dwóch różdzek, a jedynie w walkach gladiatorów masz wybór -dwie rózdzki, różdzka plus Navi, jedna rózdzka- w zasadzie w każdej konfiguracji gra się fajnie.

Dość fajnie gra się Move,em w Dungeon Alliance, świetnie w Thumble, natomiast najlepszą chyba grą obsługującą Navi + Move jest RE5-wg mnie lepiej to działa niż np K3.

Koloru kulki nie da się zmienić,przynajmniej w zadnej z kilkunastu gier w które grałem, nie było takiej opcji.

Edytowane przez adi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, że akurat RE5 musi dawać najbardziej radę ;p Szkoda, że nie ma dema a SOCOM nie wiesz może jak wypada?

 

Thumble i Echochrome II sprawdzałem fajne. A właśnie rozumiem, że te gry są do kupienia tylko na PsStore, nie ma ich pudełkowych wersji-składanki coś takiego?

 

Cholera pamiętam, że bodajże jeszcze przed awarią psn była taka zakładka w sklepiku PS Move. Wszystkie dema, gry itd. teraz już jej nie ma ;/ Dzięki za pomoc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Socom-a nie ogrywałem.Top spin obsługuje Navi+Move(jest demo), ale ja się nie mogłem przekonać,byc może dlatego, że tutaj jednak ergonomia jest ważniejsza (grałem pad+Move).

P.S.Socom, czasem nie ma bety dla "plusowców" ?

M.A.G-a sprawdż,daje radę - chyba jest demo pod Navi+Move,a-a przynajmniej przed awarią PSN było.

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Była beta dla plusowców ale to tylko multi. Dema singla Socoma nie ma, MAG, tenisy to nie dla mnie.

 

Chyba, na RE5 się skuszę tym bardziej, że z tego co widziałem wersja Gold zawiera wszystkie dodatki. K3 szczerze mówiąc jeszcze z Move nawet nie próbowałem (myślałem, że Navi nie obsługuje).

Jeszcze raz dzięki.

 

A jeszcze odnośnie tego pytania "Thumble i Echochrome II sprawdzałem fajne. A właśnie rozumiem, że te gry są do kupienia tylko na PsStore, nie ma ich pudełkowych wersji-składanki coś takiego?"

 

Szkoda, że w LBP2 sterowanie Move to jakaś porażka. To znaczy sam koncept, tylko we dwóch, tylko poruszanie pierdołami...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie i to jest to, że bez dema troszkę się boję ;/ Czy sterowanie Movem mi podejdzie, nie grałem jeszcze w TPS-a jak Socom czy właśnie RE5.

A na samego pada to ja nie chcę Residenta, już go przeszedłem kilka razy.

 

Tak po segregacji, kurcze to strasznie mało tych gier na Move jest... dobrych/interesujących.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze odnośnie tego pytania "Thumble i Echochrome II sprawdzałem fajne. A właśnie rozumiem, że te gry są do kupienia tylko na PsStore, nie ma ich pudełkowych wersji-składanki coś takiego?"

 

Szkoda, że w LBP2 sterowanie Move to jakaś porażka. To znaczy sam koncept, tylko we dwóch, tylko poruszanie pierdołami...

Tak, Tumble i Echochrome II tylko do kupienia na PSstore.

 

A co do LBP2, to bodajże na konfie Sony zapowiadało jakiś większy dodatek związany z Move do LBP2. Może tym razem lepiej,ciekawiej to rozwiążą.

Odnośnik do komentarza

Grałem w demo ale na padzie, to zdecydowanie nie dla mnie gra ;] A szkodaaa, bo tutaj faktycznie może być dobrze z Movem.

 

Słupek, jeśli lubisz strategie to kup sobie RUSE :P Z Move się całkiem fajnie gra.

 

Nie, nie Ruse nie dla mnie ;]

 

Praktycznie przetestowałem wszystko co napisaliście, czego były dema. Oprócz K3 bo już mnie ręka boli hehe ;p no i w sumie nic się nie zmieniło Sports Champion najlepsze. To znaczy w demie jest tylko pindel i rzut dyskiem ale na pewno zainwestuję w fulla. Choćby dla samego ping ponga i tyle, DS: Extraction też jest fajne, od stycznia specjalnie nie grałem, czekałem na Move więc...

 

No i w sumie to tyle jeżeli chodzi o gry pudełkowe (jeszcze są jakieś mini gierki w Sly Collection ale nie odpalałem jeszcze).

Boli brak dem Socoma i RE5 i Residenta chyba odpuszczę, wolę nie ryzykować. No i największa lipa, że The Fight wymaga dwóch Move ;/ To by mogło być fajne do tego Trejo ;p

 

Jeżeli chodzi o cyfrowe gry to bez dwóch zdań Tumble najlepsze. Hustle King i Echochrome 2 spoko ale odpuszczę, aha całkiem fajne jest, znalazłem na USstore Funky Lab Rat. I do tego "wymaga" Navi.

 

No i znowu szkoda, że nie ma dem High Velocity Bowling które chwalicie i Flight Control HD.

 

Jeszcze jedno pytanko a te Deadstorm Pirates to dodatek do Time Crisis: Razing Storm tak? Z tego co czytałem to na płycie TC jest już ten dodatek od razu? No i właśnie a jak wypada Time Crisis?

 

PS. Chcę Star Warsyyyyyyyyyyy :(

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o Herosów?

 

Nieeeeeeeeeeeee ;p dzisiaj testowałem... od razu skreśliłem z listy ;p. Poza tym jakby ktoś chciał to oprócz dema na USstore jest godzinny trial dla PSS+ (a jak wiadomo każdy kto miał konto przed awarią PSN ma i Plusa). Po demie wywaliłem nawet tego triala ;p a Time Crisis przed chwilą sprawdziłem jest demo w sklepiku.

 

Może to będzie dobre.

Odnośnik do komentarza

To to co pokazali teraz na E3, konfie?

Ja bardziej czekam na te całe Sorcery co pokazali rok temu. Chociaż długi developing boję się, że źle wróży ;/ i wyjdzie jak z Herosami - crapik.

 

Tak czy siak właśnie brakuje takich gier: innowacyjnych typowo na Move. Aha przypomniało mi się, jakiś czas temu na ppe był news o jakiejś grze na PS Move która pojawi się tylko w sklepiku. To jakaś przygodówka point and click detektywistyczna czy horror no cholera coś takiego. Wtedy nie miałem Move to olałem temat ale pamiętam, że nawet fajnie zapowiadała się.

 

Nazwy kompletnie nie pamiętam ;/

Odnośnik do komentarza

Tak. Star Wars Move to moze byc idealne wykorzystanie. Zastanawiam sie tylko co lepsze, w formie FPP i ciachanie mieczem jak w Eldersach czy TPP jak w Star Wars Kinect? :)

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to w najnowszym iMagazine jest moja recenzja PS Move

http://imagazine.pl/2011/06/10/imagazine-62011-steve-wozniak-app-store-i-polskie-aplikacje/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...