Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam jakieś 20 list ale muszę je przepisać albo znowu ściągnąć (są wpisane w html) - szykowałem wielki UP na trofeaps3.com

Prócz tego miałem małe problemy z nowym laptopem - wgryzałem się w Vistę i stąd brak nowych list.

A teraz to nawet nie mam ochoty sie za to brać z wiadomych powodów...

Pozdro all.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam jakieś 20 list ale muszę je przepisać albo znowu ściągnąć (są wpisane w html) - szykowałem wielki UP na trofeaps3.com

Prócz tego miałem małe problemy z nowym laptopem - wgryzałem się w Vistę i stąd brak nowych list.

A teraz to nawet nie mam ochoty sie za to brać z wiadomych powodów...

Pozdro all.

 

 

Krzysiek ja mam wszystko zw strony jak chcesz to ci podesle w znanej juz tobie formie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niestety Zeratul okazał się noobem <_<

No już wyluzuj trochę człowieku, każdy popełnia błędy, a tu akurat najgorzej mają On, Kyo i Musiol bo oni najwięcej się tam napracowali....

 

Co racja to racja, takie opinie są jednak krzywdzące, mogliśmy wcześniej coś zrobić, bo były problemy z tym silnikiem, ale były inne plany, które nie wyszły. No ale powiem ,że jest światełko w tunelu :)

Odnośnik do komentarza

Tomek cokolwiek masz to podeslij mi na maila. Bedziemy reaktywowac strone... nie wiem ile ta reaktywacja nam zajmie, w szczegolnosci, ze do piatku bede poza domem, ale postaramy sie jak najszybciej. Jak sie okaze, ze w hotelu mam wifi, to dzis w nocy juz zaczne dlubac. Ogolnie to jest na siebie maksymalnie wkurzony, ze nie zrobilem backup'a.

Odnośnik do komentarza

Tomek cokolwiek masz to podeslij mi na maila. Bedziemy reaktywowac strone... nie wiem ile ta reaktywacja nam zajmie, w szczegolnosci, ze do piatku bede poza domem, ale postaramy sie jak najszybciej. Jak sie okaze, ze w hotelu mam wifi, to dzis w nocy juz zaczne dlubac. Ogolnie to jest na siebie maksymalnie wkurzony, ze nie zrobilem backup'a.

 

Kazdy w zyciu popelni blad ktorego nieche popelnic i popelnia go zeby nie popelnic ponownie bylibysmy zbyt idealni :rolleyes: a co do spisu trofikow mam wszystko tylko jak podeslac tyle opisow naraz zaczne moze czesciow Ci je podsylac

Odnośnik do komentarza

Niestety Zeratul okazał się noobem <_<

No już wyluzuj trochę człowieku, każdy popełnia błędy, a tu akurat najgorzej mają On, Kyo i Musiol bo oni najwięcej się tam napracowali....

 

Ja nie neguje ich potężnego wkładu, po prostu nie rozumiem jak można nie mieć kopii zapasowej przy tak wielkiej stronce :P

Powodzenia przy reaktywacji.

Odnośnik do komentarza

Szkielet strony juz jako tako stoi. Zmienilem jedna rzecz, a mianowicie chce by listy trophies byly zarowno po pol i ang. Teraz czeka mnie mozolna praca dodawania wszystkich list. Dzieki dla wszystkich ktorzy trzymali nasze poradniki i tlumaczenia, dzieki temu dużą część uda się odzyskać.

Odnośnik do komentarza

Szkielet strony juz jako tako stoi. Zmienilem jedna rzecz, a mianowicie chce by listy trophies byly zarowno po pol i ang. Teraz czeka mnie mozolna praca dodawania wszystkich list. Dzieki dla wszystkich ktorzy trzymali nasze poradniki i tlumaczenia, dzieki temu dużą część uda się odzyskać.

 

Aktywuj mi konto to też zacznę coś działać w tym tygodniu ;)

 

Zrobić jakiś banner, faviconę? Cokolwiek?

 

edit, po wejściu na ten url: http://trofeaps3.com/ , dalej jest napis, że stronka leży.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...