Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...

#65 R&C Załoga Q. Pękła platyna. Refleksje na temat samej gry umieściłem w temacie, tutaj skoncentruje się tylko na trofeach.

Warto sobie spojrzeć przed grą na listę trofeów, bo można sobie z 1 czy 2 godziny oszczędzić w end game. Onlineowych trofeów są 3, ale tylko jedno wymaga żywego przeciwnika (gra rankingowa), biorąc pod uwagę słaby gameplay PvP, jest to doskonała wiadomość. Najbardziej zirytuje każdego Iron Madman, a to dlatego, że nie ma licznika przebytych dystansów i trzeba na siłę biegać aż trofeum nie wskoczy. Poza tym, nie ma nic co by wymagało małpiej zręczności. Teoretycznie największym wyzwaniem powinno być pobicie 3 time attacków Insomaniaków, jednak, jako, że można bić te czasy w co-opie nie stanowią one, żadnego problemu.

Btw - nie trzeba zbierać złotych śrubek do platyny i nic one nie odblokowywują poza skórkami do PvP, więc polecam skoncentrować się na trybie story a nie szłajać się po mapie w poszukiwaniu nieistotnych znajdziek. Można tak dodatkowe 1,2 godziny oszczędzić.

 

Trudność 2/10. Jeżeli nie mamy nikogo kto mógłby nam pomóc z Time Attackiem to może jakieś 3-4/10. W tym miejscu jednak wtrącę, że tą grę trzeba wręcz grać w co-opie, bo w nim jej największa siła.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam !

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego w Skyrim PS3 nie mogę zdobyć trofeum Oblivion Walker ?

Dwa razy podchodziłem do tego zadania ale za każdym razem po ukończeniu ostatniego questu nie otrzymałem upragnionego trofeum.

 

Lista zebranych przeze mnie  artefaktów

-Dawnbreaker

-Ebony Blade

-Mace of Molag Bal

-Mehrunes' Razor

-Sanguine Rose

-Skull of Corruption

-Volendrung

-Wabbajack

-Ebony Mail

-Masque of Clavicus Vile

-Ring of Namira

-Savior's Hide

-Spellbreaker

-Oghma Infinium

-Azura's Star

Odnośnik do komentarza

Dawno grałem w Skyrim ale coś tam pamiętam bo sam rozkminiałem z tym pucharkiem kilka lat temu. Prawdopodobnie brakuje Ci drugiego daedrycznego przedmiotu z questa

dla Hircina z wilkołakiem Sindingiem czyli

Ill Met by Moonlight.

W zadaniu tym możesz stanąć po stronie bóstwa Hircina albo wilkołaka Sindinga. Przedmiotami do zdobycia są Hircine's Ring, którego nie masz albo Sinding's Skin. Myk jest taki że do trofika potrzebujesz dwa przedmioty, musisz zarówno ubić łowców wilkołaków aby zdobyć przedmiot od wilkołaka jako nagrodę jak i później zabić samego wilkołaka aby zabrać mu drugi daedryczny przedmiot. 

Zrób sejwa przed wejsciem do jaskini z czerwonym księżycem w tle a potem zrób jak wspominałem wyżej to trofik powinien wpaść bez problemu.

A jak zawaliłeś tego questa to zacznij grę od nowa i przejdź wszystkie daedryczne questy jeszcze raz :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...