Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem demko i muszę powiedzieć że to taki Fable na sterydach.

 

Rety, w pierwszym momencie byłem pewien, że to albo trolling albo jego autentyczna opinia o Dark Souls, ale przeczytałem to raz, przeczytałem drugi i trzeci i dopiero się kapnąłem, że kolega pomylił tematy i chodzi mu o Kingdoms of Amalur pewnie :D

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie mnie irytują goście, którzy transferują sobie itemy na nową postać i najeżdzają początkujących graczy, którzy jeszcze nie podnieśli broni nawet o jeden punkt.

Ostatnio postanowiłem wyżynac takich cwaniaczków. Tak jak oni, przeniosłem sobie na nową postać wypasiony ekwipunek i czekam przed Gargulcami na ataki. Bo tam jest tych "twardzieli" najwięcej.

Niesamowita radocha sprawić im zawód ;) . Zaznaczam że ja jestem ten dobry i nigdy nie najeżdżam początkujących :empathy:

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra, jestem przez Seath the Scaleless i mam ogromny problem. Znajomy dzisiaj się bawił u kowala i dischantował Occult Club i włócznię z elektrycznością (nie pamiętam nazwy), oprócz tego mam Drake Sword, kryształową halabardę Iwytrzymałość 20, obecnie nie "zużyta"), kilka rzeczy, których nie mogę używać i masę śmieci. I tu moje pytanie, gdzie zdobyć coś fajnego, jak najszybciej z Krytształowego Miecza, czegoś tam zrobić dobry wichajster. Obrażenia zadawane Seath są śmieszne :(

Odnośnik do komentarza

siła 20, dex 16, endu 36, vitality 35, att chyba 12-13 (2 sloty na pyro), pyromancy +15, great chaos fireball, great fireball, grat combustion, firestorm, złoty pancerz lorda, silver knight set itd (standardziki), zbroja havel (w niej sobie biegam), eagle shield, z broni oprócz drake sworda i crystal sworda sama chu.jnia, albo chu.jnia, której nie mogę używać :dance2:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Crystal sworda nie da się ulepszyć. Najlepiej zacznij od władowania w niego całego pyromacy jakie masz - great fireball i great combustion - nie powinno mu wtedy za dużo życia zostać i dobij go nawet tym drake swordem. Jeżeli masz Zweihandera to możesz go używać 2H, ewentualnie możesz jeszcze wyfarmić Man-serpent Greatsword (to też 2H) od Serpent Soldierów, którzy są w pobliżu celi, w której ląduje się po pierwszym spotkaniu z Seath'em.

Odnośnik do komentarza

Ekspertem raczej nie jestem(choć grę dwukrotnie przeszedłem) ale każda broń bedzie spoko tylko ją zupgradeuj i ewentualnie zrób z niej fire lub lightning. Ja grałem tą cięższą dzidą i katanami na light i calymoorem i zwiehanderem na fire. Oprócz tego jeszcze miecz od Nito mi przypasował. Da sie z tym orężem spokojnie ukończyć gre na ng+ :). Tu generalnie jest tak że każda broń jest dobra, a najlepsza jest ta którą CI sie najlepiej gra.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak zrobić fajną szynę z fire albo electricity? Włócznie bym naładował prądem, by była jak wcześniej, albo i lepsza, a jakiś miecz podpiął pod ogień. Mile widziany najszybszy i najłatwiejszy sposób, jeżeli mam na tym spędzić kilka h, to ja dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Skoro to ma być na dokończenie gry to masz spory wybór - ja za pierwszym razem biegałem sobie z takimi rzeczami jak np:

Murakumo

Quelaag's Furysword

Shotel

Greataxe

Claymore

Flamberge

Uchigatana

Washing Pole

Winged Spear

Zweihander

Do niektórych jak np. Greataxe musiałbyś trochę podciągnąć Strength, ale do PvE moim zdaniem jest bardzo przydatny.

Odnośnik do komentarza

-potrzebne tytanity do zrobienia broni z fire na początku gry można wyfarmić od slimów w kanałach zaraz przy ognisku,

 

-zwykły tytanit wypada od tych rycerzyków koło kowala Andrei, robisz sobie broń z divine i idziesz do katakumb do tego kowala, robi ci na początku broń z fire +5 ( nie trzeba embera), można też do niego spróbować przebiec na pałę ale po 5 nieudanych próbach zrezygnowałem i zrobiłem sobie toporek z divine

 

ja sobie wczoraj tak katanke zmontowałem świetna sprawa lepsza od drake sworda, no i niestety trzeba poświęcic trochę czasu na farmienie nic nie ma za darmo jeśli chce się w miarę na początku gry mieć niezły ekwipunek

Edytowane przez Uriziel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...