Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzuci ktoś fajnym bulidem dla pyromancera? (bardziej pod pve).

 

Dobij dexa do 45 (wtedy jest level cap jeśli chodzi o szybkość rzucania pyromancy), dorzuć sobie do tego jakaś fajną broń skalująca się z dexem i masz.

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem, że ludzie pytajac sie np o "build dla pyromancera" mają na myśli klase postaci którą wybrali na początek i nie wiedzą co z nią zrobić, prawda to? Czy jednak wiesz, ze chcesz miotać głównie ogniem?

 

Wiem wiem, przegrałem ponad 80h to jednak coś tam wiem o grze :P Jakoś naszła mnie ochota ponowie sobie zagrać. 

Odnośnik do komentarza

Czystym pyro właściwie nigdy nie grałem ale zrobiłem kiedyś taką Quelane: https://mugenmonkey.com/darksouls/?c=439812089673860976 Do pve nie potrzeba 45 dex, wystarczy 40 do skalowania z dex brońmi. Dla lepszego dmg mozna tez na głowe założyć Crown of Dusk a zamiast łuku moze przydać sie tarcza. Łapke pyro do pve mozna przełożyć do prawej reki. Właściwie buildy pyro mozna mieszać bez ograniczeń bo ogien sie nie skaluje wiec punkty mozna rozdać wedle własnego uznania.

 

Z gotowych hybryd pyro najczęsciej grałem jednak tymi:

https://mugenmonkey.com/darksouls/?c=261941947627173784

https://mugenmonkey.com/darksouls/?c=286936956258177482

Odnośnik do komentarza

a po huy, jak są gotowe buildy w necie. gry są po to, żeby grać, a nie zastanawiać się nad pi,erdołami 

 

słabe te buildy, za mało resistance. resistance jest ważne, bo daje obrone. wolf ringa bym wyebał. bronie też słabe, lepiej black knight halberd, jest dużo silniejsza 

 

powodzenia w pvp i pamiętaj - lecz sie dużo podczas walk żeby nie zginąć i w razie jakby nie szło wyciągaj szybko kabel !!! 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Kazub, rozumiem, że leczenie się w trakcie PvP jest nieodpowiednie i gardzisz nim? Sam osobiście się nie leczę, chyba, że zaczyna to robić przeciwnik. Samo PvP bardzo mi się podoba w Dark Soulsie, jest bardzo... powiedziałym, honorowe. Chyba jeszcze nigdy się nie spotkałem z sytuacją w której napastnik atakuje z zaskoczenia bądź na chama, chyba, że spotkamy się w jakiejś ciasnej lokacji nagle. Tak to zawsze w miarę możliwości odchodzimy na wolną przestrzeń, elegancko się witamy i dopiero wtedy zaczyna się taniec z mieczami/halabardami/maczugami/magią <3 Najbardziej honorowe walki są oczywiście w convenancie starego smoka, to jest bardzo fajne, że ludzie potrafią się tak wczuć w powierzoną im rolę :potter: 

 

Aa, no i mówię oczywiście tylko o walkach ze "zwykłymi" Black Phantomami, Blue to wiadomo, że się pieprzyć z grzesznikami nie będzie ;D

Odnośnik do komentarza

Ja wchodzę do new londo ruins, mam wanderer set, tą koronkę bustujacą czary, Hornet ring. Podbiegam do Bogu winnego pve plajera czekającego na jolly coopa, ten mi sie kłania a ja go z buta w pochyloną głowę albo WotG na przywitanie. A kiedy w szoku ob próbuje wypić estusa, ja wyjmuje sztylet i 1,7k leci w plery! Ołjeaaaaa1!1!1! Potem jeszcze wysyłam hejtmejla czy posmakowała mu moja Polska kiełbasa i w końcu moge spokojnie położyć sie spać. Kocham Dark Souls :€

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ważne jest miejsce walki gdzie można oczekiwać dostosowania do pewnych zasad a nie kolor fantoma czy to kto kogo najeżdża. Są raptem 3 takie miejsca (+ "prywatne" fight cluby, które zresztą łatwo rozpoznać) i poza nimi głupotą oczekwiać jest ukłonów i wszelkiej kurtuazji. Inwader zawsze powinien mieć pod ręką lloyd talismany i humanitki. This Is DARK Souls!

Odnośnik do komentarza

Ważne jest miejsce walki gdzie można oczekiwać dostosowania do pewnych zasad a nie kolor fantoma czy to kto kogo najeżdża. Są raptem 3 takie miejsca (+ "prywatne" fight cluby, które zresztą łatwo rozpoznać) i poza nimi głupotą oczekwiać jest ukłonów i wszelkiej kurtuazji. Inwader zawsze powinien mieć pod ręką lloyd talismany i humanitki. This Is DARK Souls!

 

Równie dobrze można w DeSie nadużywać scraping spear, ale to nie o to chodzi chyba, nie?

Odnośnik do komentarza

Lordran jest spore. Nikt nikomu nie każe siedzieć cały czas np w burdelu u Sifa. Osobiście nie lubie trollingu i unikam takich miejsc bo kręcą mnie tylko duele, ale tak jak napisałem, celem invadere jest ubicie hosta a tu wszelkie chwyty dozwolone (poza haxorami oczywiście). Ja tam nawet w miescach do dueli nigdy nie kłaniam sie pierwszy inwaderowi (kłaniam sie gdy sam najezdzam). Trzeba byc przygotowanym na wszystko i tyle.

Odnośnik do komentarza

dziwne, ja nigdy nie mialem problemow z dorwaniem gracza :P aaa, jak coś, to nie jestem w tym convenancie a nie chce mi się zapieprzać do Ash Lake, mam jedną łuskę przy sobie zdaje się.

 

Jeśli masz choć jedną łuskę, to będziesz mógł zobaczyć mój znak. Zwycięzca zdobywa łuskę, przegrany nic nie traci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...