Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Po skandalu związanym z molestowaniem seksualnym, Kevin Spacey zniknął ze świata filmowego, jednak mimo to do dystrybucji trafił ostatni film z jego udziałem. Fabuła produkcji Billionaire Boys Club rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles i jest oparta na prawdziwej historii. Grupa bogatych młodych ludzi chce zarobić miliony, wykorzystując do tego piramidę finansową. Spacey gra inwestora i oszusta, Rona Levina. Poza nim w obsadzie są również Ansel Elgort, Taron Egerton, Jeremy Irvine, Emma Roberts, Suki Waterhouse, Billie Lourd, Cary Elwes i Judd Nelson.

 

Film właśnie wkroczył na ekrany wybranych amerykańskich kin i zanotował kiepskie otwarcie. Produkcja nie była promowana ani dystrybuowana na szeroką skalę jak najlepsze blockbustery i pojawiła się w zaledwie 10 kinach w różnych miastach, ale mimo to wynik finansowy z pewnością zawodzi oczekiwania – w dniu premiery film zarobił jedynie 126 dolarów. Informacje zagranicznych portali wskazują, że Billionaire Boys Club debiutował w większych miastach, takich jak Miami, New Orleans czy Phoenix.

https://naekranie.pl/aktualnosci/fatalne-otwarcie-nowego-filmu-spaceya-zarobil-tylko-126-dolarow-3442279

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Masorz napisał:

Tak, ale mi się nie chce. Zresztą głupi pomysł, no szanujmy się!

No to był żart, niepotrzebny dział, tylko Twoje odniesienie się było dla mnie niezrozumiałe.

 

2 minuty temu, blantman napisał:

Głupi to mało powiedziane szczególnie że ja poza kinem oglądam filmy których 90 % tutaj obecnych by nawet nie ruszyło a i z marvela oglądam tylko niektóre te śmieszniejsze filmy a dc nie ruszam nawet palcem. :)

Biedny blantman, post na miarę jestem silny, mądry i dobrze się odżywiam. Zero dystansu.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, milan napisał:

No to był żart, niepotrzebny dział, tylko Twoje odniesienie się było dla mnie niezrozumiałe.

 

Biedny blantman, post na miarę jest silny, mądry i dobrze się odżywiam.

nie słucham kogoś kto ogląda vege. Niżej upaść nie można filmowo

Odnośnik do komentarza

Okej, aż wstałem do kompa przenieść posty.

Papryk Vegeta chuyowy filmmaker od jakiegoś czasu, ale obejrzałem Botoks, i wystawiłem mu aż 5/10.

O ile pierwsza połowa filmu jest o kant chuya rozbić, tak druga sporo lepsza a Stramowski ma bardzo spoko rolę pociesznego idioty.

 

Dyskutujmy.

Odnośnik do komentarza

Nie ma o czym, botoks to nawet nie jest film w zasadzie, tylko paru aktorów spotkało się by poimprowizować i nagrało to.

Jest określenie na oglądanie czegoś tak tandetnego, guilty pleasure? A do tego  w paru scenach jest przebłysk geniuszu z czasów serialu pitbull. 

Tyle, o dziwo ten cały botoks i tak lepszy niż kobiety mafii. Oczywiscie na żadnym nie byłem w kinie.

2 blantmany / 10.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ostatni raz nabrałem się na vege przy okazji zachwalanej kontynuacji pitbulla od tamtej pory obiecałem sobie nigdy więcej tego gówna :) 

 

 

Co do Kevina i filmu który przez jednego aktora jest zlewany przez kina to przykro się to czyta. Rozumiem że Kevin ma swoje na sumieniu ale zabawy rok temu z wymianą aktora 2 miesiące przed premierą albo teraz zlewanie dobrego filmu tylko z powodu jednego aktora w nim grającego... Dobrze że kroniki we wrześniu będą z Franko. Tutaj też się bałem nagłej podmiany aktora a serial jest w sumie jego popisem jak kiedyś house of cards kevina.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, blantman napisał:

Nie wiem ostatni raz nabrałem się na vege przy okazji zachwalanej kontynuacji pitbulla od tamtej pory obiecałem sobie nigdy więcej tego gówna :) 

 

 

Co do Kevina i filmu który przez jednego aktora jest zlewany przez kina to przykro się to czyta. Rozumiem że Kevin ma swoje na sumieniu ale zabawy rok temu z wymianą aktora 2 miesiące przed premierą albo teraz zlewanie dobrego filmu tylko z powodu jednego aktora w nim grającego... Dobrze że kroniki we wrześniu będą z Franko. Tutaj też się bałem nagłej podmiany aktora a serial jest w sumie jego popisem jak kiedyś house of cards kevina.

No bo HBO nie ma nic do zarzucenia Jamesowi i chwalą sobie współpracę z nim, więc żadnych takich akcji nie będzie.

 

1 minutę temu, milan napisał:

jest na torrentach z angielskim  tytułem. Ale ostrzegam, jezeli botoks był miksem, pomieszaniem, tak tutaj w zasadzie Vega zrobił  film by namówić Nianie na pokazanie cycków.

Tylko dla Kasi Warnke to zrobię. 

Jaki ten tytuł?

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wróciłem zajarany z Octopus Film Festival. Chcąc podzielić  się wrażeniami zacytujęego pewnego blogera: 

"Usłyszeć jak Krystyna Czubówna w czasie lektorowanie The Room mówi "Tommy Wiseau będzie celował w pochwę samicy znajdującą się tuż nad jej pępkiem" to jest jednak coś."

Kajetan Kusina - Kusi na kulturę

Wspaniały event, zobaczyć i usłyszeć panią Krystyna na żywo lektorującą "The room" Bezcenne. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...