Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Myślałem, gdzie to wrzucić i wybrałem pieprzenie!

 

Kolega z Krakowa robi ciekawy mini-serial, mocno inspirowany Lynchem i Twin Peaks - "Dziewczyny na rolkach". Zdjęcia są już praktycznie zakończone. Gość startuje od "zera" jeśli chodzi o marketing i pomagam mu dotrzeć do większej widowni. Chciałby by finalnie nie był to jednak serial na YouTube. 

 

Temat - lekkoduchowe dziewczyny na rolkach, koleżanki. Las. Mrok. Zaginięcie jednej z nich i dalsze konsekwencje. Gość ma oryginalne pomysły i jest moją bratnią duszą jeśli chodzi o konstrukcję myślenia o świecie. Tutaj krótka zajawka - LINK. Macie też tam cały profil z resztą materiałów, a tych jest sporo, w różnym klimacie, bo Mateusz chciałby stworzyć coś ala "uniwersum". Czyli?

 

Złudzenie, że aktorki grające dziewczyny na rolkach to prawdziwe laski z social mediów i real life.

Np. stworzył osobny profil dla Angeli, zakręconej fanki fitnessu. Angela prowadzi blog "Polskie dupeczki" - LINK.

 

Inne dziewczyny też coś tworzą, ale w mniejszym stopniu. Chcemy zaangażować również np. bota FB, żeby stworzyć złudzenie pisania z "Dziewczynami" na Messengerze z przekierowaniem na konkretne Call to action itp. 

 

Co o tym sądzicie? Wiecie może jak pomóc rozpromować jak najmocniej taki ambitny i niespotykany na PL rynku pomysł? 

 

Premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 4.06.2015 o 14:58, Hendrix napisał:

Jako, że właśnie oglądam:

Witches (1990) - klasyk. Kino familijne i Nicolas Roeg? Adaptacja książki Roalda Dahla? Ostatni film nadzorowany przez Hensona? Nie mogło się nie udać. Podoba się tak samo jak w dzieciństwie.  Anjelica Houston nadal creepy, scena posiłku nadal dobra (jedzenie zupy :D ). Charakterystyczna praca kamer i zbliżenia. Takich filmów dla dzieci się zdecydowanie już nie robi (no wcześniej raczej też nie xD).  Lubię powtarzać sobie ten film w takie popołudnia jak ten.

Ja donoszą media Anne Hathaway przyklepała rolę Grand High Witch i jestem trochę ciekaw jak Zemeckis poradzi sobie z dziś już kultowym dziełem zwłaszcza, że podobno Welcome to Marwen niezbyt się mu udał. Już zresztą zapowiedział spore zmiany względem książki i filmu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

https://media.multikino.pl/uploads/prices_pdf/20190206-101138/Gdansk.pdf

 

To ja coś źle patrzę i mam dałna z rana, czy o co chodzi w tym cenniku w Gdańskim Multikinie?

Jak biorę kup bilet na niedzielę to nalicza 16 zł. 

 

 

Tej, naprawdę w Gdańskim Multikinie dużo taniej niż w innych miastach xd

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...