Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

N xboxie najlepsze czasy światowej czołówki to 1.33.xxx, więc macie genialne czasy, do tej pory zazwyczaj liderzy naszej ligi byli parę sekund gorsi.

Chyba jakas pomylka...niemozliwe zeby czolowka robila 1.33 skoro tutaj juz kilku graczy ma 1:31...z czystej ciekawosci zrobilem dzis kilkanascie kolek i mam czas ok 1:30,5 na automacie.

Jestem przekonany ze osoby grajace na manualu zejda ponizej 1,29.

Odnośnik do komentarza

N xboxie najlepsze czasy światowej czołówki to 1.33.xxx, więc macie genialne czasy, do tej pory zazwyczaj liderzy naszej ligi byli parę sekund gorsi.

 

No to coś się nie starają na tym iksie :tongue: Na ps3 czołówka ma czasy w okolicy 1:27:xxx bodajże. Ja na razie 1:31:2xx ale w pierwszym sektorze mam jeszcze spory zapas ok 0,7sec po czym w kolejnych dwóch tracę to :confused:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najtrudniejszy jest zakręt nr 6 chyba najszybszy na torze, przy dobrym wyjściu z poprzedniego można go przejechać prawie bez odjęcia, udaje mi sie czasami, ale zazwyczaj wypadam albo za bardzo odpuszczam gaz i odrazu sekunda w plecy :verymad:. Co do przedostatniego zakrętu wystarczy wyczuć punkt hamowania i jest ok, mi pomaga baner "alianz" po prawej stronie :wink:

Chyba mój ostateczny czas: 1:30:458. Niewiem czy uda mi się poprawić, niewiem czy mi się chce. :sick:

http://img515.imageshack.us/img515/9858/23102010190.jpg

Edytowane przez FiFka
Odnośnik do komentarza

1.32.996 http://img257.imageshack.us/img257/9475/dscn2119ii.jpg

 

ps. dałem ciała z tymi najlepszymi czasami na x-ie, odpalił mi się ranking na mokrym, na suchej faktycznie normalne czasy są w granicach 1.27.xxx, bo nie liczę takiego 1.06.xxx bo wiadomo, ze to jakiś błąd, jest tez gość z czasem 1.20.xxx ale to tez nie rzeczywisty przejazd na pewno.

Odnośnik do komentarza

p17101020480001.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

1:30:611

 

Czas taki se, ale w sumie grałem może godzinę z powodu braku czasu. W czwartek wykręciłem 1:30:2xx to wyłączyłem konsolę jak debil bez zrobienia fotki. 1:29 a nawet 28 osiągalne, ale nie ma czasu. Może kilka punktów wpadnie, a jak nie to płakał nie będę:)

Odnośnik do komentarza

1. FiFka - 1:30,458

2. benito82pl - 1:30,491

3. orion50 - 1:30,611

4. filipppek - 1:30,668

5. maciucha - 1:30,689

6. lukaszt_89 - 1:30,891

7. Sarge - 1:30,957

8. pawel3569 - 1:31,208

9. Rausio - 1:31,552

10. GoltaR - 1:32,996

11. Ofsajd - 1:33,025

12. pawlo854 - 1:33,356

13. Saunter - 1:33,825

 

Gratulacje dla zwycięzcy oraz wszystkich uczestników :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Aktualna klasyfikacja generalna (po trzech GP):

http://www.speedyshare.com/files/24855741/Klasyfikacja.xls

 

Co do GP Malezji, bardzo wyrównana runda - pierwsza siódemka zmieściła się w różnicy 0,5 sekundy, nieźle :D . Gratulacje dla zwycięzcy (który zresztą automatycznie obejmuje pozycję wicelidera turnieju :) ) i dziękuję wszystkim za utrzymywanie dobrej frekwencji :thumbsup: . Mam nadzieję, że za tydzień nie będzie gorzej :) .

Odnośnik do komentarza

No i mam nadzieje że każda runda bedzie tak wyrównana. Jak dotychczas w Chinach 1.31xxx. Strasznie nie równy ten tor. Grając na automacie czesto i gęsto mam tak że piłuje silnik a biegu nie zmienia:( No i te trzy zakrety 90 są dość ciężkie. no i ostatni zakręt, wczoraj jadąc gorszy przejazd nadrobiłem w tymże zakręcie 0,4. No nie wiem czy ktoś na tym torze zejdzie poniżej 1.30. A co myślicie o tym żeby były dwa tory na tydzień? pierwszy czas do środy drugi do niedzieli. Bo mi sie wydaje ze jak wyjdzie gt to temat umrze:(

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...