Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ściągnąłem na weekend, wciąga jak cholera ale można dostać szału jak dobiera do party PanaPierogaPL albo KapitanaGwozdzia co kończą z 1/20/0, a potem biega jakiś nażarty dziad co soluje wieże :(

 

Mam nadzieję że potem jest lepiej, bo co druga gra kończy się tak (przegrana ofc, jeden sie rozlaczyl po 5 minutach a drugi poszedl afk :-))

nszmbxpvk91sklfhuok.jpg

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza
scuff niestety ale na wyższym lvlu poziom gry się nie zmienia
Dlatego ja od dłuższego czasu gram tylko w 5 premade. Inaczej się po prostu nie da. Szkoda czas marnować.
np. dostałem gościa z nickiem Polak3002 czy coś takiego i do(pipi)ał 0/12 na midzie :(
Jak komuś słabo idzie ale jest jeszcze chociaż uprzejmy to spoko. Najbardziej psują tą grę idioci którzy zawsze wszczynają jakieś flejmłory na chac'ie. Zwrócisz takiemu grzecznie uwagę a ten z ryjem -.-". Na całe szczęście późno w nocy jest ich troszkę mniej :sorcerer:
Odnośnik do komentarza

Granie na skandynawskim serwerze to samobójstwo.

Jak nie ma bandy typu "misiek97PL" który uważa że skoro on jest PL to wszyscy muszą mówić po naszemu i po 5 minutach stwierdza że "team noobs" i albo się rozłącza, albo zaczyna wbiegać w wieże przeciwnika. Ewentualnie trafiają się rosjanie którzy w pewnym momencie staną jak wryci i zaczną pisać ściany tekstu cyrylicą których nikt nie rozumie i tylko od czasu do czasu napiszą coś łamanym angielskim (you nob i repot u).

 

 

Na EU West też zdarzają się jednostki "wybitnie uzdolnione" ale nie aż tak często, plus znacznie więcej ludzi komunikuje się po angielsku. No i nie ma tak dużo baranów za których później wstyd się samemu przyznać do narodowości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...