Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wróciłem do LoLa, pograłem troche Brandem, ale po czasie mi sie znudził. Kupiłem Dr. Mundo, w którym z miejsca się zakochałem :D

Gra mi się nim cudnie, (pipi) z tasaka i gościu 1/4 hp nie ma + spowolnienie, a i zabić mnie niełatwo. Poprostu najlepsza [pod względem gustu] postać jaką kiedykolwiek grałem.

 

Co do rotacji to super, znajdują się w niej ponad 4 postacie, które miałem i mam zamiar przetestować, niech no tylko znajde czas żeby zagrać :/

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Ej, takie pytanie:

Zapewne kilka osób tutaj ma jakieś skiny kupione. Jakie są wasze ulubione (wizualnie, nie jaki ulubiony skin ulubionego champa). Jak byście musieli oddać wszystkie skiny i mogli zostawic, powiedzmy tylko 3 - na zawsze. Co by to było?

 

U mnie zdecydowanie Feral Warwick i Blood Moon Akali :)

Odnośnik do komentarza

- Uncle Ryze

- Littleknight Amumu

- Cryocore Brand

(- Primal Udyr, kupiłem go tylko dlatego, że za(pip)iście wygląda tygrys)

 

jeśli chodzi o wizualki, chociaż pewnie fajnie byłoby rozszerzyć tę liste o Pax Jaxa czy Victorious Jarvana (mega loadscreen).

A jak dla ulubionych postaci to:

 

- Black Alistar

- Taric of the 5th Age

- Pentakill Sona

(- Sailor Gankplank - ma colta, rox)

 

gdyż gram tylko supportami.

 

Ale generalnie ciężko by się było zdecydować na te kilka skinów, staram się do każdej postaci mieć najfajniejszy z tych, które można kupić, gorzej jak wychodzi jakiś nowy :sweat:

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

- jego dash daje więcej AS niż skill Tristany

 

Się nie zapędzaj, 80% AS na 4 sec to nie jest 90% na 7 sec.

 

Graves jest spoko, totalnie pogrzebał resztki sensowności Miss Fortune na bocie, OP raczej nie jest bo przeciwko większemu zasięgowi na linii dostaje soczysty w(pipi), ale Q i R bije przekoksanie to fakt, pomijając za(pipi)iste particle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...