Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa szkoła.

Ogólnie chodzi o to by mieć dwie linie solo (top i mid). Szybciej zdobywają expa i golda wtedy. Do tego jungler, czyli koleś niewidoczny na mapie przez większą cześć gry, stanowi ciągłe zagrożenie dla przeciwnika bo nie wiesz gdzie i kiedy się pojawi.

Pomijam takie aspekty jak zabezpieczanie buffów dla mid/bot oraz dragona i barona.

Odnośnik do komentarza

najlepiej wziac jakiegos noob stompera i isc na solo topa. Nie wiem jak to teraz wyglada ale jak gralem to morde, garen, lee sin, riven, singed, rumble i inne offtanki sprawdzaly sie dobrze. na elo hell to szczegolnie morde, albo wyfarmiony nasus.

Oj garenem swego czasu sporo grałem. Śmiesznie było bo na niskich lvl'ach ludzie nie umieli go skontrować i siekałem kille jak głupi. Jedyny problem jest taki ,że garen w late game potężnie traci.

 

W sumie możecie mieć rację z tym solo topem. Jednak ból jest taki ,że trzeba mieć przynajmniej kilka postaci na tego topa ;)

Jax'a bym może kupił? Jego 1vs1 mało co kontruje z tego co się orientuję.

Edytowane przez STERN
Odnośnik do komentarza

Story of my life (w sumie to story z dziś jeno :P)

 

 

Normal, 5vs5. Widzę że pierwszy pick to jungle Warwick. Drugi pick mid lane Kassadin, trzeci pick Alistar. Jak do tej chwili niezłe picki. Czekam na czwartego co by wiedzieć czy idę na bot czy na top.... czekam i widzę Darius. Już mam brać Ashę moją ulubioną ale czytam, "ME AND ALISTAR BOT NOOBS!!!!!!!!!!!!!" (dosłowny cyctat). Już wiem, że gra będzie z dupy. To wiedziony trollowaniem jaki rozpoczał bot wziąłem Evelynn i poszedłem na top - a co!

 

 

 

98874911.jpg

 

 

 

W grze się okazało, że na topie wróg ma Maokaia.

Na koniec laning phase wynik miałem 3/0/2 i o 15 CS więcej niż Maokai. Evelynnka "żondzi" - stare dobre czasy normalnie :)

 

 

Jakie numery odwalał premade na bot (poza mega ostrym feedowaniem przeciwnika?

- Darius: "Frozen Heart on Warwick - OMFG, what a noob"

- Alistar: "Evelynn always last to the fight and a Lich Bane - unranked noob" - no nie kurfa, rzucę się pierwszy z inicjacją xD

- Darius: "Report WW for stealing my jungle creeps, stupid idiot!"

 

 

 

Przegraliśmy, trudno się mówi, ale już dawno nie spotkałem AŻ TAKICH idiotów _-_

 

 

 

 

 

PS: Rework modelu Miss Fortune? xD

 

 

82470128.jpg

Odnośnik do komentarza

Daaaawno nie grałem, ale ostatnio mam ochotę. Tylko boję się grać na normalach bo przegrany mecz z 4 feedującymi randomami to zwykła strata czasu, więc wymiatam z botami, przed chwilą 22/0 Morganą. Jaki AP jest tak dobry jak ten upadły anioł?

 

Jak lubisz skill shoty to Brand jest całkiem fajny, gram nim troche ostatnio.

Boty to straszny fail, lepsza przegrana z ludźmi niż wygrana z botami, można sięczegoś nauczyć przynajmniej. U mnie wszystkie gry z ai koncza sie podobnie:

3m908k9jhv2pem2ug6xb.jpg

Odnośnik do komentarza

To nie jest licznik minut gry, wszystko trwalo kolo 22

 

Chyba nie jesteście tymi co zaczynają grę od 0/1/0 i "sorry first time this hero" bez testowania na botach? =/

Ja sobie gram pierwsza z botami zeby obczaic postać a potem na normalu szlifuje skill.

Na rankedach biore tylko champow ktorych ogarniam przynajmniej dobrze ;)

 

(pipi) mnie strzeli z tymi rankedami zaraz. Dobiłem w koncu do 1100elo to znów spadłem bo trafiłem gównixy w teamie >.>

Edytowane przez STERN
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...