Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

No takie jest założenie w głowie większości: "nie idzie mi - wina junglera, bo go nie było". Ludzie nie rozumieją, że jungler idąc od jednego buffa do drugiego na chwilę przed 4 minutą będzie u nich w okolicy. Większość wtedy pcha. Mija minuta, dwie - giną bo wciąż pchali, ale winą junglera bo jak był to nie pomógł a potem se poszedł w pipu.

To co mwóisz to też boląca przypadłość. Support robi co może, poświęca się, a carry daje pupy. Albo Vayne lvl 2 dive pod wieże, bo ma przecież Sorakę z Healem ze sobą.... ale heal co 18 sekund, a wróg nie śpi. Człowieka ogarnia niemoc, bo wiesz żeś lepszy od swojego "kolegi obok" ale samemu guzik zrobisz.

 

Ja nie lubię grać mid. Nigdy nie umiałem, nigdy nie lubiłem. Preferuję top, junglę albo support gdzie mogę grać inicjatorem/tankiem/healerem ;)

Odnośnik do komentarza

heh w solo que to zostalem kiedys skrzyczany ze po zabiciu kolesia na swoim mid i popchnieciu creepu pod jego turret przyszedlem katarina gankowac bot i mialem double kill no bo jak smiem przychodzic im fragi zabierac i by sobie poradzili. no to nastepnym razem poszedlem top i slysze ze na bot enemy double kill bo jednak sobie nie poradzili...

o tym jak support lub tank krzyczy ze kradne mu fragi grajac miss fortune to juz nie wspomne bo osoby ktore rozumieja ze lepiej by adc sie sfeedowal to moge policzyc na palcach jednej reki.

Odnośnik do komentarza

pretensje do junglera mają zawsze ci co pchają jak po(pipi)ani bez wardów i dziwią się ze wrogi jungler jest u nich ciągle a ty nie przychodzisz.

 

o tym jak support lub tank krzyczy ze kradne mu fragi grajac miss fortune

 

lolol, z kim Ty grasz....

 

 

 

Ja w ogóle nie gram z randomami. Wolimy poczekać godzinkę na kogoś normalnego niż zagrać chociażby z 1 ciulem, 4 na 5 gier ciul niszczy zabawę, na jakiej pozycji by nie grał :potter: Bez skypa/venta/mumbla też już nie potrafię grać.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie draft jest niegrywalny praktycznie. To chyba moje szczęście, ale nim się zacznie mecz ludzie muszą wyjść jakieś 500 razy z kolejki bo ktoś im zabrał ich rolę etc. W normalach nie masz za to kary, więc się nie pierdzielą i wychodzą. Próbowałem kilka razy ale rozpoczęcie gry trwało dłużej niz sam mecz to mi się odechciało.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem. Ale ludzie tak często się fochają w draftach, że odpalenie gry trwa wieki więc se odpuściłem. Takie są moje doświadczenia z Draft Mode (wtedy jak wszedł do normali).

 

Mnie to obecnie już żadne picki nie irytują. Taric mid i Annie w jungli? No problems, mnie to nie stresuje. Wezmę se coś czym grac nie umiem za dobrze by wczuć się w postać i tyle.

Odnośnik do komentarza

te same doswiadczenia co kazuun

ludzie chca sie bic o swoja role a "mid or feed" jest juz klasykiem w necie, nawet jak trafie ogarniety team i ladnie sobie w zgodzie powybieramy to ktos z przeciwnej wyjdzie.

w czasie co trwa odpalenie tego drafta to ja moge skonczyc blinda czesto. a ze obecnie zalezy mi na wbiciu 30 i farmieniu ip na varusa i vayne to szkoda mi czasu na takie cos

 

zwlaszcza ze gram adc to gdzie tam counter picki

Odnośnik do komentarza

W LoLa gram około 2,5 roku, więc nie są to historie z czasów levelowania konta w żadnym przypadku :P

Tak jak mówi Gattzu. W czasie nim mi się rozpocznie Draft Mode game mógłbym odpalić i prawie, że skończyć grę Blind Mode. Fakt, że długo już nie próbowałem, może się ludzie trochę uspokoili z tym. Po prostu omijałem ten mode później by ominąć ewentualne frustracje.

 

Dalej. Mnie się zdawało, że Gattzu ma już lvl 30 na EUNE i teraz zrobił nowe konto na EUW. Ale może coś po prostu po(pipi)ałem.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dostali zbyt dużego stompa na midzie, żeby mogli choćby na chwilę stamtąd zejść i zrobić coś z tymi invejdami. W sumie dobra taktyka, żeby docisnąć mida do tego stopnia, żeby nie mógł nigdzie roamować, zwłaszcza, jeśli jest na nim duo, bo to praktycznie zostawia reszte teamu samą sobie.

Nie oglądałem nic. Możesz napisać kto grał czym i przeciw komu/czemu? Jakie duo, kto pchał mid etc...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...