Skocz do zawartości

Beyond Good & Evil HD


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już gameplay.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dod3ONcrL8s&feature=player_embedded

 

Co się rzuca w oczy to podrasowane trochę postacie. Natomiast sama lokacja również daje radę, bo Black Isle to była chyba najładniejsza lokacja w Hyllis. :]

 

Jak na razie BG&E prezentuje się znacznie lepiej, niż POP na screenach.

 

Edit:Niech ktoś usunie jeden temat, bo nie wiem czemu wrzuciło dwa naraz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mam wątpliwości- owszem, BG&E bardzo przypadło mi do gustu ale jesli rozebrać by tę grę z przyjemnej otoczki i głównego duetu świetnych postaci to tak naprawdę zostaje mechanika i rozgrywka która była co najwyżej dobra i niczym nie zaskakująca już w momencie premiery, a tutaj od Ubi dostajemy w zasadzie to samo ładnych parę lat później. Miałem nadzieję raczej na konkretną zapowiedź dwójki niż na chamsko odgrzany kotlet (ale kupić pewnie i tak kupię :rolleyes: )

 

 

Odnośnik do komentarza

A czym bronią się inne gry remasterowane w HD? God of War, Sly, PoP to gry z poprzedniej generacji. Dla większości graczy to mily powrót do przeszłości w podniesionej rozdziałce. Tak samo jest w kwestii Beyond'a, choć nikt nie zabrania tego kupować nowemu pokoleniu graczy. Jednak nie czarujmy się: czy ktoś kto grami interesuje się od niedawna sięgnie po grę z PS2? Kiedy pod nosem leża takie gry jak Uncharted, Killzone i reszta znakomitych produkcji? Takie reedycje są robione głównie dla fanów i tych, którzy wcześniej grali. Nie są to jakieś duże koszta produkcji a sama inicjatywa jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

BG & E jest genialne i basta :) Ten klimat, ta muzyka, ta opowieść, ci bohaterowie. Ehh Top 5 gier mojego życia. Ma oryginała na PC ale wersje na PS3 łyknę bankowo, aby oddać hołd...

 

 

Wiem, że to gra praktycznie jedyna w swoim rodzaju to jakby ktoś bardzo chciał coś z podobnym klimatem, tajemnicą itp to polecam Dreamfall na pierwszego i Xboxa i PC. Gra ma to coś, to co miało także BG & E, a mechanika także znacznie nie odbiega.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj moim zdaniem odbiega odbiega, bo choć klimat owszem ciekawy i dość unikalny a Zoe rzeczywiście jest jedną z najbardziej uroczych bohaterek w historii gier (a wersji PC również najlepiej zdubbingowanych) i spokojnie można ją postawić z Jade w jednym rzędzie to sam Dreamfall to niestety ciekawa i oryginalna ale jednak popłuczyna po Longest Journey, ze skopanym gameplayem i przekombinowaną fabułą.

Zagrać warto ale BGaE jest na pewno bardziej grywalną i ze wszech miar przemyslaną produkcją.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...