Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


schabek

Black Ops  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?

    • Śmiechu warte
      0
    • Dość łatwe
    • Nie dla casuali
    • Wymagające dużego skilla
    • Platyna tylko dla veteranów
      0


Rekomendowane odpowiedzi

3 trofea ukryte. Kolory nieznane.

 

BRĄZOWE

Sacrifice

Upewnij się, że twój oddział bezpiecznie ucieknie z Kuby

 

Death to Dictators

Użyj pojedynczego naboju aby zastrzelić Castro

 

Give me liberty, or give me death

Ucieknij z Vorkuty

 

Slingshot Kid

Zniszcz wszystkie cele dla procy w 3 próbach

 

VIP

Otrzymaj rozkazy od Lancera

 

A safer place

Sabotuj sowiecki program kosmiczny

 

Tough Economy

Użyj nie więcej niż 6 kierowanych rakiet TOW aby zniszczyć czołgi w obronie Khe Sanh

 

Looks don't count

Przełam oblężenie w bitwie o Khe Sanh

 

SOG Rules

Odzyskaj dokumentację i dezertera z Hue City

 

Raining Pain

Zabij 20 NVA używając wsparcia powietrznego w Hue City

 

The Dragon Within

Zabij 10 NVA używając naboi Dragon's Breath

 

Heavy Hand

Użyj Grim Reaper aby zniszczyć umiejscowienie MG

 

Up close and personal

Zdejmij po cichu 3 VC

 

Double Trouble

Używaj tylko broni trzymanych w dwóch rękach aby uciec z Kowloon

 

Broken English

Ucieknij z Kowloon

 

Never get off the boat

Znajdź sowiecki kontakt w Laosie

 

Russian Bar-B-Q

Spal 10 wrogów przy użyciu miotacza ognia w kompleksie POW

 

Some wounds never heal

Ucieknij przeszłości

 

I hate monkeys

Zabij 7 małp poniżej 10 sekund w laboratoriach Rebirth

 

Clarity

Złam kod

 

Double Whammy

Zniszcz oba helikopter kierowanymi rakietami TOW z pokładu statku

 

Frag Master

Zabij 5 wrogów pojedynczym granatem

 

Sally Likes Blood

Zademonstruj zabójcy ekonomiczną wrażliwość zdejmując trzech wrogów jedną kulą

 

Unconventional Warfare

Użyj wybuchowych śrub (bolts) aby zabić 30 wrogów

 

Closer Analysis

Znajdź wszystkie ukryte intele

 

Matinee

Obejrzyj klip filmowy z przyjacielem

 

Gamblin' Fool

Ukończ 5 meczów-zakładów (Wager Matches) 'przy forsie' ('in the money')

 

You can do it

Osiągnij 10 rangę w podstawowym treningu (Basic Training)

 

The Collector

W trybie Zombie, kup każdą broń ze ściany w pojedynczej grze

 

Hands Off the Merchandise

Zabij złodzieja z Pentagonu zanim uda mu się ukraść twój rozładunek

 

Sacrificial Lamb

Zabij 6 zombie po tym jak zostaniesz trafiony z kuszy Pack-a-Punched

 

'Insert Coin'

Zdobądź dostęp do terminalu i walcz z siłami Cosmic Silverback w Dead Ops Arcade

 

Easy Rhino

W Dead Ops Arcade, użyj Speed Boost aby przedrzeć się przez 20 lub więcej wrogów za jednym razem

 

SREBRNE

Vehicular Slaughter

Zniszcz wszystkich wrogów w pojazdach podczas ucieczki z więzienia

 

Lord Nelson

Zniszcz wszystkie cele i struktury zmierzając w kierunku rzeki

 

Pathfinder

Poprowadź oddział przez sowiecką placówkę tak aby nie zostali zabici

 

Mr. Black OP

Wejdź do sowieckiej stacji przekaźnikowej nie zostając wykrytym

 

With extreme prejudice

Dostań się do kompleksu POW w Hind używając tylko rakiet

 

Light Foot

Ucieknij ze statku z czasem 2:15 pozostającym na zegarze na poziomie trudności Veteran

 

No Leaks

Przedostań się przez gaz NOVA 6 nie umierając na Rebirth Island

 

Stand Down

Ukończ kampanię na dowolnym poziomie trudności

 

Down and Dirty

Ukończ 'SOG' i 'The Defector' na poziomie trudności Veteran

 

It's your funeral

Ukończ 'Numbers', 'Project Nova' i 'Victor Charlie' na poziomie trudności Veteran

 

Cold Warrior

Ukończ 'Operation 40', 'Vorkuta' i 'Executive Order' na poziomie trudności Veteran

 

Not Today

Ukończ 'Crash Site', 'WMD' i 'Payback' na poziomie trudności Veteran

 

Burn Notice

Ukończ 'Rebirth' i 'Redemption' na poziomie trudności Veteran

 

ZŁOTE

BLACK OP MASTER

Ukończ kampanię na poziomie trudności Hardened lub Veteran

 

PLATYNA

Platinum Trophy

Odblokuj wszystkie inne trofea

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Brakuje mi 5 ( w sumie to 3 bo dwa łyknę od ręki) forfików do Platyny (Veteran dał popalić, ehh)

 

Sacrificial Lamb

Zabij 6 zombie po tym jak zostaniesz trafiony z kuszy Pack-a-Punched

 

i ukryte:

 

See Me, Stab Me, Heal Me (nie wiem jaki opis po polsku jest xD)

Fire a Pack-a-Punched Ballistic Knife at a downed ally to revive them from a distance.

 

O co w nich chodzi? Pierwsze jak rozumem to ktoś z teamu musi meć kuszę i mnie trafić, tja?

 

a w drugim to kompletnie nie wiem ke passa - skąd wziąć ten nóż?

 

The Collector

W trybie Zombie, kup każdą broń ze ściany w pojedynczej grze - może jakaś ustawka? Nigdy nie grałem w zombiaki... i jestem cienki jak dupa węża ;)

 

BTW: Jak jakieś trofeum ma wpaść to gra freezuje lub zarywa - też tak macie?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

no te trzy trofea za zombiaki powalone są

- kusza - musi być zupgrejdowana w maszynie( co kosztuje 5k), ptem ktos w Ciebie strzela a ty tym wybuchem musisz 6 zombiaków zniszczyć. z tego co zauwazyłem to kuszy ne ma w kinie.

 

 

See me - stab me - heal me - musisz miec nóż balistyczny (jest w kinie np.), podpakować go w maszyne (5k), potem ziomek musi zginać, a Ty wskrzesić go strzałem z noza.

 

Collector najlepiej zrobic grając we 4ch ogarnieta druzyną - jeden gracz gromadzi kase i kupuje bronie, a reszta otwiera na zmiane drzwi i sama w miare sie uzbraja.

 

nie podobają mi sie one, ale jak ktoś chce to ja chętny jestem na ustawke również( narazie idzie jako tako, sam do 12 rundy dochodze).

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję ustawić się na piątek/sobota i wbić te trophy. Max. liczba graczy to 4 chyba ale można się później wymieniać. Chociaż pewnie o ustalonej godzinie i tak zjawi się połowa tych co się zgłaszała.

 

To proponuję zrobić listę chętnych, do piątku/soboty (to się ustali) każdy chętny pewnie się zgłosi ;)

 

1. schab0795PL

 

 

Dopisywać się chłopaki ;)

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję ustawić się na piątek/sobota i wbić te trophy. Max. liczba graczy to 4 chyba ale można się później wymieniać. Chociaż pewnie o ustalonej godzinie i tak zjawi się połowa tych co się zgłaszała.

 

To proponuję zrobić listę chętnych, do piątku/soboty (to się ustali) każdy chętny pewnie się zgłosi ;)

 

1. schab0795PL

2. Ukarzyciel

 

 

Dopisywać się chłopaki ;)

 

Dopisany.

 

Ogólnie warto pamiętać, żeby nie otwierać nowych pomieszczeń pomiędzy rundami - jeśli otworzysz przejscie dalej podczas trwania rundy to z tego nowego miejsca zombiaki zrespawnują się dopiero przy starcie nowej rundy, przynajmniej tyle wynika z moich obserwacji. W kinie jest trudno ogarnąć wszystko bo są te psy głupie, wtedy troche trzeba się rozproszyć. Liczba psów jest zależna od ilości Graczy - na każdego Gracza przypadają dwa psy na spawn, a spawnów w rundzie jest 4, wiec jeśli Gracze są lekko rozproszeni i kazdy szybko zabija swoje dwa psy to nie powinno być problemu.

 

Kolejnym aspektem jest jak najszybsze włączenie prądu - dzięki temu mamy dostęp do maszyny z revivem (za 500, jeśli się umrze to system nas automatycznie wskrzesi, a podczas wskrzeszania strzelamy dual gunami rozalającymi wszystko dookoła) i do teleportu, który daje chwile wytchniena i dostęp do maszyny upgradeującej bronie( za 5000), i jeszcze refill Granatów za 250/szt.

 

 

A i jeszcze jedno - w kazdym segmencie kina jest lokacja gdzie mozna znaleźć skrzyne z randomem - skrzynia taka za 950 losowo daje jakąś broń - od najgorszego badziewia, przez karabiny, wyrzutnie, snajpy a na nozu balistycznym koncząc.

 

moze to wiadome jest, ale ja byłem na początku skołowany. teraz ogarnąłem jako takie podstawy to się dzielę ;)

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję ustawić się na piątek/sobota i wbić te trophy. Max. liczba graczy to 4 chyba ale można się później wymieniać. Chociaż pewnie o ustalonej godzinie i tak zjawi się połowa tych co się zgłaszała.

 

To proponuję zrobić listę chętnych, do piątku/soboty (to się ustali) każdy chętny pewnie się zgłosi ;)

 

1. schab0795PL

2. Ukarzyciel

3. Słupek

 

Dopisywać się chłopaki ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam w zombie pograłem z 20min i nie czaję za bardzo o co chodzi, więc napewno rada jakaś się przyda ;]

Mam podobnie ale do weekendu mam nadzieję, że to się zmieni.

 

 

Ja proponuję ustawić się na piątek/sobota i wbić te trophy. Max. liczba graczy to 4 chyba ale można się później wymieniać. Chociaż pewnie o ustalonej godzinie i tak zjawi się połowa tych co się zgłaszała.

 

To proponuję zrobić listę chętnych, do piątku/soboty (to się ustali) każdy chętny pewnie się zgłosi ;)

 

1. schab0795PL

2. Ukarzyciel

3. Słupek

4. herbatnikpl

Dopisywać się chłopaki ;)

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

ok, piątek świetnie pasuje.

 

Ogólnie to mamy trzy głupie achievementy do ogarnięcia - z czego dwa zależne są troche od szczęścia - nóż balistyczny i kusza są do wylosowania jedynia w tych randomowych skrzyniach - a potem jeszcze trzeba je przerobić w pack-a-punch machine...

 

Ja proponowałbym zebyscie sobie poogarniali samemu dzisiaj tryb - co i jak działa, możliwości jakie macie i ogólnie lokacje.

 

- może niektórzy nie wiedzą, ale jak naprawiacie okna, to możecie przeładowywać i stać tyłem do okna. BA - można nawet strzelać w tym czasie

- jak naprawiacie okna, to odwracajcie się od niego i skanujcie okolice czy wszyscy sobie radzą.

- jak ktoś jest martwy i wymaga wskrzeszenia to nie biegnijcie do niego 'na chama' tylko upewnijcie się, że macie wystarczającą ilość czasu na to - lepiej zeby jedna osoba lezała na glebie niż dwie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, masz jeszcze Trofika (Hands Off the Merchandise) z pewnym szpiegiem, ale to samemu można bez problemu zrobić pewnym fajnym sposobem :) Ale to najpierw skończ grę bo motyw jest przezabawny ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...