Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


schabek

Black Ops  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?

    • Śmiechu warte
      0
    • Dość łatwe
    • Nie dla casuali
    • Wymagające dużego skilla
    • Platyna tylko dla veteranów
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ileż emocji tam wczoraj było, późny wieczór/noc i darcie mordy bylo slychac na ulicy chyba ;]

 

za pierwszym razem wylosowała nam sie skrzynia w drugim pomieszczeniu, miałem kasy akurat na 3 losowania - wylosował mi sie najpierw jakis karabin, nóż (ale niepotrzebny juz) i kusza ;]]]

 

fak je, ciekawie wczoraj było nie powiem :D

Odnośnik do komentarza

PLATYNA:) dzieki Ukarzyciel i Karol!

same here :DD !!

Spróbuję rundę albo 3 metodą Kyo ze splitem, a nuż nóż się wyfarci i pomielimy już bez użerania się z tym.

 

Tylko że ma to jeden cholerny minus - niestety gdy 2 gracz ginie (w sumie jakikolwiek) to odejmuje punkty - ale nie jest to niemożliwe jak pokazuje mój przykład - dzisiaj już nie odpuszczę - platyna siądzie na 100% ^^

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

zaraz bede moge pomoc:) imo w 3 w teatrze najlatwiej, czemu? bo tak jak mielismy wczoraj po otwarciu drzwi biegalismy duzym kolem - wsparcie Ukarzyciela(szot) i Karol (ten kosmiczny pistolecik) bo ja bylem bez ammo. Pozatym latwo mozna bylo nabic punktow w tym pomieszczeniu z pradem bez otwierania go (Ukarzyciel tyly) ja i Karol z przodu. Mysle ze kusza to nie taki problem jak noz - wczorejsze losowanie mnie w tym utwierdzaja;)

Odnośnik do komentarza

Ooo to co gramy? Ja też bym mógł za jakieś 10 minut.

 

Kusza już z głowy właśnie po kilkugodzinnej grze z Kyo udało nam się wbić (to znaczy mi bo Kyo już miał to trophy ;]). Hurrraaa...

Co śmieszne przez tyle godzin grania ANI RAZU NIE TRAFILIŚMY NOŻA...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dobra - Platyna Panowie :] Zrobiona samodzielnie - te dwa ostatnie dziabnięte oczywiście SOLO na splicie - a najśmiesznijsze że już miałem iść spać - jak zwykle "jeszcze jeden raz" i weszło :]

 

Dobra noc xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Witam przez ostatnie parę dni doszedłem do 6 misji na VETERANIE a nie dostałem za niego trofea.Widziałem że jest trofeum za 3 pierwsze misje na vetku ale go nie dostałem.Za poszczególne misje trofea brązowe dostaje.Jestem pewien na 100% że gram na veteranie w czym może być problem?

Odnośnik do komentarza

Dobra - Platyna Panowie :] Zrobiona samodzielnie - te dwa ostatnie dziabnięte oczywiście SOLO na splicie - a najśmiesznijsze że już miałem iść spać - jak zwykle "jeszcze jeden raz" i weszło :]

 

Dobra noc xD

 

Nooom może jeszcze nie platyna ale w końcu nóż zaliczony ;]. Ulga jak cholera, ogólnie te dwa trofea za zombie (kusza i nóż) to jedne z bardziej porytych pucharków jakie ostatnio wbijałem ;].

 

Jeszcze raz thx.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dobra - Platyna Panowie :] Zrobiona samodzielnie - te dwa ostatnie dziabnięte oczywiście SOLO na splicie - a najśmiesznijsze że już miałem iść spać - jak zwykle "jeszcze jeden raz" i weszło :]

 

Dobra noc xD

 

Nooom może jeszcze nie platyna ale w końcu nóż zaliczony ;]. Ulga jak cholera, ogólnie te dwa trofea za zombie (kusza i nóż) to jedne z bardziej porytych pucharków jakie ostatnio wbijałem ;].

 

Jeszcze raz thx.

Nie za ma co ^^ - ta ostatnia gra to była czysta przyjemność ;] Powodzenia z tą Platynką!

 

Teraz tak pierwszy raz pograłem na rundy - wynik uważam że niezły - 22 rundy i ponad 53k Solo.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ten glitch już nie tylko u Ciebie się pojawił. Inni ludzie też mają ten problem. Po prostu czasami zdarza się, że nie zalicza tych trofeów na vetku. Pozostaje Ci jedynie jeszcze raz wszystko przejść :/

tez tak mialem - nie naliczylo mi 2 trofkw za veterana. wystarczylo ze potem przeszedlem pierwsza misje potrzebna do zaliczena danego achievementa i wpadło.

Odnośnik do komentarza

Panowie to super! Teraz mozna grac juz na luzie w Zombiaki. Ostatnio jak gralismy szot zrobiony na maksa, do tego speed cola, jug, i dt i trup zombiakow scielil sie gesto. Teraz mozna w koncu fun wyciagac z gry;)

no to ja rozumiem, mój ulubiony stakeout rozwali zombiaczki w pył - w połączeniu z double tapem i speed colą musi być zajebiscie miodnie :D

 

cisniemy ! ciekawe ile rund dalibyśmy ogarnąć ;>

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie.

 

Chciałbym w końcu ugryźć veterana (i chyba niestety sprzedać BO przy tych cyrkach... ;/) ale naczytałem się o problemach z trofeami. To znaczy jest jakaś zasada kiedy wpadają, kiedy nie? Np. w GoW 2 trzeba było od razu zaliczyć jakiś tam bossów bo inaczej nie wpadało trophy.

 

Czy może poprawili to tym patchem :turned: ? Tym którym nie wpadło trophy a wpadło za drugim razem co zrobiliście?

 

Cholera nie mam zamiaru przechodzić dwa razy vetka...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...