Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


schabek

Black Ops  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?

    • Śmiechu warte
      0
    • Dość łatwe
    • Nie dla casuali
    • Wymagające dużego skilla
    • Platyna tylko dla veteranów
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zaraz nawet mogę. 21:40 muszę wyjechać na 20-30 min. ale wrócę.

 

A dzisiaj sam to prawie zrobiłem na splicie. Jedna postać tylko niech zbierze 750 pkt. i otworzy drzwi... A dalej samo idzie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

To jak możecie to najpierw przeczytajcie to, bo po drodze może nie być czasu na dokładne wyjaśnienia.

Rundy 1-4/1-5:

Każdy przy swoim oknie strzela w zombie z pistoletów(!) żeby zarobić jak najwięcej punktów. Nie kupujemy żadnych broni aż do momentu, kiedy będziemy mogli w trzecim pomieszczeniu kupić MP40.

Kolejno:

1 runda: trzy/cztery strzały w zombie i nożem poprawić.

2 runda: cztery/pięć strzałów w zombie i nożem poprawić. Jeżeli zabraknie amunicji to tylko nóż.

3 runda: dwa magazynki i nożem poprawić.

Kolejny dwie rundy podobnie do trzeciej. Do tego naprawimy okna przy końcu każdej rundy, no i w rundach 2/3 powinniśmy wypuścić jakieś zombie żeby dały max ammo, podwójne pkt itp. Zapewne uda się bez kombinowania. Następnie w rundzie 4 lub 5 otwieramy drzwi dwa razy, zabijamy psy, czekamy w tym samym pomieszczeniu żeby dobić punkty. Dobijamy sporo punktów i przy 8 fali wchodzimy do głównej sali, włączamy prąd i gonimy kupić Juggernauta za 2500pkt.

A problem jest taki, że nie wiemy gdzie jest pudełko. Możliwe że będzie w mijanych pomieszczeniach ale może też być jeszcze za zamkniętymi drzwiami. W takiej sytuacji otwieramy te drzwi i okradamy pudełko do końca. Jeżeli do 10 rundy nie uda nam się wylosować Crossbow to reset, bo zombies później są za silne. Jeżeli jednak się uda to osoba posiadająca tą broń musi zebrać 5000pkt i ulepszyć kuszę. W tym celu włączamy teleporter i jedziemy go ulepszać. Na górze NIE zrzucamy żadnych granatów. Jak wrócimy na dół czekamy chwilę aż zombie podejdą. Wtedy osoba z kuszą strzela w drugą osobę, a ta wbiega w zombie. I trophy wpada. Jedynym problemem jest wylosowanie kuszy.

 

DODATKOWE UWAGI:

-Jeżeli wylosujecie śmiesznie wyglądającą broń to ją weźcie. Ray Gun i Thundergun to najsilniejsze pukawki.

-Zawsze przedkładajcie bronie ze skrzynki (oprócz snajperek i pistoletów(w późniejszych etapach)) nad te ze ścian.

-Juggernaut jest ważny. Daje więcej życia.

-Po 5 fali ZAWSZE ZOSTAWIAJCIE PRZY ŻYCIU JEDNEGO ZOMBIE. Najlepiej crawlera, czyli takiego, który będzie pełzał. Żeby pełzał wystarczy rzucić granatem.

-I jak coś, to zrobienie trophies z kuszą i nożem balistycznym wygląda tak samo i nie wpływa za bardzo na rozgrywkę, ALE jeżeli będziecie chcieli zrobić The Collector(zebranie wszystkich broni ze ścian) w tym samym runie to zapomnijcie o jakimkolwiek powodzeniu - nie zbierzecie żadnego pucharka.

Odnośnik do komentarza

Tak, w kilka osób Uciekinier jest za trudny. Grając samemu masz lepsze dopałki z automatów.

Co do taktyki na kuszę, to plan może się trochę zmieniać w czasie gry, ale powiem o tym jak coś. Najważniejsze są podstawy, czyli "Dodatkowe uwagi" i pierwsze rundy. Pisałem tą strategię kilka dni temu i jedna mała poprawka:

-Osoba posiadająca kuszę musi utrzymać dystans do osoby postrzelonej, bo inaczej kusza nie będzie chciała wystrzelić.

-Jeżeli trafiona osoba padnie przed wybuchem to trophy nie wpadnie. Dlatego Juggernaut jest ważny.

 

 

Słupek nie mogę dać ci inva, bo masz pełną listę.

Old_Kyo, tobie zaraz wyślę.

Odnośnik do komentarza

No właśnie o to chodzi, że Kyo niech spokojnie naprawi neta czy co tam musi zrobić (wyjść bodajże tak?).

 

Nie ma żadnego problemu, ja jestem przy kompie, Pleja mam włączonego więc tylko czekam na sygnały;].

 

Daniel to możemy zacząć o 21 a Kyo do nas dołączy jak już będzie.

Tylko jeszcze Ukarzyciel.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Powiem krótko - te dwa trofea - nosz k!@#a!!! 90% to szczęście żeby wylosować kuszę lub nóż i żeby skrzynka była w miarę blisko, 8% to plan i trzymanie się go 1% to ludzie, ich skill i znajomość mapy i 1% zależne od grającego piszącego ten post...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A ja Wam powiem BEKA... hehe te trophy są autentycznie nie do opisania. Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że taka jazda z nimi będzie.

 

A raczej to co się dzieje podczas ich robienie; beka, beka i jeszcze raz beka ;p.

 

Ale niech mnie kule biją wczoraj byliśmy blisko tylko jak na złość a)padł mi headset b) bez ściemy ale (pipi)a "300 losowań" i obydwoje z Danielem losowaliśmy same shity. Jak nie zwykłe bronie, pistolety to misie no to była po prostu PARODIA.

 

Aż pod stół musiałem wleźć ze wstydu...

 

Ale za cholerę się nie poddam, nie odpuszczę ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Powiem krótko - te dwa trofea - nosz k!@#a!!! 90% to szczęście żeby wylosować kuszę lub nóż i żeby skrzynka była w miarę blisko, 8% to plan i trzymanie się go 1% to ludzie, ich skill i znajomość mapy i 1% zależne od grającego piszącego ten post...

Kyo wczoraj to chyba mnie bys uciukal - kusza byla zrobiona jeden zombiak zostal i tak dalem dupska:) ale nawet nie wiesz jak mi sie pad trzesl w lapach jak poszla fala:) spanikowalem i polazlem nawet sam nie wiem gdzie:) no nic mam nadzieje ze nam sie uda ale modle sie zebyscie to wy wylosowali kusze;) PS. wczoraj z Slupkiem pech jak cholera tyle losowan i (pipi) :/ no ale chociaz taktyka biegania w duzym kole sie sprawdza - w 3 powinno nam pojsc

Odnośnik do komentarza

nienawidze tej gry za te dwa trophies ;D

 

ale dzisiaj z Lorackiem udało nam sie we dwóch ogarnać jakos system i dajemy rade do 15 fali mniej wiecej. Z tym ze chyba najlepiej jest działać taktyką- zbierac kase do 7 rundy, jedna osoba otwera, a druga losuje/upgradeuje - dzieki temu jak jedna osoba wylosuje co trzeba to nie ma potrzeby nabijania kasy na upgrade.

 

dzieki tej taktyce udało mi się wylosowac nóż, podpakowac go i skrzesić Loracka - jedno trophy z głowy. Szkoda ze ono nie wpada dwóm osobom ;<

 

jednak nie dajemy za wygraną.

 

Najtrudniejsze w tym wszystkim jest wylosować broń w możliwie najwczeniejszej rundzie. w ogóle wylosowac to co trzeba to masakiera jakaś ;/

 

za duzo szczęścia za mało skilla ;/

Odnośnik do komentarza

no jak to?

trophies nie wymagają takiej ilości skilla jak szczęścia(zeby wylosowac co trzeba) - tutaj zeby sie utrzymać przy zyciu do 9-10 rundy to nie jest az tak trudno - potem jest ciezej.

przy naszym podejsciu do gry gdzie kase zbiera sie na losowania w skrzyni, to specjalnie nie ma sensu cisnienia długo - jakbysmy grali normaljnie to wiadomo - kupujemy broń, Juggernoga, speed cole i nawalamy zombie, a nadwyżka punktów leci w ulepszenia.

Odnośnik do komentarza

Aaa - zinterpretowałem odwrotnie - że masz za dużo szczęścia a za mało skill'a ;) Sry

 

E; tak jak wspominał Słupek tak też ja to napisze - we dwie osoby jest chyba dużo łatwiej jednak.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

no tez mi sie tak wydaje - ewentualnie we 3ch zeby jedna osoba kryła plecy to moze dac rade, a we 4ch to mozna cisnąć już normalnie zeby przezyc jak najdłuzej - ale wtedy to kupuje sie perki z maszyn i jakos lepiej idzie ;)

 

btw - takie cos znalazłem - jest między innymi spis broni i jak sie zachowują po upgradzie ;)

http://www.strengthgamer.com/Black_Ops_Zombie_Guide.html

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tego kozła ofiarnego przed chwilą - i odziwo za pierwszym razem :] Satysfakcja tym większa że SAM go wyrwałem na Split Screenie. xD

 

E: Siadam do noża - trochę szczęścia w losowaniach i platynka dzisiaj/jutro będzie :]

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...