Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


schabek

Black Ops  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?

    • Śmiechu warte
      0
    • Dość łatwe
    • Nie dla casuali
    • Wymagające dużego skilla
    • Platyna tylko dla veteranów
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnej zasady. Albo masz farta i wpadną od razu albo nie masz i będziesz musiał powtórzyć pojedyncze misje.

Raczej nie mam ;/.

 

Ok ale to znaczy, że jak przejdę pierwsze misje i wpadnie mi za to trophy to za wszystkie-pozostałe levele też (jak przejdę)?

Niekoniecznie, chociaż jest to całkiem prawdopodobne. Na oficjalnym forum czytałem,że ludziom zdarzały się takie błędy, że np. pierwsze dwa srebra za przejście gry na veteranie wpadały, dwa ostatnie też a środkowy nie chciał. Wtedy to jest dopiero pech :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie.

 

Chciałbym w końcu ugryźć veterana (i chyba niestety sprzedać BO przy tych cyrkach... ;/) ale naczytałem się o problemach z trofeami. To znaczy jest jakaś zasada kiedy wpadają, kiedy nie? Np. w GoW 2 trzeba było od razu zaliczyć jakiś tam bossów bo inaczej nie wpadało trophy.

 

Czy może poprawili to tym patchem :turned: ? Tym którym nie wpadło trophy a wpadło za drugim razem co zrobiliście?

 

Cholera nie mam zamiaru przechodzić dwa razy vetka...

Zacząłem dzisiaj Veterana no i oczywiście mam to ku.rewskie szczęście, że pucharek mi nie wpadł ehh. Coraz bardziej mnie ta gra wku.rwia, no trudno muszę grać jeszcze raz. Już nigdy nie kupię Call of Duty na premierę...

Odnośnik do komentarza

No normalnie mnie chyba krew zaleje... Grałem przed chwilą jeszcze raz, tym razem offline tak jak pisał Danielskii i znowu nie wpadło (pipi)a!!! Na razie to zostawiam i jutro będę grał następne misje, ciekawe czy tam wpadną pucharki.

 

@Edit

Wreszcie wpadł ten pucharek po 4 przejściach...

Edytowane przez zalef88
Odnośnik do komentarza

No normalnie mnie chyba krew zaleje... Grałem przed chwilą jeszcze raz, tym razem offline tak jak pisał Danielskii i znowu nie wpadło (pipi)a!!! Na razie to zostawiam i jutro będę grał następne misje, ciekawe czy tam wpadną pucharki.

 

@Edit

Wreszcie wpadł ten pucharek po 4 przejściach...

 

Grałeś ostanią misję żeby złoto za Veterana wpadło? Mam to samo, przeszedłem i nie zaliczyło ;/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...

Witam, szukam osoby chętnej do pomocy w trofeum Kozioł ofiarny (trophy z zabiciem złodzieja sam jakoś umęczę) tylko tych dwóch trofek brakuje mi do platyny! jestem ogarniętym graczem, mój rekord niezapisany to 32 runda w 3 osoby (jakieś randomy bez komunikacji) a zapisany to 26 w 4. gram tylko na Kino, Five to tylko dla trofeum.

 

hs nie mam ale damy radę przez czat tekstowy, ew. poszukiwana osoba by miała hs ja bym słuchał i robił to co trzeba. z góry thx za pomoc, może udać się już za pierwszym razem

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...