Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


schabek

Black Ops  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków?

    • Śmiechu warte
      0
    • Dość łatwe
    • Nie dla casuali
    • Wymagające dużego skilla
    • Platyna tylko dla veteranów
      0


Rekomendowane odpowiedzi

ja głównie grywam w Kino, nie wiem jak jest w pentagonie i innych - dzisiaj ogarnę. Póki co nie widziałem maszyny Pack-A-Punch w pentagonie - a ona jest potrzebna do 2 z 3 achievementów.

Myślę, że acziki z kuszą i nożem zrobimy w kinie, a zebranie wszystkich broni ze ściany to chyba w pentagonie będzie łatwiejsze.

Dzisiaj obadam mapy i coś się obmyśli.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a to trzecie to Dead Ops, myślałem ze jakaś trzecia mapka x]

 

No, to w każdym bądź razie ogarne sobie dzisiaj pentagon, bo w niego grałem, krócej i nawet nie wiem czy ma Pack-a-Punch..

 

 

In Kino der Toten,

the Pack-a-Punch Machine requires the power to be on. It can be

accessed by linking the single teleport pad to the theater foyer and

then teleporting using the teleporter. The teleport is free and will

take the player to a box above the theater. The machine is considerably

less fancy than it is in Der Riese.

 

In Five,

the Pack-A-Punch Machine is accessed by changing the DEFCON level to 5

by hitting separate switches. Once that is done, a "Panic Room" unlocks

and the Pack-A-Punch is located in there.

 

O fak - to o to chodzi xD

 

200px-CODWW_PackAPunch.jpg

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Panowie epic fail. Nie pomogę wam i sobie przybliżyć drogę do platynki. Mój net się zje.bał. Na ps3 teraz nie mam neta, na kompie moim też nie działa, tzn strony się nie otwierają bo połączenie jakby mam. Niestety muszę zrezygnować z ustawki ;/ (pipi) jak ustawiam się na trofea to on coś zawsze odpier.dala. Tylko w BC2 mi się udało, no ale mniejsza ;// jeszcze raz sorry :(

 

Może znajdzie się ktoś na moje miejsce?

Odnośnik do komentarza

spoko, jakby co to jeszcze Lorack byłby chętny na pociskanie z nami więc będziemy mieli komplet ;)

 

w ogóle z kusza jest o tyle fajnie ze tego achievementa dostają dwie osoby - ta która strzeliła ulepszona kuszą i ta która dostała hita i sobą zabiła zombiaki. z kolei ten z nozem dostaje tylko jedna osoba, tak która strzelała...

beton.

w ogóle jest glitch w kinie który moznaby wykorzystać:

 

http://www.youtube.com/watch?v=n6KXhDM0tWg

Odnośnik do komentarza

Kurczę ja nikogo nie mam z Was na liście to może Tobie zaraz wyślę Daniel, co?


 

Skończyłem kampanię i jedno trofeum zostało ukryte, wiecie jakie to? O co w nim chodzi?

 

Już Ci Słupczasy pędzę z pomocą. To jest trophy - See me, Stab me, Heal me. Tu masz jak ten pucharek zdobyć ;)

 

http://www.ps3trophi...e-road-map.html

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Właśnie zrobiłem sam (Solo) kolekcjonera xD Prościzna jak się pozna system i mapę. Wystarczyło na to mi tylko 10 rund ^^ Pierwszy 3-4 rundy podstawą są kille nożem (jeden kill nożem to 130 pkt.) I runda 2 strzały z pistoletu i nóż, 2 runda - 3-4 i nóż, 3 rifle i nóż, 4 runda 2x z riffle i nóż. Reszta sama pójdzie. Na koniec każdej rundy polecam zostawić sobie jednego zombiaka, pobiegać i ponaprawiać wszystko i poznać dokładnie lvl. :]W jednej rundzie użyć teleportu, wszystkie granaty użyć i od razu je kupić. Aha - NIE OTWIERAĆ drzwi na klatke schodową a na zewnątrz otworzyć dopiero pod koniec :]A zombiaki najlepiej sobie ustawiać w jakimś wąskim korytarzu i z SMG walić.

 

@Danielski - sry ale mi za(pipi)iście szło, przez to do Was nie dołączyłem - byłem w 9 rundzie...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Hehehe i jak tam zrobiliście te dwa?

 

Cholera 6 godzin męczarni, 2 godziny snu, nieprzytomny jestem ale co tam było warto dla jednego trophy :turned: .

 

 

Tak czy siak Panowie ja jakby co będę jutro i oczywiście piszę się na pozostałe/zaległe 2 trophy. Obojętnie o której godzinie więc jakby co piszcie mnie na listę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj (i wczoraj xD) z qumplem "świeżynką" który pierwszy raz w zombiaki grał byliśmy o krok po splicie (200 pkt. przy nożu i 1200 przy kuszy) od sukcesu :) - generalnie dobra strategia, konsekwencja działania i zimna krew i samo wejdzie - serio (+ 100 % statsów do parametru LUCK w losowaniu ze skrzyń - 2 pistolety pod rząd potrafią sfrustrować) ;] Ehh - ten nóż prawie...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...