Skocz do zawartości

FIFA 11 Ultimate Team


easye

Rekomendowane odpowiedzi

no ta ale wiesz troche zajmuje nazbieranie 300k na np. TOTY Aguero ;/

 

Jak szczęście sprzyja to dziennie 120k można zarobić.

 

Wczoraj sprzyjało to 160k zarobiłem :) (bez jakiś transakcji na graczach)

 

 

 

 

Ale dziś już lipa ;/ ze 20k nie wiem czy zarobie :(

 

 

 

 

 

 

 

Chce ktoś kupić jakiegoś piłkarza:

 

kaka (86), valdez (85), essien (85), aguero (85), eto (86), milito (86), evra (84), terry (86), pique (86), lavezi IF (85), ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze takie małe zapytanie do tych, którzy mają już niezłe zespoły (ponad 85 ovr).

 

Jaka formacja wg Was jest najlepsza?

 

Obecnie gram 4-2-2-2 ale brakuje mi kogoś w środku kto zbiega za akcją i myślałem nad zmianą na 4-3-1-2, myślicie że jest to lepsze rozwiązanie???

 

Uprzedze, że narazie jestem zbyt ubogi na 4-1-2-1-2 :D

 

Poprostu nie chce płacić 15k za formacje dla zawodnika bo to bezsens a zawsze się coś trafi w dobrej cenie, ale z inną formacją no i kaplica ;) a 4-3-1-2 jest w miare dostępne i cena to max 2k (ja tyle najwięcej płace).

 

 

 

 

To co myślicie zostać przy 4-2-2-2, zmienić na 4-3-1-2, czy może zmienić na bardziej ofensywną z trójką obrońców? Jeżeli tak to jaka jest najlepsza? : ) Dodam jeszcze, że moim głównym atutem w meczach jest gra z kontry.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale ja i tak praktycznie cały skład wymienić chcę, tylko narazie zbieram cały czas kasę na zawodników bo chcę skład inForms zrobić. Mam narazie ok 350k + 200k wartości mojego składu. To nadal dużo za mało. Ale chodzi mi o to czy lepiej się atakuje 4-2-2-2, 4-3-1-2, czy może 3-4-1-2. ale przy 3 obrońcach pewnie cięzko się broni co???

Odnośnik do komentarza

Ja polecam 4-1-2-1-2. teoretycznie grasz pięcioma defensywnymi zawodnikami, gdzie DMF włącza się do akcji defensywnych, a w przypadku kontro masz zabezpieczone plecy. Skrzydłowi schodzą do środka i też potrafią strzelić od czasu do czasu ale cała formacja opiera się na dośrodkowaniach w pole karne.

 

Powiedzcie mi lepiej jak wy zarabiacie taką wielką kasę ? Grają off-line z super zespołami (United, Inter, Barca) wyciągnę max. 750-800 coinsów. Na dzień grania po kilka godzin wyciągnę max. 5k a wy aż po 20k czy nawet ponad 100k. Jak wy to robicie że takie sumy zarabiacie ?

Odnośnik do komentarza

Cześć; )

Mam do sprzedania Xabiego Alonso CM-85, Kontrak 13 dni formacja 4-4-2 i Walcotta 81 RW formacja 4-4-1-1 Kontakt 19 jak jacyś chętni to pisać.

Jaki macie sposób na zarabianie coinsów bo na graczy za 10-15k można uzbierać jeszcze ale za takich po 40k cięzko strasznie. Zdradźcie jakieś sposoby ;D I zróbmy coś by ten temat żył bo nie ma właściwie takiego polskiego Forum o UT 11 :)

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi lepiej jak wy zarabiacie taką wielką kasę ? Grają off-line z super zespołami (United, Inter, Barca) wyciągnę max. 750-800 coinsów. Na dzień grania po kilka godzin wyciągnę max. 5k a wy aż po 20k czy nawet ponad 100k. Jak wy to robicie że takie sumy zarabiacie ?

Też jestem ciekaw :)

Ja zazwyczaj gram różne puchary, dostaje ~400 monet za mecz i ~2000 za wygranie pucharu, rozegranie jednego zajmuje jakieś 50 minut. Nawet grając od rana do wieczora fortuny nie zarobię.

Szczerze mówiąc już bardziej się opłaca zarabiać na kupowaniu taniej a sprzedawaniu drożej różnych kart ale trzeba sporo siedzieć na aukcjach i to w godzinach gdy jest mały ruch np w nocy :P

Odnośnik do komentarza

Ja kupując taniej, sprzedając drożej, zarabiam 60-180k dziennie.

 

Na początek zacznijcie kupować Kontrakty srebrne do max 350 coins, sprzedawajcie po 450, a złote kupujcie max po 450 coins a po 550 sprzedajcie. Nie prawdą jest to, że trudniej kupić coś w ,,godzinach szczytu", na aukcjach owszem, trudniej, ale KUP TERAZ to świetne godziny, bowiem gra dużo osób, za czym idzie więcej przedmiotów. A poziom trudności kupna jest mniej więcej cały czas taki sam.

 

Gdy już uzbieracie koło 20k, zacznijcie kupować np. karty formacji czy pozycji. Najpierw oczywiscie zorientujcie sie w cenach, i śmiało w licytacjach możecie uczestniczyć. UWAGA: nie kupujcie czegoś za wszelką cenę. Nie warto przepłacać, ponieważ okazji jest dużo co chwilę.

 

Potem jak już opanujecie trochę grosza, zacznijcie się bawić w piłkarzy :) Tutaj też ważne jest żeby nie przepłacić, bo im więcej dacie, tym mniej zarobicie ;) Ja od środy do soboty zarobiłęm 600k !!! Poprostu najważniejsza jest znajomość rynku, a w czasie gdy wystawiam na godzinę rzeczy, gram turnieje offline, i mam fajny sposobik, na .. mało roboty " :D

 

Mianowicie:

 

Tworze brązowy zespół, gram Brązowy puchar, strzelam 4 gole i oglądam sobie TV co jakiś czas naciskając X. Po 10 min wchodze na gre i tylko gram nastepny mecz, na 250 meczów tylko 1 przegrałem w ten sposób, ponieważ przeciwnik strzela max 2-3 gole NIE WIĘCEJ :)

 

 

 

 

Mam nadzieje, że ułatwiłem Wam trochę grę :)

 

 

 

 

Kilka wskazówek na początek:

 

 

Formacje:

 

4-2-3-1. 4-3-2-1: Kupujcie po max 1500 coins a po 2100 sprzedawajcie.

 

4-3-1-2: kupujcie po max 2100 coins a po 2900 sell.

 

4-2-2-2: max 4500, za 5500 sell.

 

4-3-3: max 7500, za 9000 sell.

 

4-4-2: max 7000, za 8600 sell.

 

4-1-2-1-2: max 13000, za 15250 sell.

 

 

 

 

Pozycje:

 

CM>CDM: max 300, za 700 sell.

 

CDM>CM: max 2000, za 2500 sell.

 

CAM>CM: max 6500, za 7500 sell.

 

LWB>LB: max 2000. za 2800 sell.

 

RWB>RB: max 1100, za 1900 sell.

 

CF>ST: max 5000, za 6500 sell.

 

 

 

 

Ja tak kupuje i mi się opłaca ładnie :) \

 

Nie raz trzeba wystawić kilka razy, ale na 100% się sprzedadzą.

 

Pamiętajcie, że w TRADE PILE mieści się 30 przedmiotów, do CUSTO cośtam wkładajcie tylko rzeczy z KUP TERAZ (max 50) a przedmioty kupione na aukcji są w WATCH LIST, i wrzucajcie je tylko do TRADE PILE, to Wam miejsca nei będzie zajmowało w COSTU coś tam ;D

 

 

 

 

UWAGA!!!

 

CENY PODANE W OPARCIU O Ultimate Team NA PS3 !!!!!!!!!!!!

 

 

Edytowane przez eryk140
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rozpocząłem swoją zabawę z trybem Ultimate Team, wcześniej jakoś go omijałem i muszę przyznać że był to błąd, gdyż ten dodatek jest świetny.

 

ALE

 

Napotkałem pewien problem, mianowicie po kupieniu kontraktów (brązowych, srebrnych, nvm) i zaaplikowaniu ich do consumables item NIE MA ICH TAM!!! Wchodzę w squad, daję na zawodnika który już nie ma kontraktów, daję na apply item i nic, kupionych kontraktów tam nie ma, jest wszystko, treningi, odnowa, doładowania, ale kontraktów nie ma. Dodam, że nie ma ich również w trade pils itd.

 

Zdaję sobie sprawę że to pewnie jakaś pierdoła i pewnie coś przeoczyłem, ale proszę pilnie o pomoc, nie wiem gdzie mam je znaleźć, a już 4 zawodników nie może przez to grać :thumbsup:

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

@ eryk140

 

świetne porady, są dosyć uniwersalne i przydadzą się do następnego UT też spokojnie ; ale 600k w tak krótkim czasie? gruby biznesmen jesteś :)

a i dzięki za rozpiskę cen

 

co do wysyłania msg do kogoś z kim grałeś to masz ich po skończonym meczu w XMB w Players Met

 

@ Biały

 

zobacz jeszcze na watch list, może musisz je wysłać ponownie do consumables, a jak nie to jakiś bug masz albo jakieś opóźnienie

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ja nie gram dużo piłką tylko gram z szybkich kontr, ale w moim 4-2-2-2 słabo jest, że nie ma środkowego napastnika i do bani sie atakuje ;/ Myślałem nad 4-1-2-1-2 lub 4-3-1-2.

 

Jak myślisz która lepsza?

 

 

Ja gram właśnie 4-1-2-1-2 i naprawdę super jest ta formacja. Szybkie wyjście do kontr, ciągłe rajdy skrzydłami no i defensywna która składa się tak naprawdę z 5 defensorów ( z 4 obrońcami plus DM ) jednocześnie płynnie przechodzi w atak. Jednak warto mieć jednego napastnika który by się wracał pod pole karne i pomagał czyścić i wychodzić z kontrą. U mnie tą rolę pełni Saha lub Gilardinio.

Odnośnik do komentarza

Mam namyśli poprostu skład TOTW/TOTY, żeby mieć dobrych zawodnikow do gry online.

 

Ja ogólnie miewam rzadko ponad 300k teraz bo cały czas coś kupuje i sprzedaje, więc ja licze sobie to co w trade pile - 5% podatku ze sprzedaży + to co mam na czysto już i mi wychodzi w przybliżeniu ile mam.

 

Teraz około 740k mam po zliczeniu wszystkiego.

 

Jak już uzbieram tyle ile potrzeba na dokończenie składu czarnych wtedy sprzedam te karty z tego mojego skladu i kupie sobie tych lepszych.

 

W 4-1-2-1-2 jest ten - że na skrzydłach pomocy są LW i RW a oni są słabsi od CM ;/

 

 

Odnośnik do komentarza

No tak pomyliłem się, ale to bez znaczenia bo RM i RW i LM i LW to praktycznie ci sami zawodnicy.

 

Oni są słabi, bardzo słabi w porównaniu do CM.

 

Przykład:

 

Najlepszy skrzydłowy Serie A Di natale (87 ovr). Najlepszy skrzydłowy BBVA Messi (93) i za nim dopiero Di maria (87).

 

Najlepszy Pomocnik BBVA (CM) Xavi (91), Iniesta (91), Aguero (89) i tutaj można wymieniać jeszcze długo długo.

 

Więc chyba się zdecduje na 4-3-1-2.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...