Skocz do zawartości

FIFA 11 Ultimate Team


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za odpowiedz, niestety mam następną która mnie gryzie otóż:

Gdybym zakupił na allegro konto silver z doładowanymi przykładowo 6 000 MP i dokupił xbox live gold koto np na 1 miesiąc dla tego konta, to zostanie ono zmienione na gold?

Chodzi mi oto gdyż tu za ok 80zł mam konto gold z 6 000MP gdzie za 60zł mam ok 1200MP kupując kody. Dziękuję za każdą pomoc tka różnica w MP to w UT duża różnica w ilości paczek np .

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ta w tym tygodniu opłaca sie tylko nabijać kaskę na turniejach a kupowac najlepiej nic, ja ofkoz nie wytrzymałem bo zbierałem na Nasriego od jakiegoś czasu, tylko że tydzień temu był do wzięcia za 14k teraz go miałem za 20 :<

 

w końcu dali sensowne turnieje, swoją drogą i tak EA ostro zdziera na UT11 bo z tego co słyszałem to w poprzednim roku były tury za 7,5k, teraz trzeba ciułać albo robić biznes na 59min albo znaleźć własny sposób/nisze na trzepanie kapusty, karty z formacjami to jakiś kosmos teraz w ogóle, niektórzy piłkarze którzy byli nic nie warci (Wilshere ovr75) teraz schodzą za niezłą kasę bo trafił im sie dobry mecz...trzeba mieć czuja na takie rzeczy

Odnośnik do komentarza

Co tu taka cisza? Kilka godzin szukałem odpowiedniego tematu do rozmowy, bo przygodę z UT zacząłem kilka dni temu, a jak znalazłem, to nie mam z kim porozmawiać :)

 

Mój zespół:

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#cKILMbCdbau0P

 

Przeczytałem wszystkie posty i wychodzi na to, że dużo się pozmieniało. Złoty team można mieć za grosze. Żaden z piłkarzy z obecnej drużyny nie kosztował mnie więcej niż 1500, a większość około 800-1000.

Wyjątkiem jest XA14, którego kupiłem dziś rano za 17k, ale takie są uroki PS3. Mniejszy rynek więc i ceny wyższe.

 

Moje pytania:

1. Czy widzicie istotną różnicę jeżeli zawodnik "pasuje" do formacji? Złote 4-3-3 osiąga kosmiczne ceny na aukcjach i zastanawiam się, czy to faktycznie daje wymierne efekty.

2. Ile zarabiacie na meczach/turniejach online? Pytam bo póki co, tracę całe dnie na graniu turnieju offline z pulą 3k. Z chem na poziomie 100 jadę tam każdego 5-0 więc za mecz wpada 600~, licząc 4 mecze + 3k to jakies 5k można wyciągnąć. Online jest bardziej dochodowe?

3. Czy za zdobywane trofea są jakieś nagrody? Nie bardzo widzę sens grania turniejów z pulą 500, albo 1250, skoro dostępny jest ten z pulą 3k.

Odnośnik do komentarza

spoko team, widze że układanie teamu z la liga wychodzi duzo taniej niz premiership :P ceny zmieniaja sie co jakis czas, glownie przez takie rzeczy jak nowe turnieje, w swieta dali tur za 10k, mozna sie takiego czegos spodziewac w okolicach wielkanocy mysle

 

1) szczerze to nie widze roznicy ale kazdy zawodnik ma tez swoje chemistry do podbicia (max 9 bodajze)i byc moze wymaxowany (z dobra pozycja itp) gra lepiej ; 4-3-3 i 4-2-2-2 faktycznie maja kosmiczne ceny teraz ale nie mma floty zeby sprawdzac takie rzeczy wole nowych grajkow :]

 

2) za online tur masz teraz 6k, za zwyciestwa w tym turze dostaje sie tez wiecej z reguly 600-900, jak chcesz pewna kase to graj tur 3k jak myslisz ze dasz rade to probuj tur online ale licz sie ze bedziesz gral z allstar 100chem skladami, ja wygrywam z nimi sposobem tzn dlugie posiadanie pilki i nie full ofens bo nawet noob moze cie pojechac kontra/wrzutka zdupy ; uwazaj tez na glitch z freezem na loadingu przedmeczowym, przypadkiem nie wyjdz z gry bo oni na to czekaja - mialem tak juz z 4x w finalowym meczu chcieli miec latwa kase...trzeba ich wyczekac ;

 

generalnie zarabiam kase tak jak ty, czasem jak mam 20k to sprawdzam deale na 59min, czaem bawie sie w handlowca, kupuje dajmy na to lennona bo widze promocje i sprzedaje drozej - standard, trzeba tylko znalezc lotny towar i grajkow ktorzy schodza za lepsza kase - w tym tygodniu ceny za wszystkich sa zawyzone przez ten turniej takze nie polecam kupowac teraz kogokolwiek - lepiej poczekac tydzien i zobaczyc jak ladnie ceny spadaja :)

 

3) jedyna nagroda to satysfakcja :) graj tylko najlepiej platne turnieje

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Jak możecie podać jakies tajniki jak grać aby mieć dużo papki na Karty itp??

 

Bo dopiero zaczynam i z samymi brązowymi kiepsko, i ciagle na kontrakty musze wydawać :(

 

i jeszcze jak by mi mógł ktoś powiedzieć Czym się różni na stronie internetowej ea, Active Sqad od Generations.

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza

moge ci powiedziec jak ja robilem jak zaczynalem :

 

- miałem sam brązowy skład ale jak kończyły sie kontrakty, to zamiast im je przedluzać sprzedawałem typa (albo robilem discard) i kupowałem sobie nowego brązowego w jego miejsce - zaleznie czy by sie opłacało

 

- będziesz musiał nabic trochę kapusty grając brązowym/srebrnym składem, najlepiej zebys budował skład z wysokim chemistry, które daje ci poteżną dopałke i handicap zarówno offline jak i online (na niskim chem ludki grają jakby im sie nie chcialło, nie wychodzą do podań nie ruszają się, mają fatalną zwrtoność opóźnione reakcje itd), różnice chemistry widać jak na dłoni grając online - mając brązowy team na wysokim chemistry możesz spokojnie wygrać z goldami na słabym chem ; chemistry buduje się przez zbieranie grajków z tej samej ligi (najwiekszy boost chem), tego samego klubu (średni) i tego samego kraju (mały) , do tego dochodzi chemistry dla poszczególnego gracza (gra na swojej pozycji i w swojej formacji) które tez podbija całość ; ludzie robią zazwyczaj team z danej ligi (możesz spórbowac ekstraklasę :) chociaż jest o dziwo dosyć droga) i tak budują drużyny

 

- uważaj na skoki cen w danym tygodniu - jesli pojawią się dobrze płatne turnieje (2-3k lub więcej) to ceny dosłownie wszystkiego pójdą w góre o 100% (normalnie zwykłe kontrakty kosztują 250 a ostatnio były wywindowane do 600, gold kontrakt powinien chodzić po 500 a chodził po 1000), czasem trzeba poczekać tydzień aż ceny pospadają, wieczorem/rano też ceny są mniejsze bo mniej chętnych)

 

- na początku nabijasz kase grając turnieje (online są lepiej płatne zazwyczaj), musisz przejsć wszystkie etapy budowania teamu - brąz/srebro - słabe gold - lepsze gold itd dopiero jak będziesz miał skład który "daje radę" i nie musisz w niego za duzo pakować możesz mysleć o kręceniu interesów :) biznes mozna zacząć mając 10k i kupując odpowiednich piłkarzy którzy robią się popularni bo im forma skoczyła (np Pato kosztował tydzień temu 3-4k teraz? 9k, to samo alexis Sanchez, Ashley Young...ci którym forma skacze do góry skacze też cena w UT :))

 

- active squad to twój obecny skład, generations to tylko taka pokazówka, można tam zbudować team ze swoich kart z UT09, UT10 i UT11 ale grać nimi nie można)

Odnośnik do komentarza

aha, dziękuję za szczegółowe informację, najbardziej mnie dołują te kontrakty,

a opłaca się w ogóle kupywać Karty? czy lepiej zawodników?

co do Chemistry to nie wiedziałem że ogólnie z Ligi gracze najlepiej nabijają chem :)

Czyli lepiej grać on-line niż off?

 

oto mój skład:

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#cOdFkzjlbawQW

Odnośnik do komentarza

karty to maxymalne lotto - szanse że trafisz kogoś ciekawego albo kogoś z team of the week są małe - dopiero w jumbo packach za 25tyś masz większy % szansy, a w tych za 5 albo 7,5tyś zazwyczaj trafisz jakieś goldy 75 i nic więcej ; jasne szansa zawsze jest (sam trafiłem kilku niezłych ale to raz na 10 prób :) ludzie pisza na forach że wywalili grubą realną forsę na karty (jeden typ wtopił 100funtów i miał z ciekawszych piłkarzy tylko Ozila) i nic z tego nie mieli, inni trafiają co chwilę czarne karty in-form piłkarzy...to jest loteria, raczej tego nie polecam chyba że masz wolna kasę do wydania/chcesz zaszaleć - to jest maszynka do robienia kasy dla EA i trzeba się z tym liczyć :] chociaż jak trafisz raz kogoś dobrego to możesz wygrać grę i być ustawiony na rok :] czyste lotto

 

ja gram offline i online na zmiane - jak juz sie wynudzam na smierc nabijaniem kasy offline to wskakuje online i sie sprawdzam z tymi co wydaja prawdziwą kasę na graczy, zawsze fajnie takich ograc :] wiadomo że offline to pewna wygrana turnieju, online niekoniecznie bo trzeba się pomęczyć z cyborgowymi teamami allstar ale zawsze możesz wbić do tura gdzie takich teamów nie będzie, bardzo przyjemne są turnieje dla brązowych/srebrnych teamów tam wszyscy są równi i często team z wyższym chem wygrywa

 

team masz spoko - identycznie zrobiłem jak ty na początku że kupiłem sobie szybkich napastników którzy będą mi wygrywac mecze a resztę sobie dokupywałem po kolei

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

a jak rozwiazales problem z kontraktami bo prawie po kazdym turnieju trzeba kupywać kontrakty, noi nie starcza kasy na nowych grajków :( Czasem sa turnieje gdzie musisz miec team cały silver to juz w ogole jak go złozyć jak czlowiek chce mieć lepszy zespol a tu przez takie manewrowanie nie ma nawet na silverka...

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza

no tak już jest z karciankami, jakby zbieralo sie tylko karty pilkarzy to byłoby troche suche

 

jak siadam do UT i gram powiedzmy 3-4 tury to kasa z pierwszego wygranego tura zawsze idzie na kontrakty a reszta na przyjemnosci :)

pamiętaj że ważne kontrakty musi mieć tylko podstawowa 16stka, rezerwy nie, na początku kupuj te tańsze kontrakty +12meczy ale w miare zdobywania kasy dobrze kupować swojej żelaznej jedenastce gold kontrakty +28meczy - i najlepiej kupować rano/w nocy bo wtedy nie ma chetnych i ceny normalnieja - po południu jak wszyscy grają jest czasem problem z kupnem tanio tych kart bo ludzie się rzucają i dadza każdą kase bo im zależy żeby grać

 

jak juz będziesz lepiej stał z kasą i będziesz miał pełny skład kontrakty nie są wielkim problemem tak jak na początku

 

BTW jak złapiesz kontuzje to nie wydawaj kasy na karty healing bo to strata kasy lepiej robić rotacje w składzie, to samo fitness - jak spadnie komus poniżej 85 to wstaw zmiennika na 1 mecz, morale nie jest tak ważne , alesłabe fitness to krótki pasek staminy i słabe bieganie

Odnośnik do komentarza

no Powiem że kupiłem sobie 2 złote paczki i faktycznie nic ciekawego, musze to wszystko wysprzedawać i pokupywać w okazyjnej cenie jakiś goldzik skład.

 

Powiedz mi jeszcze czy jak pisze w turnieju że maximum player SILVER, to musze mieć cały skład Silver + rezerwy czy nie? Lub czy moge mieć cały gold??

 

Czasem się zastanawiam skąd ludzie mają na takiego gracza jak van persie ponad 100,000 przecież taka kasa jest nie do zdobycia :(

Odnośnik do komentarza

oto mój skład:

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#jpzqmjC0baxsn

 

mam na ławce graczy z Huddersfield i nie moge grać ani pucharów ktore wymagają całej druzyny lub zawodnikó z 1 ligi.

chociaz logo pod nimi widnieje ze sa z huddersfield.

czyli musze sprawdzic na necie kogo po oknie transferowym sprzedali ?

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie. Mam konsolę kupioną w Polsce, konto PSN na sklepie USA i brytyjską wersję Fify ( z Rooney'em i Kaką ). Gdy odpalam Ultimate Team to mogę spokojnie grać, wymieniać się zawodnikami ale nie mam dostępu do sklepu z piłkarzami bo pisze że region gry nie zgadza się z konsolą. Czy jak zamienię Fifkę na wersję PL a nie UK to wszystko będzie ok ? Sprawdzałem też Ultimate Team na moim koncie PL i tam wszystko działało. No chyba że da się jakoś obejść tę blokadę na sklep.

Odnośnik do komentarza

z tego co Widzę to nie wszyscy są z Jednego Klubu jak i również ławka rezerwowych...

 

Ja miałem to samo Miałem wszystkich SILVER bez ławki i nie mogłem wejść:

 

troche to dziwne powinno być że nawet jak masz gold to silver jest słabsze i automatycznie powinno wbic, a tak to musze na siłe kupywać cały skład Silver...

Odnośnik do komentarza

no Powiem że kupiłem sobie 2 złote paczki i faktycznie nic ciekawego, musze to wszystko wysprzedawać i pokupywać w okazyjnej cenie jakiś goldzik skład.

 

Powiedz mi jeszcze czy jak pisze w turnieju że maximum player SILVER, to musze mieć cały skład Silver + rezerwy czy nie? Lub czy moge mieć cały gold??

 

Czasem się zastanawiam skąd ludzie mają na takiego gracza jak van persie ponad 100,000 przecież taka kasa jest nie do zdobycia :(

 

do maximum silver wpuszcza tylko silver/brąz graczy, musisz mieć 16stu, jak cie nie wpuszcza to często jest jakaś dodatkowa notka, że np musza być z róznych klubów itd np teraz najlepiej płatny turniej offline za 2tyś ma notke że może być tylko 1 gracz z jednego klubu

 

skąd mają graczy za 100-300tyś? wydają realną kasę na paczki z kartami i jak im się coś trafi to sprzedają i są ustawieni ; wczoraj grałem z typem który miał Cristiano Ronaldo i gwiazdozbiór a grał po prostu tragicznie aż mi go żal było, zbiłem go moimi rezerwami 7-0 - także on na pewno nie zarobił na tych graczy inaczej niż wywalając grubą flotę :] dorobić się mozna grając dużo, tyle że potrwa to dłużej, staty podają że od startu UT w pażdzierniku nabiłem ponad 200tyś - czyli da się :)

 

oto mój skład:

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#jpzqmjC0baxsn

 

mam na ławce graczy z Huddersfield i nie moge grać ani pucharów ktore wymagają całej druzyny lub zawodnikó z 1 ligi.

chociaz logo pod nimi widnieje ze sa z huddersfield.

czyli musze sprawdzic na necie kogo po oknie transferowym sprzedali ?

 

nie wpuszcza bo masz grajków z 1 i 2 ligi (np prawy pomocnik 2liga), muszą być z tej samej klasy rozgrywkowej (chodzi o pierwsza 16stke, rezerwy obojętne)

 

Szybkie pytanie. Mam konsolę kupioną w Polsce, konto PSN na sklepie USA i brytyjską wersję Fify ( z Rooney'em i Kaką ). Gdy odpalam Ultimate Team to mogę spokojnie grać, wymieniać się zawodnikami ale nie mam dostępu do sklepu z piłkarzami bo pisze że region gry nie zgadza się z konsolą. Czy jak zamienię Fifkę na wersję PL a nie UK to wszystko będzie ok ? Sprawdzałem też Ultimate Team na moim koncie PL i tam wszystko działało. No chyba że da się jakoś obejść tę blokadę na sklep.

 

pewnie jest jakiś region lock, graj na PL koncie skoro cię wpuszcza albo weź PL wersję

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza
ponad 100,000 przecież taka kasa jest nie do zdobycia

Bez przesady :) Ja mam 150 000 a gdybym nie nakupił masy paczek to miałbym z 500 000 a nie gram jakoś specjalnie dużo. Też myslałem że trudno się trzepie kasiore dopuki nie zacząłem grać turniejów offline :) za jeden mecz 500-600 monet + 2000 za wygranie turnieju :) no i kupowanie taniej i sprzedawanie drożej :)

Odnośnik do komentarza

z tego co Widzę to nie wszyscy są z Jednego Klubu jak i również ławka rezerwowych...

 

Ja miałem to samo Miałem wszystkich SILVER bez ławki i nie mogłem wejść:

 

troche to dziwne powinno być że nawet jak masz gold to silver jest słabsze i automatycznie powinno wbic, a tak to musze na siłe kupywać cały skład Silver...

 

gdy przestawie tych z lawki rezerw na lawke normalna beda z 1 druzyny i nadal nie chce

czyli musze miec 23 zawodnikow ? czy wystarczy 11 + 6 zlawki ?

Odnośnik do komentarza

Dobra trzeba zacząć grac turnieje ale tez trzeba mieć kase na kontrakty :)

 

Oto moje dwa składy:

 

Złoty: brakuje 2 do kompletu:

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#UwKWtIzVbaxKY

 

Srebrny:

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#dwFZEeizbaxK0

 

Dodatkowo powiem że cięzkie to jest bo tak:

 

Gramy cały turniej składający się z 4 meczy a więc zarabiamy za te mecze 2000 + 2000 za puchar. = 4000 i gdzie tu zysk z meczy z pucharów itp??

 

analogicznie skład ma kontrakty na 7 meczów a więc zostaje nam 3 do końca więc już całego następnego turnieju nie zagramy.

 

ceny kontraktu na 8 meczy kosztuje minimum 400-500 a więc licząc całą 11 równa się = 4400

 

jest to specjalnie tak zrobione żeby EA trzepało kasę na paczkach. Coraz bardziej mnie to zniechęca...

 

jedyne za co zarobiłem wirtualną kase w UT 11 to po zakupieniu 3 lub 4 złotych paczek i sprzedanie kilku zawodników za śmieszne pieniądzę... na palcach jednej ręki jesteśmy w stanie policzyć piłkarzy w grze którzy są warci więcej jak 25,000...

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...