Skocz do zawartości

FIFA 11 Ultimate Team


easye

Rekomendowane odpowiedzi

no w tym sezonie UT na pewno będzie miało największe wzięcie bo jest za friko =) EA dobrze wiedziało że jak wypuszczą to wcześniej i za free to natrzepią więcej kasy za booster packi niż w dotychczasowych UT, myślę że mają rację z takim podejściem, ja np już jestem przekonany a nawet nie zagrałem minuty :rolleyes:

 

 

FIFA 11 Ultimate Team - darmowe DLC - premiera 3 listopada

 

kilka przydatnych linków :

---

oficjalna witryna FUT + przeglądarka własnego UT przez www (do tego newsy, FAQ i getting started)

http://www.easportsfootball.com/ultimateteam

 

forum EA FIFA 11 UT (+forum do handlu)

http://forum.ea.com/uk/categories/show/15.page

 

świeży nius dot premiery UT :

 

Hi everyone,

 

First of all, we’d like to thank you all for your continued patience while we work on the latter stages of the FIFA 11 XBOX 360 and PS3 patch release. We’d like to update you about that, as well as share some information regarding an upcoming update for the FIFA 11 Ultimate Team downloadable mode.

 

- After months of hard work, the FUT 11 console dev team are happy to bring you the latest iteration of the mode earlier than ever and, for the first time, free of charge! Part of the process for getting the game into your consoles will be a downloadable game update for XBOX 360 users on November 1st, this prepares the game to receive the FUT DLC that will be made available on November 3rd. And PS3 users will be prompted to download an update that contains FUT on 3 November itself (although in some regions it may be available November 2nd). It’s important to note that in both cases the update you download will NOT address any FIFA 11 console issues, it only contains the FUT 11 game mode. Our certification submission with Microsoft and Sony for FUT started prior to FIFA 11’s launch and is a completely separate thing.

 

- While we don’t have the official date for the FIFA 11 console patch just yet, we can assure you it is coming soon; we’re looking at a mid-November time frame. This update will have many of the fixes you have all asked for. As it happens, we were able to get the patch submitted to Microsoft and Sony just after the FUT 11 update was approved, helping us to streamline that process and avoid any conflict between FUT 11 and FIFA 11 console.

 

Any questions, let us know!

 

--------------------------------------------------------------------------------

Football Live Team - EA Canada

@EA_Graoully

 

 

 

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

masz racje.Pamietam, ze w zeszlym roku wkurzalo mnie to, ze czesto po 7 spotkaniach moi zawodnicy chcieli odejsc z druzyny bo konczyl im sie kontrakt. Beznadziejne jest to, ze musimy szukac odpowiedniej karty dla nich i placic za kota w worku, zamiast np. zaplacic z zarobionych pieniedzy za przedluzenie. Moze w tym roku to zmienia, w co watpie - zawsze lepiej naciac paru 15to latkow, by kupili karty za kase, badz MS Points... :teehee:

 

EDIT: Jakby ktos mial jakiegos sensowenego bramkarza do sprzedania (Silver) za niewielkie pieniadze, to bede wdzieczny :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

masz racje.Pamietam, ze w zeszlym roku wkurzalo mnie to, ze czesto po 7 spotkaniach moi zawodnicy chcieli odejsc z druzyny bo konczyl im sie kontrakt. Beznadziejne jest to, ze musimy szukac odpowiedniej karty dla nich i placic za kota w worku, zamiast np. zaplacic z zarobionych pieniedzy za przedluzenie. Moze w tym roku to zmienia, w co watpie - zawsze lepiej naciac paru 15to latkow, by kupili karty za kase, badz MS Points... :teehee:

 

EDIT: Jakby ktos mial jakiegos sensowenego bramkarza do sprzedania (Silver) za niewielkie pieniadze, to bede wdzieczny :teehee:

Nikt nie chcial odejsc. Jezeli konczyly mu sie kontrakty to po prostu nie mogles go wystawic na mecz. A karte przedluzenia kontraktu GOLD (czyli np +12 kontraktow) na aukcjach kupowalo sie po 500 coinsow jak nie taniej.

Odnośnik do komentarza

o no to luzik. Na aukcjach sa tez po 150. Widze, ze niektorzy sprzedaja juz karty, stadiony, kitsy, wiem, ze ze swoich kart tez cos dostalem, ale czy mozliwe jest przez strone www zarzadzanie tymi rzeczami ? bo nigdzie tego nie widze, a inni juz sprzedaja...

Odnośnik do komentarza
EDIT: Jakby ktos mial jakiegos sensowenego bramkarza do sprzedania (Silver) za niewielkie pieniadze, to bede wdzieczny :teehee:

 

Ostatnio na aukcji zakupiłem Kuszczaka (Gold) za 500 żetonów :potter: Kupiłbym za 450, ale coś mnie podkusiło by zalicytować w ostatniej sekundzie ponownie i podbić cenę. Ma skillsy na 75 punktów.

 

A to reszta mego składu: http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#iFq8Uy0M92Ms

Odnośnik do komentarza

Czasami mozna zalapac sie na jakas niezla okazje ! Ja za tyle kupilem Cesara z Valenci na brame ! Fajnie, ze w koncu swoim UT mozna bedzie grac z przyjaciolmi, bo pewnie znowu za jakis czas serwery opanuja hamburgery z kartami kredytowymi ojca, ktorzy beda mieli Real Madryt w skladzie i 5 rozegranych meczy...

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie wystawiam lepszych, wyszukuj tez zawodnikow pod swoja formacje.

 

Czy zmeczenie pilkarzy przechodzi, czy takze trzeba kupowac im karte ? Zauwazylem ze Injury samo schodzi po danej przerwie.

 

Moze ktos gral w zeszlym roku i mi powie, czy bardziej oplaca sie brac zlota paczke od EA za 5, badz 7,5 tys, czy samemu komponowac sklad, kupujac ?

Odnośnik do komentarza

zabawa jest przednia !

 

Czy jezeli moj gracz zlapal kontuzje, to sam wroci do gry, czy musze wykupic odpowiednia karte dla niego ?

 

 

Ja osobiscie wystawiam lepszych, wyszukuj tez zawodnikow pod swoja formacje.

 

Czy zmeczenie pilkarzy przechodzi, czy takze trzeba kupowac im karte ? Zauwazylem ze Injury samo schodzi po danej przerwie.

 

Moze ktos gral w zeszlym roku i mi powie, czy bardziej oplaca sie brac zlota paczke od EA za 5, badz 7,5 tys, czy samemu komponowac sklad, kupujac ?

 

 

Nie pamiętam żeby kontuzja sama schodziła. Choć ja nie czekałem zbyt długo, zawsze dawałem kartę lub kupowałem gdy nie miałem.

 

Co do wytrzymałości to tak, trzeba kupować kartę. Są też specjaliści od fitness z tego co pamiętam, jak i od innych dziedzin którzy "trenują" graczy. Masz np złotą kartę od wytrzymałości to będą się mniej męczyć, oczywiście zwykłe karty odnawiające stamine dla każdego gracza też trzeba mieć, w końcu w to można grać w nieskończoność :P

 

Czy opłaca brać się paczkę za coinsy? Trudno powiedzieć, jak wylosujesz Messiego, Chielliniego czy Ronaldo to chyba warto :P ktoś ich trafia bo jakoś potem ktoś ich również sprzedaje, ale mi się nie udało w 10 trafić tych największych gwiazd a ceny jakie niektórzy żądali to absurd, bo nie wiem ile trzeba grać żeby mieć 90, 100 tys coinsów na Rooneya a i trafiały się większe kwiatki typu 200 w handlu.

 

Moim zdaniem najlepiej to rozłożyć połowicznie. Jakiś dobry gracz komuś nie pasuje do koncepcji, to czekać na okazje, ale kupić też troche zwykłych paczek a nuż coś się trafi extra. Poza tym są tam karty z kontraktami, trenerami, medyczne które są niezbędne. Oczywiście można je wylicytować oddzielnie tak jak piłkarzy, ale raczej nikt nie odda za 500 coinsów karty Wengera nie wspominając o piłkarzach. Możesz też kupić kilka za prawdziwą kasę :P

Odnośnik do komentarza

ano wlasnie, wczoraj kupilem paczke za 7500 i nie mialem szczescia, za to pozniej posprzedawalem paru pilkarzy i co ? John Utaka za 1000, Del Pierro za 2900, Jussie za 900 ! Czasami mozna trafic niezla okazje !

 

Co jakis czas wykupie paczke, jak na nia uzbieram, bo kupowanie zawodnika za 200kola jakos mi sie nie widzi :teehee:

 

A no i zapomnialem - kontuzje przechodza same - jak wcisniecie RS jest informacja na ile spotkan dany zawodnik ma przerwe, to samo jest z ich sila, wystarczy 2 razy zmienic sklad by wrocili sami do formy !

 

 

Wallerot - pewnie nie dali Manuala, bo wtedy wam bylyby kart nie potrzebna typu chemia, rozmowa w druznie itp. :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie no Ultimate Team jest rewelacyjne, dawno takiej radochy z fify nie miałem :rolleyes: wczoraj na samych aukcjach piłkarzy się zasiedziałem z 3godziny (!) , market jest pomyślany za(pipi)iście, jak dasz np search -> attackers -> gold to pokaże ci chronologicznie wszystkie wystawione aukcje w tym te co się kończą są na początku no i jak ludzie widzą coś ciekawego do złapania to jest ostre licytowanie :teehee:

 

np wczraj chciałem znaleźć sobie młodego szybkiego skrzydłowego, ale wychodzi na to, że jeśli ma znane nazwisko (a nie daj boże ma wysoki pace/dribble) to szykuj suę na wojnę na licytowanie, i tak np wczoraj cenki wyglądały

 

- Alexis Sanchez 4100

- Babel 4200

- Eden Hazard 6000

- Błaszczykowski 1500

- Ben Arfa 2900

- Gareth Bale...35000 (najbardziej dobitny przykład jak cena może skoczyć)

 

tymczasem ktoś o ciut gorszych statach albo jest mniej znany i cenka może być śmieszna, np Emanuelson...400, mozna mieć dobry team za grosze ale trzeba mieć nosa na aukcjach :thumbsup:

 

budowanie składu jest zrobione po prostu super, bo wychodzi na to, że rzucenie się od razu na cały gold squad to kosztowna sprawa, karty do kontraktów też kosztują, sztab fitness/medical itd też

 

zagrałem 2 turnieje online (kick off invitational gdzie wpuszczają do 5stars włącznie) , jeden przegrałem w 1/4 po karnych (bo jak miałęm strzelać "brązowymi" to nawet jak tradfisz idealnie z paskiem to i tak mają problem :)) a drugi udało się wygrać ; ludzie grają różnymi składami - często mają "dobrze z przodu brąz z tyłu" no i za takie budowanie składu sa karani, jest też już sporo ludzi z gold squadami, ale sam sobie wczoraj udowodniłem że skład pełen gwiazd nic nie znaczy, 7-1 z takim typem, jak już sobie poradziłem z Saha,Gyanem itp to ustawiłem sobie takte counterattack i punktowałem...także nawet brudasami i brązami można coś zdziałać, ci z najlepszymi składami najcześciej grają schematem i nic ponadto (klepka napastnikami, bieganie na pałe szybkimi, wrzutki albo rzucanie L1+/\ co chwila) jak im to skasujecie to są zjedzeni ;

 

generalnie jestem zachwycony UT, zawsze myślałem że to jest wyciągacz kasy od EA ale nikt nie każe kupować packów, można nazbierać coiny i zrobić fajny team tyle że to dłużej potrwa ; ofkoz packi to też dobra opcja na skróty (szczególnie ze mozna je mieć kupić za coiny też), widac jaki diabelski plan zrobiło EA bo ceny są kuszące

 

bronze pack 2zł, silver 3zł, gold 4zł, special bundle packi 10-15zł...jak będę miał jakieś drobniaki na koncie to pewnie "sie zdarzy" je wydać :whistling:

 

naprawdę mocarne DLC, zwykła fifka może dla mnie nie istnieć, tu jest wszystko : turnieje (specjalne, offline, online) budowanie wymarzonego teamu, play a friend UT vs UT i pokłady miodu, najśmieszniejsze że najlepsza zabawa dla mnie to aukcje z piłkarzykami - jak będziecie się ostro bić o jakąś karte to skumacie o co mi chodzi :dance:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

dokladnie black_mamba. Ja tez wsiaklem totalnie. Ba - mam juz paru niezlych zawonikow, Gomez, Van Boomel, Del Pierro, Olic, ale dla nich zalozylem oddzileny sklad i nie gram nimi. Wole poki co pocinac 3,5 giwazdkowym Outer MIlanem, z Utaka o Delfouneso (Aston Villa) - chlopak kosztowal mnie jakos niecaly tysiac (czyli 2 mecze) a ma takiego speeda ze przy dwoch obroncach potrafi sam na sam wyjsc.

 

Zreszta tak dobralem w koncu sklad, ze mam 3,5 *, ale az 9 zlotych kart w pierwszej jedenastce (dla innych grajacych online zawsze jest to zaskoczeniem:), co prawda ostatnio dostalem od 3* teamu, ale widac chlopak mial niesamowite umiejetnosci.

 

Sam kupilem Del Pierro jakos za 2,5 - 3 tys, awystawiam go co godzine z cena od 10.000, a noz widelec, jakis fan Juve sie trafi !

 

PYTANIE: Na czym polegaja czarne karty ? czasami mamy zlotego zawodnika, np LENS z PSV, a obok LENS z czarna karta i lepszymi statystykami. One zostaja, czy po 7 dniach karta zmienia sie spowrotem w zlotą ?

 

Co do kart za 4 zl, raz taki pakiet wykupilem, z czystej ciekawosci, czy oplaca mi sie tracic 3 godziny gry i ciaglego ciulania. tego co pamietam nie wylosowalem nic nadzwyczajnego... Czy w tych kartach mozna trafic na takich zawodnikow wlasnie jak Messi, Kaka itp ? z Najwyzszej polki ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

czy warto brać gold packi? sam się nad tym głowię :sweat:

 

myślę że można trafić w goldach na cyborgów, bo ktoś musiał je złapać żeby móc wystawić na aukcje - wydaje mi się że będą jeszcze jakieś premium packi z większą szansą na kogoś konkretnego, ale to już zobaczymy

 

czarne karty to In Form, czyli ludki z Team of the Week który podają co tydzień na oficjalnej stronie - skład wyróżniających się piłkarzy irl w danym tygodniu, z polepszonymi statami (w nastepnym bankowo będzie Bale), czy zostają to nie wiem

 

aktualny team of the week

http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-11--ultimate-team-team-of-the-week-3-november-2

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze nie skusilem sie na Premium Pack. Jak uzbieralem 7500, to mialem juz info, ze co najwyzej moge sklad do Silvera podniesc... :thumbsup:

Moglem szybciej wygrywac :teehee:

 

Dobos - po prostu trzymam ich w glebokich rezerwach, zalozylem tez sklad "GOLD", w skladach masz opcje MANAGE i tam mozesz zalozyc 2 formacje. Oczywiscie zawodnikow mozesz uzywac zarowno w tej jak i tej, ale poki co ni jak sie ma Dell Piero, Van Boomel, Gomez, czy Olic do innych moich zawodnikow, wiec gram poki co na 2 szybkich dobrych napadziorow,a druzyna oscyluje w 3,5*. Tak zarabiam a pozniej rzezbie zlota jedenastke !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...