Skocz do zawartości

FIFA 11 Ultimate Team


easye

Rekomendowane odpowiedzi

chemistry na 100 jest równie dobre co 5gwiazdkowy skład, serio to jest klucz do wygrywania w UT (online)

 

boost jest tak wyraźny że nawet jak grasz scrubsami i brudasami 75-79 gold i full chemia to masz ogromny handicap nad kimś kto nie ma takiej chem

 

wczoraj trafiłem na typa co miał totalnie biedny skład ale miał 100chem, myślałem że nie będzie problemu patrząc na jego karty, dziwiłem się jak doszedł takim składem do półfinału, ale wyszło że jego zboostowany skład może zrobić kuku każdemu

 

i w drugą stronę też - gościu miał 30chemistry i same gwiazdy i został rozjechany, zdecydowanie więcej problemów sprawiają chemicy hehe

 

wysoka chemia poprawia właściwie wszystko, na pewno agility (czyli reagowanie na to co wciskasz) na pewno wychodzenie na pozycje, podania też kleją się tak jak powinny, generalnie wszystko podbite, myslę że speed/shot/itd też idą w górę

 

muszę sobie kupić skrzydłowego z Interu - Biabany ; ten koleś jest potworem, jakiś typ raz po raz wypuszczał go do boku i ani razu go nie dogoniłem (a wrzutka w tej grze = gol) ; także jeśli ktoś mówił że speed w tej grze się nie liczy (szczególnie na 100chem :rolleyes: ) to kłamał

Odnośnik do komentarza

UT w ogole jest troche bardziej arcadowy. Co jeszcze zauwazylem ? Zostawiam swoj 3,5* zespol z 3,5*. Za wygrane mecze online nimi dostaje czasami nawet i po 700 coinsow. Zloty zespol bedzie gral tylko o puchary. Chemia 91, nawet jak mi nie idzie, to zawsze przepchne jakas pile :teehee:

 

UT miazdzy ! Wciagnal mnie niemilosiernie ! Mam 2 zespoly i od dzisiaj jedyne czym sie zajmuje to oszczedzaniem ! :potter:

 

EDIT: w turniejach online nie moge wgrac swojej CUSTOME TACTICS. Jak sie ja przelacza za pomoca pada podczas meczu ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy UT ma trochę inną fizykę, ale bramki strzelane przez moich brązowych ludków miażdżą jaja. Niestety nie mam powtórek, ale zacznę zapisywać bo to się zdarza co mecz. To nie jest wina brązowych bramkarzy, którzy puszczają szmaty, bo bomby z 20 metrów, która odbija się od spojenia i wpada, to nawet Casillas by nie obronił.

Odnośnik do komentarza

ta fizyka jest wlasnie dlatego, zeby rozgraniczyc pilkarzy. Dlatego cala rozgrywka w UT ma nieco bardziej arcadowy charakter i zapewniam Cie, ze bramkarz GOLD pewnie by wylapal,badz Twoj zawodnik nie oddalby takiego strzalu ; ]

 

Co do boosta home/awey - nic takiego w nowej FIFIE nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza

o jak fajnie, Fabiański w Team of the Week :rolleyes:

 

http://www.ea.com/uk/football/news/fut-11-wekly-update-nov17-2

 

stat ma 74 czyli jest (najlepszym?) możliwym silver gk, jak robicie silver skład to będzie idealny

 

chciałbym tego dokręconego Gyana bo montuje właśnie premiershipowy team, ale ze statem 83 to tani nie będzie :turned: Bale'a też bym chciał bardzo :whistling:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Czy ktos sie orientuje, czy czarne karty zostaja na zawsze, czy zmieniaja swoj kolor ?

 

EDIT: nie zmianiaja ! kupilem Pastore w czarnej wersji ! i Eto w złotej za niecale 50 tys ! Liga wloska jest chyba najtansza !

 

Nikt w to nie gra,czy co?

 

Troche spostrzezen po dluzszej zabawie (ultimate team juz gotowy).

Da sie trafic wymiatacza w paczkach premiowych,ktore pojawiaja sie raz na jakis czas. Ja w 3ech wyosowalem Torresa,Vidicia i Hulka.

Najlepiej siegac po nie majac juz sklad 4,5*, wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo ze trafimy cos z wyzszej polki.

 

Bid tokens dziala tylko przez www. Podczas licytacji zawodnika przez konsole majac 3 przebicia licytowalem chuba z 20razy podbijajac cene,dlatego na wazna licytacje warto odpalic konsole.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

mówisz o tych specjalnych złotych paczkach po 15k za każdą? właśnie coinsy zbieram na jedną, ale czy warto? Pamiętam jak po kilku godzinach grania offline wreszcie uzbierałem na tę pierwszą złotą normalną - jakież było moje wqur(...)nie gdy wyskoczyła mi odznaka fc basel, morale+20, i z super rzadka karta: stoch... 

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem kilka różnych promocyjnych paczek, w żadnej nie trafiłem na wielką gwiazdę ale też nigdy nie było tak abym wyjątkowo niekorzystnie wylosował, za każdym razem było paru dobrych grajków. Te specjalne talie są dobre jeśli nie masz konkretnego pomysłu na drużynę i nie szukasz żadnych konkretnych zawodników. Ja lubię tą nutkę losowości i skład ustalam z tego co wylosowałem :)

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

nie grałem w UT tydzień teraz pograłem i widzę że ceny piłkarzy mocno spadły, w końcu superstarsy mają w miarę osiągalne ceny 10-20k za np Naniego czy Pato - wcześniej ich ceny zaczynały się od 50k

 

na razie zamiast kupowania jumbo packów dobieram sobie po jednym "jakościowym" piłkarzyku i za 11 dni będę miał jakiś sensowny team, potem się rzucę na jumbosy bo jak można trafić Torresa to ostro - zobaczcie jego cenkę na aukcji :potter:

 

aha jeszcze coś - ceny są zdecydowanie niższe w nocy, np Nani schodził po 11k a po południu nie znajdziesz taniej niż 15k (więcej chętnych do licytowania)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

moj sklad prawie gotowy. Brakuje mi jeszcze Maicona na prawa obrone do pelni szczescia ! W Serie A mozna czesto kupic czarne karty za smieszne pieniadze. Kupilem Pazziniego za 25 tys, a ma finishing 99. Mamba , wrzuc swoj sklad!

 

 

Co do paczek - tez pozniej troche kupilem i wyszlo na to, ze mialem mega farta z tym Torresem. Na 13-14 paczek wylosowalem jedna mega gwiazde !

Odnośnik do komentarza

moj sklad prawie gotowy. Brakuje mi jeszcze Maicona na prawa obrone do pelni szczescia ! W Serie A mozna czesto kupic czarne karty za smieszne pieniadze. Kupilem Pazziniego za 25 tys, a ma finishing 99

 

 

 

 

25k to śmieszne pieniądze? ludzie skąd Wy macie tyle coinsów? 

 

 

Edytowane przez danonxPL
Odnośnik do komentarza

no smieszne, bo jakbys chcial kupic czarna karte z ligi angielskiej, czy hiszpanskiej, srednia cena od 150 tys w zwyz...

 

Ja mam wiecej coinsow, bo wydalem na paczki darmowe MS points ktore otrzymalem za przeniesienie konta. No i poza tym, gram od poczatku i tak jak pisalem wczesniej, do niedawna za moj 3,5* team za 1 wygrany mecz online dostawalem 700-900coinsow. :whistling:

 

Teraz niestety ciezko juz zawalczyc 3* teamem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam mam 2 pytania:

1. Podczas kupowania złotej paczki z 3 rzadkimi zawodnikami pisze mi "expired" wcześniej zakupiłem 2 takie paczki i było ok, czy to oznacza że paczki z 12 zawodnikami w tym 3 rzadkich sa limitowane czasowo?

2.Ile można mieć maksymalnie kart kupionych czy mogę np kupić tylko 2 paczki czy mogę np kupić od razu z 10 i mieć na sprzedaż załóżmy 100 graczy ?

Dziękuje za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Tak, na niektore niby promocje sa limity czasowe - z reguly np. 2 godziny.

Nie wiem ile mozna miec zawodnikow w klubie dokladnie, ale na bank jest ograniczenie w transferach. Na raz sprzedawac mozesz kolo 30-40 kart jednoczesnie, na bank nie wiecej.:thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...