Skocz do zawartości

FIFA 11 Ultimate Team


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, okej

 

zauważyłem już jak działają kontuzje (na różne części ciała). Mam też jedną kartę kontraktu, tyle że nie mogę jej użyć. Karta ma rating 50, czy to znaczy ze działa tylko na graczy z overall 50 i w dół? Jeżeli tak to lipton ;f

Odnośnik do komentarza

(pipi) to samo ze stamina. Jak w 10tce! Po co kupowac karty fitnes,jak mozna sobie stamine do 99offline odbudowac! Zeby przez rok zadnego glicha nie naprawili!

To akurat jest IMO normalne. Sam mam dwa sklady (czasami nawet trzeci sie znajdzie) i jezeli jeden po kilku meczach jest juz zmeczony to gram sobie turniej offline innym skladem, a ten co odpoczywa jest na lawce. Karty od staminy sa chyba dla tych co po prostu chca grac ciagle jednym skladem.

Odnośnik do komentarza

no jasne Bartiz, robie tak samo, ale wiesz jak robia ludzie ? odpalaja pojedynczy mecz offline, w 75 minucie wylaczaja pada, dokanczaja mecz 2 padem i maja fitness 99 przy kazdym pilkarzu... :whistling:

 

To samo bylo podobno w 10tce i nie poprawili.

 

Cheat sterowania 2 druzyna w oole wqrwia niemilosiernie, za kazdym razem dawajcie opinie o graczu, zeby go nie losowaac i ze cheatuje !

Odnośnik do komentarza

no jasne Bartiz, robie tak samo, ale wiesz jak robia ludzie ? odpalaja pojedynczy mecz offline, w 75 minucie wylaczaja pada, dokanczaja mecz 2 padem i maja fitness 99 przy kazdym pilkarzu... :whistling:

 

To samo bylo podobno w 10tce i nie poprawili.

 

Cheat sterowania 2 druzyna w oole wqrwia niemilosiernie, za kazdym razem dawajcie opinie o graczu, zeby go nie losowaac i ze cheatuje !

O kurde, o tym nie slyszalem.

 

A co do sterowania 2 druzyna to w tamtym roku byl sposob zeby to sprawdzic przed meczem (moze tutaj tez dziala). Po prostu przed meczem jak juz polaczy Cie z typem (np. jak wybieracie stroje, albo na tym nastepnym ekranie co masz play match, team managment itp) wchodzisz na profil kolesia (przez guide button i recent players czy jakos tak;) i jezeli u kolesia sie pojawia, ze OBSERWUJE Turniej w sieci FUT to znaczy ze cheatuje ! Ma byc napisane, ze GRA Turniej. W tamtym roku to dzialalo i duzo ludzi na tym zlapalem.

Odnośnik do komentarza

dzieki, przetestuje ! znajac zycie dziala, skoro wszystko zostawili...

 

EDIT: Pytanie do tych co kupuja zlote paczki - ile kart z zawodnikami/menadzerami srednio dostajemy ? Musze policzyc oplacalnosc :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

to w czym sie oplacaja brazowe karty, skoro zloci zawodnicy chodza po 300-400 mniej znani, to kto mi kupi bronz za 200 ? sam sprzedaje brazowego zawodnika juz od 3 dni ? Karty kontraktow brazowe przedluzaja o 3-5 spotkan. Zlota mozna zlapac czasami za 200 na +28.

 

Wychodzi na to, ze te paczki EA w ogole nie sa oplacalne.

 

A - i co jest w paczce fioletowej ? (AWANSUJ NA SREBRO). Pozniej pojawia sie opcja awansuj na zloto ?

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, mam problem- kupiłem Mexesa, ale ma zero meczów na tym kontrakcie do rozegrania. Mam tylko 450 coinsów, przydałaby się paczka kontraktowa dla niego. Jak ją kupić/ dostać? Mogę go dać na rezerwę, pograć kilka meczów, a on nie zniknie? W ten sposób zarobię kasę na przedłużenie kontraktu.

 

Zacząłem budować drużynę od obrony, środek zrobiony, mianowicie Mexes- Koscielny, ale te kontrakty trzeba przedłużyć. Pomocy :)

 

Wyłączyłem konsolę, Mexes może 'uciec' ?

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Oczywiscie nie - mozesz wyszukac paczki kontraktow na aukcjach, ceny sa rozne od 150 do 300 za 28 meczy. Jaki OR ma Mexes ? Jaka druzyne budujesz, ze obok gra Koscielny ?

 

W obronie ustawię jeszcze jednego Francuza, tylko nie wiem na jakiej pozycji. Planuję wziąć jeszcze Clichego albo Sagnę, do pomocy nie wiem, w ataku też nie wiem. Myślę, że za tydzień coś w miarę sensownego skleję, a wtedy nie omieszkam się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
to w czym sie oplacaja brazowe karty(...)

W prawie każdej talii trafił mi się niezły gracz, kilka zawsze za te 150 monet zejdzie (nawet z oceną 58/59), do tego są karty treningowe i kontrakty które gdybym chciał kupić kosztowałyby mnie 150-200 za sztukę.

 

Przy okazji mam pytanie dotyczące turnieju offline Internediate Cup.

W wymaganiach pisze "exact player quality required: silver" tzn że srebrni zawodnicy to górna czy dolna granica? A może mam wystawić samych srebrnych? Bo jakiego bym składu nie ułożył nie wchodzi :/

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Właśnie tak, cały skład musi być srebrny.

 

 

A ja mam pytanie, co w przypadku dostania czerwonej kartki? Znika ona sama? Bo mój bramkarz ma od dłuższego czasu czerwoną kartkę i pauzuje. Rozegrałem już kilka meczy a karta jest nadal :/

Odnośnik do komentarza

Dobra, zakumałem swój błąd. Zawodnik z czerwoną kartką musi być "w składzie". To zaczy w aktywnych kartach, nie tych na boisku, nie na rezerwie a tych jeszcze obok :P To samo tyczy się kontuzjowanych. Wtedy samoczynnie znikają kartki i kontuzje po danym czasie.

Odnośnik do komentarza

wysyp zawodnikow po dzisiejszych promocjach. Przed chwila kupilem np. Owena za 800 coinsow.

 

Male spostrzezenie - 3 BID COINS zostaja zawsze ! nie musicie sie martwic, ze zostanie wam zero !

EDIT: Kupijcie zlotych zawodnikow za 300 ! Nawet jak wam sie za drozej nie sprzedadza, robicie DISCARD i odzyskujecie cala kwote, jak nie wiecej !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...