Skocz do zawartości

Liveleague.pl 4v4 [Zakończony]


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie TAK jak napisaleś. Trzeba tylko pamiętac o jednym. Brak nagrod - nie ma turniejów. No i może się pojawic nagle konkurencja.

 

P.S. Wszystko to co napisałem z mojej strony to spostrzezenia - nie traktuje ich jako zródło czy tez przyczyne kłótni. Nie widze powodów do kłótni. Chciałem dodac jeszcze jedno. W mojej ocenie Barth, Razgriz, Tronic nie maja sobie równych w organizacji imprez na LAN - nie. Ale internet to co innego.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Niestety - na "nocke w klubie" nie było chętnych z Krakowa. Jedna osoba wyraziła zainteresowanie w rozmowie prywatnej ale przy założeniu, że będziemy grać w różne gry.

 

P.S. Dlaczego twierdzisz, że atmosfera zrobiła się ponura ? Moim zadniem organizatorzy powinni systematycznie (od czasu do czasu) monitorować opinie w tym temacie i w zależności od potrzeb (chetnych) zorganizować coś odpowiedniego.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Jakoś tak. A teraz z innej beczki wiecie czym jest OPP? Organizacja pożytku publicznego. Możemy my wszyscy jako gracze założyć coś takiego pod warunkiem że będzie jedna osoba która ma uprawnienia chyba resocjalizacji. Tylko wszyscy musielibyśmy się zgłośić jako uzależnieni od gier. A jak by to działało to już wiemy ;)

 

Jakie przywileje mają OPP?

Z chwilą uzyskania statusu OPP, organizacji przysługują określone przywileje:

1. prawo do otrzymywania 1% podatku od osób fizycznych,

2. prawo do nieodpłatnego informowania przez radio i telewizję publiczną o działalności organizacji,

3. możliwość korzystania z pomocy poborowych, skierowanych do odbycia służby zastępczej,

4. możliwość użytkowania nieruchomości należących do Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego na preferencyjnych warunkach,

5. możliwość angażowania do zbiórek publicznych małoletnich wolontariuszy poniżej lat 16 (pod nadzorem osoby pełnoletniej),

6. zwolnienie od:

podatku dochodowego – zwolnienie dotyczy dochodów przeznaczonych na realizację celów statutowych oraz np. dochodów od inwestowania w zakup Obligacji Skarbu Państwa,

podatku od nieruchomości (w przypadku przeznaczenia nieruchomości lub ich części na prowadzenie nieodpłatnej działalności statutowej – całkowite; w przypadku przeznaczenia na prowadzenie działalności statutowej odpłatnej – określono maksymalne stawki, które można pobrać od 1 m2 powierzchni użytkowej budynków lub ich części oraz gruntów),

opłat skarbowych (opłat np. od wniosku o wydanie zaświadczenia, zezwolenia – wyłącznie w związku z nieodpłatną działalnością statutową),

opłat sądowych (opłat np. za zgłoszenie zmian w KRS, za wyciągi, odpisy; nie dotyczy spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej),

podatku od czynności cywilnoprawnych (np. od umowy sprzedaży, pożyczki, ustanowienia odpłatnego użytkowania, o ile dotyczą czynności cywilnoprawnych związanych z nieodpłatną działalnością statutową).

 

 

Więc można robić turnieje za to i się nie spinać.

Odnośnik do komentarza

Ja tak myślę że to ja powinienem startować w wyborach. Takie pomysły świeży umysł chęć do pracy. Normanie Misika na prezydenta XD

 

 

To zeby sie nie spinac. Macie Panowie jakies propozycje w tym temacie - swoje preferencje ?

Kto waszym zdaniem powinień mieć decydujacy wpływ na kształt organizowanych imprez ?

 

 

P.S. Tylko nie "kupą mości Panowie". Takie działanie bedzie niepoważne w tym przypadku.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

misika - pomysł, fajny, kiedyś myśleliśmy o tym, ale mieliśmy 17 lat xD, więc z tego nici. Jednak takie stowarzyszenie można byłoby założyć. Tylko, że to masa załatwiania, kto ma siłę na walkę z biurokracją?

 

Raz - ja już wyszlifowałem dla Ciebie zasady, szlifuje je od pierwszego posta w tym temacie.

 

Zamiast:

CTF

TS

CTF

 

Zrób:

TS

CTF

TS

 

so faken' simple! podkreślam, nie na ten turniej... na następne eventy, w tym lanowe, dopóty nie będzie non-random KOTHa.

CSNier - decydujący wpływ? Wpływ powinni mieć gracze, a decyzję podejmują organizatorzy. Bo to dla graczy jest robiony turniej, a nie dla organizatorów.

Podjęli taką, a nie inną decyzję, ich sprawa z Liveleague. Jednak poziom ignorancji i olewki w odpowiedziach Raza, który dorabia sobie jakąś śmieszną ideologię i pokazuje, że na przekór wszystkim będzie robił bo tak chce, że tak naprawdę (z całym szacunkiem za tachanie sprzętu i jeżdżenie po eventach) goowno mamy do gadania. Czy zmiana proporcji w TS/Obj to takie cofanie się sto lat za murzynami? Dla Raza to porównywalne z customem na needlery, gratuluję obeznania. Bo dla mnie, ktoś ma kij miotły w dvpie i nie potrafi być za grosz elastyczny.

 

 

Czy ja się tu z kimś kłocę? Nie stwierdzam bolesne fakty dla paru osób i pokazuje zaściankowość jakiejś jednej zaprogramowanej myśli.

Nawet miałem ochotę napisać do Mirskiego parę słów o tym jak tu się traktuje opinie ludzi, bo z odpowiedzi czuje, że nie jestem wyalienowanym przypadkiem, myślę, że byłby skłonny przychylić się do moich opinii niż do tego bezproduktywnego bełkotu i skutków tego całego blablabla, które nie dają "efektu kuli śnieżnej". Proszę, gdzie z waszego trzymania się "betonu" jakaś korzyść z MS z tego, że pogramy 10flag i 3 TSy? Gdzie te pieniądze za las, się pytam?

Odnośnik do komentarza

Cyt "CSNier - decydujący wpływ? Wpływ powinni mieć gracze, a decyzję podejmują organizatorzy. Bo to dla graczy jest robiony turniej, a nie dla organizatorów".

 

Opinia graczy - owszem wazna. Wez prosze tylko pod uwage, że jezeli z turnieju na turniej bedziemy zmieniac zasady to tylko sami sobie zaszkodzimy. Porzebne sa ustalenia odpowidajace pewnej grupie, ewentulanie grupom graczy - stabilne w czasie. Aby móc je porownać to przez jakis czas nalezy w nie grac ciągle.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie rozumiem oburzenia Raza. Tak wielkim problemem w przyszlosci byloby zrobienie 2xTS i 1xObj ? Przeciez to absolutnie nic nie zmieni jezeli chodzi o wyniki meczow, a wiekszosc bylaby zadowolona (w marzeniach 3xTS, ale to nie jest pro LOL).

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Cyt "CSNier - decydujący wpływ? Wpływ powinni mieć gracze, a decyzję podejmują organizatorzy. Bo to dla graczy jest robiony turniej, a nie dla organizatorów".

 

Opinia graczy - owszem wazna. Wez prosze tylko pod uwage, że jezeli z turnieju na turniej bedziemy zmieniac zasady to tylko sami sobie zaszkodzimy. Porzebne sa ustalenia odpowidajace pewnej grupie, ewentulanie grupom graczy - stabilne w czasie. Aby móc je porownać to przez jakis czas nalezy w nie grac ciągle.

No ale o to chodzi przeciez, ziom! Ciagle gramy TSy w MLG rules i jestesmy w tej grupie znaczaca wiekszosc, mowie, liveleague niech sie rzadzi swoimi prawami, ale na przyszlosc niech ktos sie ogarnie.

Odnośnik do komentarza

Jest 7 trybów, żeby to się trzymało kupy, musimy zacząć od objectiva. I tak nie zrobi w większości przypadków różnicy czy zagrasz CTF pierwszy, czy drugi, bo większość meczy kończy się na 2:0.

 

Ja nic więcej nie piszę, bo jestem ostatnio nerwowy i przesadzam. Bardziej oburzyłem się na to, że każdy by chciał uchylić zasady w kierunku własnej korzyści. Może w całym oburzeniu nie wyraziłem się jasno, ale chodzi mi o to, że musi być zachowana jakaś dyscyplina - nie możemy natychmiastowo przystawać na każde żądanie graczy. Jeśli decyzja została podjęta i wprowadzona w życie, to jest za późno na zmiany.

Odnośnik do komentarza

Ech...

A ja odnoszę wrażenie że wasze ierdolenie jest uja warte...

Zasady wisiały przed turniejem - jakoś nikt wtedy nie kwapił się z sugestiami... Zapewne żaden ich wtedy nie przeczytał.

Prawda jest taka że jak by nie było to narzekania nie unikniemy. 3 dni bylem zły - teraz to mam to w (pipi)e. Następny turniej będę glosował za FFA - narzekanie będzie takie samo, ale za to jak się nam scena rozrośnie!

Over & Out

Odnośnik do komentarza

Jest 7 trybów, żeby to się trzymało kupy, musimy zacząć od objectiva. I tak nie zrobi w większości przypadków różnicy czy zagrasz CTF pierwszy, czy drugi, bo większość meczy kończy się na 2:0.

 

Ja nic więcej nie piszę, bo jestem ostatnio nerwowy i przesadzam. Bardziej oburzyłem się na to, że każdy by chciał uchylić zasady w kierunku własnej korzyści. Może w całym oburzeniu nie wyraziłem się jasno, ale chodzi mi o to, że musi być zachowana jakaś dyscyplina - nie możemy natychmiastowo przystawać na każde żądanie graczy. Jeśli decyzja została podjęta i wprowadzona w życie, to jest za późno na zmiany.

No to zmiany można wprowadzić po turnieju Jarosławie Kaczyński tego forum.

Odnośnik do komentarza

Poniewaz wielu z was nie bylo jak sie ta scena tworzyla jeszcze...

Na poczatku kazdy z nas zapierdzielal z AR, grali ludzie z AR na starcie - kazdy mial i tak radoche i byl zachwycony gra, potem ktos tam odkryl, ze Pistol jednak masakruje - przesiadka masowa sie zrobila, Wiz 1v1 stal sie numerem jeden.

Na poczatku nie byo nas wielu, te same problemy byly co teraz jak nowe osoby sie pojawialy. Zaczelismy kopiowac tryby i styl gry z MLG/AGP.

Za kazdym razem nowi ludzie, ktorzy sie pojawiali mieli problemy z "zasadami pro" i jakos srednio im pasowaly.

Nigdy nie zapomne tych wojen o timery czy granie flag. Dokladnie taki sam scenariusz byl - z czasem... powoli wszyscy sie przesiedli na KOTH, CTF, Oddball i... TS granie. Bylo coraz mniej problemow z narzekaniem na tryby, a osoby co najbardziej je tepily i tak ostatecznie je graly dosc chetnie z tego co zauwazylem juz na turniejach Halo3.

 

Scena przestala sie rozrastac, nowym ludziom ciezej sie wbic a tu nagle taka gleboka, zniechecajaca woda.

Malymi krokami mozna dojsc do celu bez wiekszych upadkow, ale jak widze posty pokroju Raz'a w stylu robimy tylko pod PRO, reszta niech sp.ie.rdala to... ostatecznie wlasnie sobie pojda i bedzie coraz mniejsze zainteresowanie team playerowymi grami - jasne, stara smietanka zostanie, ale jak kazdy wie... kto stoi w miejscu ten sie cofa.

Stad wyrazilem (i dalej twierdze), ze trzeba isc na kompromis i powoli przestawiac i przyzwyczajac ludzi do "PRO Zasad". Jak tego nie widzicie... trudno.

Ja swoje doswiadczenie zalapalem bedac jednym z zalozycieli tej sceny i dlatego mam takie zdanie na ten temat - ze, chcecie nowych ludzi, ze trzeba ich przestawiac a nie zniechecac.

 

A jesli chodzi o zasady: Jak juz pisalem - obie strony dupy daly (kto, kiedy zalozyl ten temat i jakie info w nim bylo oraz ci, ktorzy nie pofatygowali sie przeczytac i napisac tutaj).

Odnośnik do komentarza

A ja mam ochote na biurokrację i walkę bodajże przy 100 czy tam 1000 głosów możemy stworzyć chyba partie ale nie jestem pewien ile osób potrzeba, a partia zjednoczonych graczy sądze żę mogłaby w tym państwie powalczyć o 5% w wyborach i dostać fotele w rządzie, ale to inna sprawa.

 

A TERAZ TYRADA - WAŻNE !!!

 

Tronic taka prawda większość nie przeczytała zasad, w tym ja też ale faktycznie przepaść jak gra się flagi i slayer jest masakryczna moim zdaniem to rozwiązanie 2 obj. i 1 slayer jest fajne ale jedynie dla bardziej zaawansowanych graczy. Dla poczatkujacych 2 ts i 1 obj jest bardziej przyjazne. Wiem jak ja zaczynalem i jak na TS nie dawalem rady tak w 2 ograne osoby na obj szlo o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dobra, przyznaję, że znowu dałem się bezsensownie wciągnąć w jakąś niepotrzebną kłotnię, wyprowadzić z równowagi i wypisałem trochę bzdur. Wszystkich uczestników tego zdarzenia przepraszam. A tym, którzy się do tego przyczynili życzę, żeby też się kiedyś zaangażowali w coś, gdzie chcą dla wszystkich jak najlepiej, wzamian są oskarżani o naginanie zasad na czyjąś korzyść (co jest w tej sytuacji prawdopodobnie najbardziej haniebnym stekiem bzdur rzuconym wmoim kierunku) i besztani z błotem. Peace, wracam do noszenia kartonów, <3.

Odnośnik do komentarza

Dobra, przyznaję, że znowu dałem się bezsensownie wciągnąć w jakąś niepotrzebną kłotnię, wyprowadzić z równowagi i wypisałem trochę bzdur. Wszystkich uczestników tego zdarzenia przepraszam. A tym, którzy się do tego przyczynili życzę, żeby też się kiedyś zaangażowali w coś, gdzie chcą dla wszystkich jak najlepiej, wzamian są oskarżani o naginanie zasad na czyjąś korzyść (co jest w tej sytuacji prawdopodobnie najbardziej haniebnym stekiem bzdur rzuconym wmoim kierunku) i besztani z błotem. Peace, wracam do noszenia kartonów, <3.

 

spoko, Razgriz... kiedyś też organizowaliśmy turnieje, na własną rękę, więc akurat wiem o czym mówisz.

To będą po Liveleague TS w ilosci Mooooaaaar! :woot: ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...