Skocz do zawartości

Liveleague.pl 4v4 [Zakończony]


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

jest tabela , ale jakis terminarz, kiedy mecze maja byc rozegrane ?

 

"

Wczoraj wieczorem o godzinie 23:59 zamknęliśmy zapisy do turnieju, akurat w momencie, gdy było do niego zgłoszone "idealne" 16 drużyn.

 

Z całym turniejem ruszamy już w poniedziałek - tego dnia, z samego rana pojawią się rozpiski meczy, które macie rozegrać. Waszym zadaniem jest skontaktowanie się z drugą drużyną, umówienie się na konkretny termin rozegrania ich maksymalnie do środy 24 listopada, do godziny 23:59 (tak więc będziecie mieli na to całe trzy dni) i zraportowania ich wyniku na stronie."

 

16ście drużyn...jestem w szoku ;)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

2.3. Narodowość gracza

W rozgrywkach LIVE League mogą brać udział tylko i wyłącznie polscy gracze mieszkający na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Sugeruje aby zmienic ten pkt. regulaminu na np. "w rozgrywkach mogą brac udzial gracze ,których gamertag jest zarejestrowany na polskim serwerze XBL". To powinno zniwelować (do pewnego stopnia) róznice pomiedzy jakością łaczy w Polsce i poza nią.

Odnośnik do komentarza

a ja na razie nie chce przenosic konta na PL Live? i co grać nie moge?

 

 

Nie koniecznie. Można założyc drugie na polskim XBL, przez miesiąc jest darmowe.

 

P.S Tobie samemu powinno zależec aby szybkośc łącza była jak największa.

Ponadto skoro sami gracze z Polski - takie restrykcje to dlaczego tez Nie konta z Polski.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

a ja na razie nie chce przenosic konta na PL Live? i co grać nie moge?

 

 

Nie koniecznie. Można założyc drugie na polskim XBL, przez miesiąc jest darmowe.

 

P.S Tobie samemu powinno zależec aby szybkośc łącza była jak największa.

Ponadto skoro sami gracze z Polski - takie restrykcje to dlaczego tez Nie konta z Polski.

 

Jezeli nie ma sie wykorzystanych 3 darmowych miesiecznych kont :)

Odnośnik do komentarza

a ja na razie nie chce przenosic konta na PL Live? i co grać nie moge?

 

 

Nie koniecznie. Można założyc drugie na polskim XBL, przez miesiąc jest darmowe.

 

P.S Tobie samemu powinno zależec aby szybkośc łącza była jak największa.

Ponadto skoro sami gracze z Polski - takie restrykcje to dlaczego tez Nie konta z Polski.

 

Jezeli nie ma sie wykorzystanych 3 darmowych miesiecznych kont :)

 

 

Toby oznaczało, że ktos juz ma konto na Polskim XBL'u.

Odnośnik do komentarza

a ja na razie nie chce przenosic konta na PL Live? i co grać nie moge?

 

 

Nie koniecznie. Można założyc drugie na polskim XBL, przez miesiąc jest darmowe.

 

P.S Tobie samemu powinno zależec aby szybkośc łącza była jak największa.

Ponadto skoro sami gracze z Polski - takie restrykcje to dlaczego tez Nie konta z Polski.

 

Jezeli nie ma sie wykorzystanych 3 darmowych miesiecznych kont :)

 

 

Toby oznaczało, że ktos juz ma konto na Polskim XBL'u.

 

Chyba nie dostaje sie miesiecznego konta gold tylko i wylacznie za zarejestrowanie sie na polskim xbox live, bo byloby to naduzywane przez osoby nawet z innych krajow.

Odnośnik do komentarza

a ja na razie nie chce przenosic konta na PL Live? i co grać nie moge?

 

 

Nie koniecznie. Można założyc drugie na polskim XBL, przez miesiąc jest darmowe.

 

P.S Tobie samemu powinno zależec aby szybkośc łącza była jak największa.

Ponadto skoro sami gracze z Polski - takie restrykcje to dlaczego tez Nie konta z Polski.

 

Jezeli nie ma sie wykorzystanych 3 darmowych miesiecznych kont :)

 

 

Toby oznaczało, że ktos juz ma konto na Polskim XBL'u.

 

Chyba nie dostaje sie miesiecznego konta gold tylko i wylacznie za zarejestrowanie sie na polskim xbox live, bo byloby to naduzywane przez osoby nawet z innych krajow.

 

 

Mam takie, dostałem, 1 m-c.

P.S. Skoro zaoferowali ...

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

P.S Tobie samemu powinno zależec aby szybkośc łącza była jak największa.

 

Mozesz mi wytlumaczyc mi co ma wspolnego zakladanie konta na Polske z szybkoscia lacza (WTF?) w Halo Reach ? Ogolnie to niezle bzdury wypisujesz.

 

 

A dlaczego twierdzisz,że to bzdury. Mam dwa konta w tej chwili i na polskim lepiej mi sie gra.

 

P.S. Trankowanie łaczy.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Bo to jest P2P a nie serwery, wiec nie ma absolutnie zadnej roznicy czy masz konto na USA, Japonie czy inny Uzbekistan. Jezeli lepiej Ci sie gra w matchmatchingu to dlatego, ze pewnie wyszukuje europejczykow zamiast hamburgerow. Jezeli twierdzisz, ze lepiej Ci sie gra na Customach to po prostu bredzisz.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Bo to jest P2P a nie serwery, wiec nie ma absolutnie zadnej roznicy czy masz konto na USA, Japonie czy inny Uzbekistan. Jezeli lepiej Ci sie gra w matchmatchingu to dlatego, ze pewnie wyszukuje europejczykow zamiast hamburgerow. Jezeli twierdzisz, ze lepiej Ci sie gra na Customach to po prostu bredzisz.

 

 

Takie "kity" mozesz zalewac inzynierom z MS a nie mnie Ins.

 

P.S. To chłopaki dali ciała - teraz bedziemy grac na torrentach. A tak a propo to sie chyba wygłupili.

I jeszce jedno. Popros ich zeby dali taka aplikacje do połaczenia P2P - XBLlink to pogramy SE na customach na silverku.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Bo to jest P2P a nie serwery, wiec nie ma absolutnie zadnej roznicy czy masz konto na USA, Japonie czy inny Uzbekistan. Jezeli lepiej Ci sie gra w matchmatchingu to dlatego, ze pewnie wyszukuje europejczykow zamiast hamburgerow. Jezeli twierdzisz, ze lepiej Ci sie gra na Customach to po prostu bredzisz.

 

 

Takie "kity" mozesz zalewac inzynierom z MS a nie mnie Ins.

 

P.S. To chłopaki dali ciała - teraz bedziemy grac na torrentach. A tak a propo to sie chyba wygłupili.

I jeszce jedno. Popros ich zeby dali taka aplikacje do połaczenia P2P - XBLlink to pogramy SE na customach na silverku.

O czym ty w ogole gadasz? :blink::unsure:.

Jedyne co masz hostowane bezposrednio przez MS to mozliwosci polaczenia sie z innymi, a tak hosta dostaje, ktorys z graczy. Nie ma czegos takiego jak Dedicated Server od MS do grania.

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegos takiego jak Dedicated Server od MS do grania.

 

I tu sie mylisz bo ma taką technologie. Kazda firma, która pisze gre i tworzy multiplayer dla swojej gry posiada - wykupuje takową - czyz to nie logiczne (a skad te ceny, przeciez napisanie kodu na PC czy na X'sa z punktu zarzadzania projektem informatycznym nie ma większego znaczenia).

 

Hostujemy tak naprawde na Lanie. Bo gdyby porownac możliwości nowej konsoli do starej to mamy nowych mistrzów swiata.

 

P.S. Tak zapewne skopiowalły chłopaki kawałek bazy z SQL do Accessa i stworzyli nowy XBL pod nazwą POLSKA.

A i wyjaśnijcie wszystkim polakom dlaczego nie moga grac na silverku ?

No i dodam, że pojecie "server" nie koniecznie musi byc związane dokładnie z blaszakem - może to byc oprogramowanie.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...